Skocz do zawartości
Simon

Resun Wavemaker 15000 - moja opinia na... plus

Rekomendowane odpowiedzi

OK.

Jest jakiś chętny żeby to wszystko załatwić ?


""""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto ma paypal lub po prostu kartę kredytową bo założenie konta na e-bay i paypal to 10min maksymalnie

no chyba że da się przez konto wpłacać $$$ to mogę ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zapisu że do 20-30 kg to próbka.

Normalnie zaplacisz cło + Vat - nie wiem jak zostanie to potraktowane pod kątem cła, ale VAT 22% za cąłość faktury(razem z transportem) - nie zalecam zanizania stawki celnej, firma kurierska weźmie od Was upoważnienie do reprezentowania przed Urzędem Celnym, który przy niskiej wartości faktury moze zakwestionować wartość towaru - i wyliczyć wartość na podstawie szacunkowej wartości rynkowej.

Zadzwoń do firmy spedycyjnej(ups, czy tnt - najpewniej nimi Ci wyśle) i zapytaj jak to wygląda.

Oczywiscie cło+vat płacisz kurierowi przy odbiorze - lub mogą zarządać od Ciebie w momencie lądowania przesyłki w Polsce na cargo -- przed odprawieniem.

Też jestem ciekaw jak to będzie chodziło - czekam na opinie.

Pozdrawiam

Przemysław Cybulski


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tu kilku kolesi z usa. zamiast placic $450 za przesylke (pewnie ups albo fedex) to niech amerykanin wysle to do koleesia z usa, ten pojedzie dwie przecznice dalej niz mieszka (jesli mieszka w Chicago albo w NY) i wysle wam to firmą Polamer do Polski.

Jak sie wam nie spieszy to wysle wam to statkiem (2-4 tygodnie) i zamiast $450 zaplacicie $40 i macie duzo mniejsze szanse na wpadke na cle - jakos tak wychodzi ze cala polonia w usa wysyla Polmerem i na cle malo co wpada - pewnie jakies uklady.

Co do tych 20-30kg to oczywiscie bujdy - wystarczy zadzwonic do kazdego urzedu celnego i sie dowiecie jaka jest max kwota wolna od cla (kilkadziesiat dolarow - nie pamietam). Dlatego wazne, zeby byl w paczce jakis kwit z wartoscia.

co do paypala - dzialaja zwykle karty debetowe z inteligo.

co do VATU - goscia w usa VAT nie obchodzi bo VAT dolicza sie w Polsce - jego obchodzi jego TAX (odpowiednik naszego vatu) ktorego nie powinien wam doliczyc (bo wysylka poza stan).


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompy sa w Chinach.

Ostatnio sa tez dostepne w 'nowszej' wersji z jak to oni nazywaja magnetem heheheheh - minioaturowy magnesik sam odpada przy szkle 11-12mm na szczescie uchwyt ma jeszcze 4 przyssawki i pompa sie na tym dobrze trzyma (jak sie szybke wczesniej przetrze). Rozwiazanie takie sobie ale przynajmniej mozna pompki ustawic gdzie sie chce. Po swietach zaczne z nimi wieksze eksperymenty: podlacze 2-3 pod jeden kontroler i zobaczymy jak to bedzie sie bujalo. Mam tez zamiar powycinac co 2 zabek we wlotach aby zwiekszyc wydajnosc.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko powiedziec :), ze kupilem te pompe na Ebayu i wlozylem do akwarium. Pierwsza rzecz jaka sie rzuca w oczy uzytkownikom Turbelle Stream jest wielkosc tej pompy. Naprawde trudno tego nie zauwazyc. Druga rzecz to mocne rozpraszanie strumienia wody. Wydaje mi sie, te Streamy mimo szerokiego strumienia, rozpraszaja mniej (pradu tez biora mniej). Po trzecie, to wyjalem te pompe z akwarium, wyczyscilem i sprzedalem na Ebayu, poniewaz na tym trzecim biegu byle wyraznie slyszalna w przeciwienstwie do innych. Takie mruczenie co kilkanascie sekund nie nalezy do przyjemnych. Jezeli ktos ma i tak glosne akwarium to o.k. ale dla koneserow ciszy to ta pompa nie jest, stad jej atrakcyjna cena.

Przepraszam, ze troche psuje zabawe, ale moze ktos z tych informacji skorzysta.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thom :

OK.

Jest jakiś chętny żeby to wszystko załatwić ?

A jaki problem zalozyc obydwa konta?

Obydwa serwisy sa juz w wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby transakcja miala dojsc do skutku to ja pisze sie na jedna sztuke tej pompy. Prosze o info na priv.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati: choćby taki że np jak nie masz karty kredytowej to nic nie zrobisz, a branie karty tylko po to żeby kupić pompy chyba nie wchodzi w grę (przynajmniej u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ ja Cie prosze,

masz w ogole konto bankowe ? Karte? taka wiesz, do bankomatu.

ZWYKLA VISA wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam visa electron i nie działa w paypal, uwierz mi gdyby działała już by pompa płynęła do mnie

i co to za pytanie: masz w ogóle konto bankowe ?? albo kartę taką wiesz do bankomatu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ to byly pytania podchwytliwe :)

chcialem wyciagnac numer Twojej karty, bo jestem naciagaczem :)

a tak serio to sorki nie chce sie z Toba klocic :)

Moja inteligowa visa electron tez nie powinna a jednak obsluguje paypala :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem zainteresowany 2 szt. mam konto na e-bay

pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co kupujemy te pompy ? w Niemczech po 119e


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać namiar firmy w Polsce która proponowała mi za 350 pln za sztukę i twierdziła że ma na stanie (tyle że to było jakieś 2 miesiące temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur k podaj namiary


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bylbym zainteresowany 1szt poprosze o namiar tego goscia.


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też proszę o namiar za 350PLN bo te tutaj (na forum) za 550 to spore przegięcie :)

ja czekam na kartę z mBanku i coś będę kombinował - konkurencja i za 545PLN będę pchał z przebitką 200% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co kupujemy te RESUN 15000?

są na ebay:

po:

GBP 33,99 + przesyłka GBP 26,00

GBP 14,45 + przesyłka GBP 40,00

US $89,99 + przesyłka US $20,00

AU $89,99 + przesyłka AU $55,00


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podaje dla zainteresowanych namiar firmy

Jak wspomnialem ja mialem kontakt jakis czas temu

,,

HOBBYSTA

Telefon

+48 32 217-07-93:94

Faks

+48 32 219-05-76

Adres pocztowy

ul. Przemysłowa 55

43-100 Tychy

Poczta elektroniczna

hobbysta@wp.pl ,,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nie mają ich;/ Mieli kiedys i nie sprzedają detalistą bo to hurtownia A już myslalem ze je będę mial taniej;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.