Skocz do zawartości
erybka

Okradziono sklep z Akwarystyką Morską eRybka

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrazy wspolczucia! Czlowiek pracuje ciezko zeby cos zarobic stara sie prowadzic uczciwy interes a tu jakies skuXXXXXX wszystko rozpiexxxxx! Zawsze znajdzie sie jakas meda! A co do tego co sie moze dziac z towarem to jest jeszcze jedna opcja chociaz dosyc ryzykowna dla zlodzieji a mianowicie okup z tego wzgledu ze jest to bardzo wartosciowy ale malo chodliwy towar! Zycze zeby te gnoje jak najszybciej wpadly i wszystko sie jak najlepiej skonczylo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla Tomka.

Sam kupowałem u niego parę razy trochę rzeczy. M.in. mam od niego lampę AM - taką jak mu zwinęli. Łezka się kręci...:(, Szkoda!

Wg mnie to robota szajki. I na pewno na umówiony handel. Nie szukałbym tego na aukcjach. Raczej od razu to pojedzie do któejś z hurtowni, prawdopodobnie za granicą, raczej zachodnią - parę euro będzie, dla złodzieja opłacalne.

Wygląda mi to na to, że taka szajka kradnie od razu cały sklep i niekoniecznie w jednej branży. Przypomina mi to okradanie jak np. niegdyś w Łodzi. Podobny charakter. W tamtej sprawie w końcu gości złapano. A brali praktycznie wszystkie sklepy techniczne i spożywcze. Potem do TIRa. I też kradli dokumenty z pieczątkami.


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie zastanawiajace jest to, ze tomek po stracie calego sprztu i towaru wystawil pompy, sol itd na allegro ale juz nie jako erybka :( hehehe zaruje sobie , ale wyglada to jak proba wyludzenia odszkodowania, zginely pieczatki, mieszali w fakturach.. a moze i czesc zabrali.. nie moze udokumentowac sprzedazy, obrotow.. to w przypadku zle prowadzonej ksiegowosci tez jest wygodne.:D(skoro bierzemy pod uwage zlecenie od konurencji to pomyslmy ze i tomek mogl sam to spreparowac, a jak juz pisal jest przed duza dostawa :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tu - http://allegro.pl/my_page.php?uid=6016586

Na stronie jest napisane, że to czołowy sklep internetowy, działa kilka lat a ma tylko 10 komentarzy - wszystkie praktycznie z marca

Tak podaję linka, niekoniecznie w związku z tematem, tylko jakoś mi się wydało to dziwne. Sklep jest z Sosnowca.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, detektywi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZiZi :

hehe, detektywi :(

To co napisałem aje zapewne bez związku z tematem, ale gdyby mi coś zginęło szukałbym nawet najgłupszego i najbardziej niewiarygodnego śladu ..


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem caly ten post jest w tej sytuacji bardzo nie na miejscu. takich rzeczy nie kradnie ktos, kto nie wie co to jest. no i tu ma cala instrukcje jak nie postapowac, zeby zostac rozpoznany:) pieknie to rozegraliscie, pieknie:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos to ukradl to doskonale wie co z tym zrobic, a jak nie wie, to tutaj nie trafi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dokumentacji to Faktur nei skradziono, tylko dwie pieczątki ze starą nazwą T-Media i Nową T-Aqua

Co do aukcji to tych pare pomp Marea i kilka opakowań Soli Kenta mialem na warsztacie gdyz w sklepie ni bylo miejsca na te rzeczy.

Złodzieje pozostawiali mnóstwo śladów i coś czuje że czytają ten wątek, więc niech wiedzą że i tak wpadną!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

a moim zdaniem caly ten post jest w tej sytuacji bardzo nie na miejscu. takich rzeczy nie kradnie ktos, kto nie wie co to jest. no i tu ma cala instrukcje jak nie postapowac, zeby zostac rozpoznany:) pieknie to rozegraliscie, pieknie:)

ano pisalem duzo wczesnije zeby to wszystko wyciac w piz....

Ps; Tomek pisales tam gdzie mowilem ?


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej. Co sie stalo, to juz sie stalo.

Przy nastepnej dostawie kupujemy u Tomka :(

Cieplo sie zrobilo, zycie mozna dostarczac bez wiekszego ryzyka.

Tomek poprawi terminowosc i ogolnie marketing (zeby np. na Profiluxa nie trzeba bylo czekac miesiac), i z nasza pomoca :D szybko stanie na nogi.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek S Malawi z Sosnowca działa od kilku lat faktycznie, może jedynie przez net sprzedaje od niedawna


200L ,AquaBee up2000/1, Marea 2400i 3200,odpieniacz DIY,6x24W T5 , 30kg LR, Sarco,Clavularia, E.quadricor red,Sinularia,Salarias Fasciatus, ,Dascyllus melanurus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem napisac to co Misiol69 juz napisal :-)

Juz od dawna dla brata biore ze sklepu malawi pokarmy dla pyszczakow :-)

No i musze powiedziec, ze sa bardzo mili i szybko towar wysylaja. Pyszczaki sa szczeliwe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosże o odrobinę kultury w słownictwie - wiem że wiele rzeczy jes wykropkowanych, ale po co ma sie ktoś pytac taty (jak nie wie) co to za słowo piz i 2 kropki.

Tomkowi prywatnie współczuję - na przyszłość pozostaje lepsze zabezpieczenie techniczne i ubezpieczenie.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Panowie, prosże o odrobinę kultury w słownictwie - wiem że wiele rzeczy jes wykropkowanych, ale po co ma sie ktoś pytac taty (jak nie wie) co to za słowo piz i 2 kropki.

Przemek

@przemekNo to wytłumacz mojemu synkowi co za zwierzątko ma w awatarze niejaki Szymon...

@ erybka

To co z dokładną listą i numerami serynymi. Jeśli nawet to nie pomoże to pzrynajmniej utrudni rozprowadzenie w Polsce. I może następnym razem ktoś się zastanowi czy nie lepiej obrobić monopolowy...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez rybe, kocham ryby.pzdr

co do listy i numerow seryjnych - teraz skoro taki post juz istnieje to taka lista z numerami seryjnymi przydalaby sie - chociazby do wiadomosci zlodzieja, bo pewnie tu zaglada. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mam przeczucie ze zlodziej tu nie zaglada, czuje ze zlodziej dawno juz opylił ten towar... :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał @ZiZi dedektywi cos sie dzieje trzeba szukać jak najbardziej pozytywnie ale?

Z doswiadczenia w 60% złodziej kradnie,a później myśli i tak mogło byc w tym przypadku ; (nie wykluczam zlecenia)

1. Pewne osoby wkradły sie do hurtowni miesa poszło oczywiście mięcho, durnie zamiast dać spokój to chcieli sprzedać bo za 2 dni towar bedzie do d. Przez swoją durnotę wpadli na przesłuchaniu okaało się że mieli zamiar zrobić hurtownię papierosów lecz pomylili drzwi (obok)więc jak juz byli w srodku to wieli co bylo. Przypadków jest wiele ale ten na cieplo przyszedl mi na myśl.

Jeżeli ktoś był osobiście u Tomka to wie jak wygląda jego sklep z zewnątrz. (niebieskie stalowe drzwi nic po za tym, zero reklamy lub banera) nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:szok Normalnie mi gęba opadła ! Dopiero dziś to czytam.. Żal Żal Żal... Skur..... powinni wisieć.

Współczuje i powodzenia w 'podnoszeniu' sie ...


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.