Jump to content

yoyogi

Klubowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Sławek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Olsztyn
 • Akwarium
  500 w obiegu

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Dzięki. Zamówię dzisiaj grzebień i pod niego będę robił wycięcie.
 2. Przemku czy coś takiego może być ?
 3. Witam W związku, że czeka mnie dzisiaj wizyta u szklarza aby przedstawić mu dokładny projekt nowego akwarium mam małe pytanie. Akwarium o wymiarach 60/50/45 z kominem z tyłu. Pytanie: Jaki wymiar komina zrobić? Czy komin umieszczony odrobinę z boku o wymiarach 25/10/25 z trzema przelotami 25/32/25 będzie odpowiedni?
 4. Dwa tygodnie od zalania. Pojawiły się pierwsze plagi Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 5. Gąbkę usunięta w momencie jak tylko piasek wsypałem. Teraz mam w jednej komorze ceramikę a w drugiej watę i grzałkę.
 6. yoyogi

  Identyfikacja

  To nie styropian. Poczekam i zobaczę co z tego wyrośnie. Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 7. Na żywej skale pojawiły mi się takie dwa "cuda". Białe wielkości ok 0,5 cm Zielone ok 2 cm Proszę o pomoc w identyfikacji czy zostawić czy wyczyścić ? Akwarium pierwszy tydzień w czasie dojrzewania.
 8. Dzisiaj rano dosypałem już piasek - Nature's Ocean Bio-Activ ® Live ™ Aragonite Wieczorem wymiana wkładów w filtrze z gąbki na siporax i doleje trochę bakterii. Zmieniłem też ustawienie skały wg projektu mojej żony. Aktualnie akwarium wygląda tak:
 9. Bakterie zalane tylko na start. Mam nadzieję, że żywa skała że sprawdzonego źródła i woda z działającego akwarium zrobi resztę. W tej chwili NO2 na poziomie 0 a NO3 - 20 ( testy że słodkiego więc niemiarodajne) Poczekamy zobaczymy, nie ma pośpiechu. Jakie kolwiek zwierzaki wprowadzę dopiero za miesiąc. W tej chwili pojawiły się tylko małe białe robaczki "szalejace" po szybie. Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 10. To tylko na początek, żeby pierwszy "syf" ze skały zebrało. Ceramika już czeka na wrzucenie za pare dni.
 11. W tej chwili tylko gąbka i węgiel Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 12. Na wstępie chciałbym serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów. Po paru latach słodkiego baniaczka, przyszedł czas na pierwszą solniczke. Jako, że w domu walala się mała kostka 30 litrów to czas wreszcie aby spełnić marzenia. Start 13.01.2017 Akwarium 29x29x35 Fitracja HBL-701 Żywa skala 3,2 kg. Na piasek jeszcze czekamy- powinien być pod koniec następnego tygodnia. Zamówione 3 kg. ( bialo- różowy) Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.