Jump to content

gibraltar

Klubowicz
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gibraltar

 1. Lampa aktualna z prawie nowymi świetlówkami
 2. Witam kolegów, Mam u siebie również Reaktor PS tylko ten mniejszy AC mini z kolumną do odgazowania. U mnie działa wszystko dobrze i oby tak dalej. Zasyp mam Knoppa, 10% Mg Zeo. Stan pH w Reaktorze w tej chwili po odgazowaniu 6,01, odgazowanie codziennie mam ustawione. Na wyjściu kH dzisiaj mierzone 80. Akwarium w obiegu 340l i ten Reaktor w zupełności wystarcza. Jak przy każdym reaktorze zabawa z ustawieniami , testami musi być i tu trzeba się uzbroić w cierpliwość. Każdemu akwaryście morskiemu cierpliwości nie może zabraknąć ! Na temat zasypu ARM nie będę się wypowiadał bo go nigdy nie używałem a trochę głupio wypowiadać się o czymś czego się nie używało. Na pewno głosy kolegów którzy używali zasypu tej firmy warto wziąć pod uwagę. David widzę że na zdjęciu masz trochę za dużo zasypu, powinno być poniżej wyjścia do kolumny mieszającej. Jeżeli masz ustawione 4 l/h wycieku to jest trochę dużo na początek, może warto zmniejszyć i poczekać trochę aż reaktor załapie z rozpuszczaniem ARM i stopniowo podwyższać jeżeli jest taka potrzeba. Chyba , że rzeczywiście z tym zasypem coś jest i kamyczki się do tego nie nadają.
 3. Cześć,

  Nic nie mam, ani na mailu ani tu na forum

   

 4. ja mam podłączony

  filtr pod obiegówkę i działa super bez problemów,

  Pozdr

  Mirek

 5. Używam ich dosyć długo Nie możesz porównywać tych testów. Bo to Trabant i Mercedes. Jak chcesz więcej wiedzieć to na prv
 6. nowa cena 120 zeta plus przesyłka lub odbiór osobisty we Wrocławiu
 7. Sprzedam czerwony ukwiał Quadricolor cena 130 PLN plus wysyłka tylko Konduktorska PKP 35 PLN lub odbiór osobisty we Wrocławiu.
 8. Cześć Andrzej, cześć Stachu widzę że Polacy z Niemiec czatują hihi. Ten Claude to tak zalazł Ci za skórę hihi? Taki baniak to sam bym chciał mieć tylko z braku miejsca jest trochę mniejsza solniczka
 9. Inne miękasy jeszcze dostępne , Zdjęcia powyżej Zapraszam
 10. nie wiem czy to jest gigantea ale jest ładny i juzż sprzedany. Czekamy na następny podział. Cieszę się , że znalazł nowy domek inne korale jak w poście wyżej.
 11. Cześć Buba, cieszę się że ukwiał znalazł fajny domek Koledzy z forum prosili o jeszcze parę zdjęć, dlatego dołączam z dzisiejszego dnia fotki tego ukwiała.
 12. wielkość uwiała : po napompowaniu ok 15 cm
 13. Doszły jeszcze korale na sprzedaż : sharedmedia=gallery:images:53642] rodactis cena 35 PLN Clavularia fluo skałka 40PLN Ricordea yuma 3szt na skałce 120PLN
 14. Podzielił się piękny ukwiał z Singapuru. Odstąpię jednego , cena 180 zeta. Wysyłka konduktorska 35 zeta lub odbiór osobisty.
 15. Podzielił się piękny ukwiał z Singapuru. Odstąpię jednego , cena 180 zeta. Wysyłka konduktorska 35 zeta lub odbiór osobisty.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.