Jump to content

Stoik

Klubowicz
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalisz
 • Akwarium
  70x60x55

Recent Profile Visitors

363 profile views
 1. XL mam u siebie około 3 tygodni więc jeszcze za wiele nie mogę powiedzieć. Ale odpieniacz pieni dobrze, nie to co przy Premium. Pelletki xl nie muszą się kręcić z tego co podają. Mają mieć duży przepływ wody. U mnie działa filtr z recyrkulacja i widzę lekką poprawę parametrów. XL są ciężkie nie jak Premium, które są małe i lekkie.
 2. Z tym się zgadzam w 100%. Sam je wywalilem a wrzuciłem jak poradził mi mój "guru" wrzuciłem XL
 3. Stoik

  Filtr do Biopellet

  U mnie przy AiO premium odpieniacz przez 3 tygodnie nie pienił. Pelletki mocno ścierały i miałem straszny syf w akwarium.
 4. Jeśli dobrze widzę na filmiku to pływają u Ciebie anthiasy. Chciałem spytać czy te rybki spokojnie można w taki litraz? Pytam bo wszędzie podają znacznie większe pojemności zbiorników dla nich. Sam posiadam trochę większą kostkę od Twojej i chciałem je kupić ale właśnie wymagania podawane mnie wstrzymały.
 5. Super zbiornik. Ładne korale. Tak jak rozmawialismy jak wyprowadzę zbiornik na prostą, wròcę do starej soli to się znów zgłoszę.
 6. @Ant czy dobrze widzę i u Grzesia jest też "szkło" to co u Ciebie?
 7. Fota całości by się przydała. Fajny koral, zazdroszczę.
 8. Pytanie do osób stosujących nowe All in One premium: czy odpieniacz przez dłuższy czas słabo pienił? @Normad pisze o 3 dniach a u siebie zauważyłem, że już koło 2 tygodni jest dużo słabiej, musiałem trochę podnieść poziom wody w odpieniaczu i ciągle pieni jakby "bloto". Nie mam doświadczenia z pelletki stąd moje pytania.
 9. Pięknie. Chciałbym takie cudo u siebie.
 10. Fajne plany. Część z nich pokrywa z moimi. Zazdroszcze wymiaru akwa bo przy takim już u siebie pokusił bym się o małego hepatusa który jest moim marzeniem. Rico pomarańczowa mam, jak już będziesz wkładał korale to się odezwij może Ci przypasuje.
 11. To jeszcze zdradz jaką obsadę korali planujesz bo pisałeś, że te wymarzone?
 12. Ja u siebie mam zamontowane w kominie http://erybka.pl/product-pol-884-Aqua-Medic-Sitko-splywu-32-mm.html. w sumie możesz ewentualnie skarpete filtracyjne zamontować a u góry coś co zabezpieczy przed slimakami itp. W kaliszu wiem o dwóch osobach z solniczkami ale jedna znam osobiście.
 13. Ciekawe rozwiązanie z kominem. Masz tam jakieś sitko na spływie czy bezpośrednio rurą leci? Pytam bo komin dość niski. Kibicuje bo fajnie, że Kaliszu przybywa morszczaków.
 14. Mógłbyś pokazać bliżej komin i jak rozwiazales powrót bo nie widać na zdjęciach.
 15. Wczoraj dotarł do mnie czyścik Tunze magnetyczne care. Bardzo dobrze czyści nawet glony wapienne w narożnikach akwarium. "Ostrza" są plastikowe a magnes odsunięty od szyby przez co ma nie rysować piaskiem szkła. Wyczyścił szkło elegancko i szybko.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.