Skocz do zawartości
erybka

Okradziono sklep z Akwarystyką Morską eRybka

Rekomendowane odpowiedzi

heh ja sie tak wlasnie z tego smieje , ale wiedzac ze to zginelo Tomkowi w zyciu bym tego nie kupil .. jakos zrszta nie lubie sie na czyims nieszczesciu dorabiac i chyba dlaetgo cale zycie dobrze na tym wychodzilem :(


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek współczuję, ten sklep masz w domu, czy oddzielny lokal?

Poinformowałeś odpowiednie służby?

Jeśli to jakieś gnojki to pewnie wystawią na allegro, bo nie potrafią z zagranicznych aukcji, for korzystać. Jest nadzieja że imbecyle na allegro wystawią. Fakt, że jest duża szansa, iż tu zajrzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisalem, usunmy ten caly watek , bo spalimy zlodziejom droge :]a tak faktycznie moga tutaj zajrzec .

Prawde powiedziawszy to nie wierze ze to byli gnojki , tone soli to wydaje m isie ze to chlopiska ze slaska przyszli jak nic , wypakowani w tych kopalniach , tam ponoc kawal sciany wylecialo :(

Tomke obiecal fotki podesalc dzsiaj do mnie to umiescimy , albo pewnie sam pokaze heh :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietacie ile bylo przypadkow ze sami sie okradali dla ubezpieczenia?a towar wkoncu sprzeda jako nowy...kto by chcial wynosic tone soli?

zartuje opczywiscie.

przykre tylko to ze ktos sie dorabia a inni odbieraja to w kilka minut.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa i oby się udało wpaść na trop tych sku..... ale nadzieje na odzyskanie to chyba pochować trzeba bo nie dość że nasza policja pracuje jak pracuje to na pewno trafi się paru gości którzy chętnie kupią towar za jakieś grosze i nawet o tym słowem nie wpomną . miałem podobną sytułacje w drógim z moich hobby gdzie jest nas jeszcze mniej niż morszczaków.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świr, oni chyba nie wiedzieli, co wynoszą bo jakby wiedzieli ile to kosztuje, to by nie musieli zabierać drabiny i wagi.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drabine wyniesli i wage ?:] to nie mogli byc nasi :( a moze przyda i m sie do metody Balling ? a drabinka do mycia szybek w wyzej umieszczonych akwariach ? ... to mogli byc jednka szczwane wilki :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "zakladajac " jak bym rypnou taki towarek , to bym z nim przeczekal z rok czasu az by sprawa przycichla a poznije to go powoli wyprzedal .

A wy jak myslicie ?

piszcie cos bo musze teraz wioedzeic co mam z tym towarem zrobic :(

No dobra , konczymy glupafke , Tomkowi zycze zeby sie towar odnalazl a zlodzieji zeby nabito na pal jak " Azje " w filmie :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem prawie pewny że ten towar jest już dawno sprzedany no chyba że ktoś robi "rafę" w basenie i wziął na własny użytek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az dziw ze zostawili zycie...

dziwna sprawa i tak.a z drugiej strony majac tak drogi sprzet i nie ma alarmu w sklepie?chyba ze go jakos obeszli...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"myslisz ze wlamanko na zamowienie ? hmmm bardzo mozliwe "

w innym wypadku włamali by się po jakieś komputery albo telefony czy coś takiego to było by łatwiej sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasnie wróciłem, już posprzątane, najlepsze że odczynników do Ballinga nie dotkenli, W Fakturach cos pogrzebali i pozostawili odciski butów ale ta nasz kochana policja to.. heh szkoda gadać. Teraz Trzeba zaczynać wszystko od nowa. Dobrze ze jestem przed dostawą to nie mam zwierząt aż tyle na stanie. heh gdybym mial jeszcze jakies dobre ubezpieczenie a tu moze mi wypłacą tyle co na wate do filtra kur.a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje miec nadzieje ze ta kovhana policja jednak cos znajdzie chociaz polowe towaru...

zanim uplynni zkllodziej.a swoja droga to czemu takie ubezpieczenie wybrales?

Tam gdzie ja pracuje to jest z gory ustalone ze nie moge miec wiecej towaru na stanie niz wartosc ubezpieczenia czyli gora 25 tys zl na punkt.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ubezpieczenie bylo załatwiane rok temu gdy nie wiedzialem ze będę mial tyle towaru, człowiek nie zorientowal sie o tym ze ubezpieczenie to znikoma wartosc tego co ma, teraz mam bardzo wielką nauczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek zycze Ci aby zostaly złapane te mendy.Coś mi sie wydaje ze ci sasiedzi cos musieli slyszec.Pozdrawiam bede w kontakcie


baniak 500l,sump 120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli obeszli alarm to IMO to byla robota na zamowienie, alarm obejsc wcale nie jest tak latwo.

Mozliwe tez ze to jakies łebki, namiezyli sklep, pogrzenali w necie ile ten sprzet kosztuje... w takim przypadku moze sie jakos zdradza, powinnismy naprawde wszyscy wykaza solidarnosc z Tomkiem i nie kupowac podejrzanie taniego nowego sprzetu.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje nam czekac na dokladna liste z towarem i ew nr seryjnymi i jak bedziemy widziec cos na allegro swistaku czy gdzie tam jeszcze to damy znac.chociaz tak pomozemy.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otrzymalem fotki od Tomka (prosil zeby ich nei pokazywac ) ale przynajmniej powiem wam jak to wyglada ...

No wiec to nie mogli byc gowniarze , mysle ze bylo ich najmniej 3-4 , wiedzieli co robia , wiedzieli po co przyszli , musieli widzeic tez lokal wczesniej , przyszli z konkretna brecha , rozwalili kawal muru ... tylko byle zlodziejaszek idzie na wlamsko z kijem :( takze slady te ktore tam widzialem wskakuja na wlamsko silnych ludzi albo nieglupich malolatow z porzadnym sprzetem do wywalenia tych drzwi (kawalka muru golymi lapami nie rozwali )

To juz musialo byc wczesnije zaplanowane , kipisz zrobili tam konkretny :] no i rzecz jasna musieli podjecahc bryka , jakas bagazowka , kierowca stal na obcince , reszta pakowala towar ... mozliwe ze przed budynkiem jeszez z jeden stal na czujce , minimum musialo ich byc 3-4 , na robote glupkow mnie to nei wyglada wiec napewno nie bylo ich 2 .

Widac ze dzialali szybko , wszystko na podlodze , fax , drukarka , dokumenty , demolka totalna ..wlos sie jerzy panie :]

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noto pewnie na ukrainie fajne akwa beda powstawac

wspolczucie z mojej strony

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.