Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

@volfnic bardziej mylnego. Nikt chyba nie twierdził, że nie opłaca się robić DIY. Raczej wykazywano, że na cene DIY sklada sie znacznie mniej wspolczynnikow bo np. niektorzy nie licza czasu pracy CNC bo mają.  Cała dyskusja dotyczy tego, że @silvia stwierdził, że sklep sprzedaje _ZA_DROGO_. Nic nie odwracano do góry nogami, nikt nikogo na siłę nie sprowokował, a tym bardziej nikt w gardło koledze silvia nie wpychał krytyki sklepu. To co pisał cytowałem - no nie da się tego ukryć. Można zaklinać rzeczywistość, ale to on sam stwierdził i nadal twierdzi - że cena jest za wysoka patrząc tylko i wyłącznie w kontekście DIY, nie patrząc w ogóle na koszty prowadzenia działalności. No chyba, że uważasz, że to ja pisze na jego klawiaturze i na tej podstawie wpycham mu krytyke sklepu :D:D

Wszystko dla niego jest takie oczywiste, a jednak samemu nie chce zostać Rockefelerem i sprzedawać takich zestawów 10zl więcej niż koszty zakupu części, prowadząc legalnie działalność i odprowadzając podatki.

VDR

VDR

@volfnic bardziej mylnego. Nikt chyba nie twierdził, że nie opłaca się robić DIY. Raczej wykazywano, że na cene DIY sklada sie znacznie mniej wspolczynnikow bo np. niektorzy nie licza czasu pracy CNC bo mają.  Cała dyskusja dotyczy tego, że @silvia stwierdził, że sklep sprzedaje _ZA_DROGO_. Nic nie odwracano do góry nogami, nikt nikogo na siłę nie sprowokował, a tym bardziej nikt w gardło koledze silvia nie wpychał krytyki sklepu. No chyba, że jest marionetką i ktoś za niego pisze na tej klawiaturze. To co pisał cytowałem - no nie da się tego ukryć. Można zaklinać rzeczywistość, ale to on sam stwierdził i nadal twierdzi - że cena jest za wysoka patrząc tylko i wyłącznie w kontekście DIY, nie patrząc w ogóle na koszty prowadzenia działalności. No chyba, że uważasz, że to ja pisze na jego klawiaturze i na tej podstawie wpycham mu krytyke sklepu :D:D

Wszystko dla niego jest takie oczywiste, a jednak samemu nie chce zostać Rockefelerem i sprzedawać takich zestawów 10zl więcej niż koszty zakupu części, prowadząc legalnie działalność i odprowadzając podatki.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.