Jump to content

Jasiu_

Klubowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Murowaniec kuj-pom
 • Akwarium
  96

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na pewno to co potraciłem,raczej łatwe i kolorowe Riccordea,Euphyllia teraz jest masa odmian,Blastomusa pink,zoa jakieś kolorowe,Discosoma czerwona fluo,na środku milka która imho jest trudna(mieszana obsada), ogólnie ma być kolorowo zobaczymy. Dipować będę na pewno,właśnie myśle o coral Rx . Plagi i tak będą nawet ślimaki turbo rozmnożyły mi się w setkach później pewnie gdzieś zdychały i wiadomo co później miałem też robale które żarły zoa.Wracam z pracy i nie ma korala.
 2. Tak trzy tygodnie się mieli. Myślałem o tych nogach pod skałę i sam nie wiem co gorsze. Kierowałem się tym,że AF nie zaleca piasku pod skałą który na pewno wleci. Ważne dla mnie żeby się nie bujała i leżała stabilnie. Zdjęcie całości jeszcze bez drzwi.
 3. Witam wszystkich. Było 64l i 300l, średnio udane i mówię koniec z tym. Po latach pomyślałem o małej kostce (lampka nocna) , kupiłem skałę i jednak kostka odpada. Poza tym gotowe kostki to czarny gruby silikon. Idziemy na kompromis 60x40x40 plus sump. Zdjęcie z budowy (szafka DIY ) stare 64 jako tymczasowy sump. Postawiłem na AF, skała bardzo lekka fajnie wygląda , piasek trochę wygląda jak cukier, leje bio-s i np-pro i awaryjnie stability bo bio-s kupiłem przeterminowany.
 4. Zacne szkiełko, napisz co tam sypiesz i co w szafce ?
 5. Jasiu_

  Wyjadacze od T5

  Mam offtop czy ktoś jedzie jeszcze na T5 chce wrócić morszczyny i kompletuje sprzęt. Miałem różne lampy led i drażni mnie ta dyskoteka. Miałem ATI ale marzyła mi się Giesemann Matrixx i teraz mogę kupić ale widzę że wszyscy na ledach jadą .
 6. Super! Proszę napisz jaka metoda, jaka skała (wydaje się mało) ,co w sumpie? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.