Jump to content

p_szubert

Klubowicz
 • Content count

  581
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Skype
  profiart_pl

Informacje o profilu

 • Imię
  Przemek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Olsztyn
 • Zainteresowania
  Turystyka górska,
 • Akwarium
  jest...

Recent Profile Visitors

1587 profile views
 1. p_szubert

  [S] Olsztyn Filtr zeovit Hisea

  Aktualizacja w pierwszym poście. Został filtr do zeo
 2. p_szubert

  [S] Olsztyn Filtr zeovit Hisea

  Dozownik sprzedany, Została pompa i filtr do Zeo...
 3. p_szubert

  Konstrukcja skalna.

  Dokładnie seafrags, ja zamawiałem podobną konstrukcje, również projekt z zdjęcia, i nie było to odwzorowane idealnie. Zbyt cieżko wyszło w stosunku do składy z zdjęcia. Ale pewnie jest kwestią dogadania się, ustalenia konkretów, wytycznych itd. Najlepiej pojechać chyba osobiście pogadać. Twój projekt myślę że było by trzeba łączyć ich elementy z kupnymi itd, ale do zrobienia.
 4. p_szubert

  [S] Olsztyn Filtr zeovit Hisea

  Aktualizacja w pierwszym poście.
 5. p_szubert

  Jamniczek (Na razie ściernisko)

  Jak nie masz opcji na pułapkę, taką kupną, to może spróbuj zrobić sam, butelka - odcinasz szyjkę i mocujesz ją tak jak lejek czyli, gwintem do środka butelki, papu do środka i do akwarium, jak wpłynie to będzie miała problem by wypłynąć. (przynajmniej powinna mieć, problem. Oczywiście o ile się zmieści przez gwint, i druga sprawa jeśli jest jedna w akwarium. Lub siatka i podczas karmienia.
 6. p_szubert

  Aqua Medic AC runner 3.0

  Używam dc runner 3.1 od ponad 2 lat, wcześniej miałem 2700 eco runner też od Aqua Medic. Pompa cicha, od samego początku, pracuje stabilnie. Używam jej w 90x50x50, ustawiona na maksa jest. Kupuj i będziesz zadowolony.
 7. p_szubert

  [S] Olsztyn Filtr zeovit Hisea

  Dalej do kupienia...
 8. p_szubert

  (K) Kupię zeovit filtr - Kielce

  Cześć jesteś jeszcze zainteresowany filtrem?
 9. p_szubert

  Cyrkulator do 1000 litrów w obiegu.

  Może vortech, tunze, gyre od maxspect, w takiej kolejności bym szukał. Sam używam od lat tunze i jestem mega zadowolony. Ciche, działają bez przerwy. O jeabo co chwilę słychać, że coś nie działa, a to nie startują, a to problem z kontrolerem.
 10. p_szubert

  [S] Olsztyn Filtr zeovit Hisea

  Pamiętajcie, że można się potargować trochę.
 11. Aktualizacja doszły dwa produkty: Sprzedam: 1. nową pompę Aqua Medic Dc Runner 1.1 z kontrolerem mocy. Pompa jest nowa nie używana z wszystkimi akcesoriami jakie były w pudełku. Pompa była kupiona do filtra, jednak nie przydała się. O jakości i kulturze pracy nie ma co pisać. Cena nowej 380 zł, sprzedam za 280 plus kw. do negocjacji Nowa cena 250 zł. SPRZEDANA 2. Dozownik Pacific Sun Kore dozownik sprawny w zestawie: dozownik, półka z pleksi do podwieszenia (robiona na zamówienie, oryginalna nie mieściła mi się w szafce, czujnik tem, oraz zapasowe wężyki do pomp). Cena 800 zł. SPRZEDANY 3. Filtr Hisea Zeovit wraz z pompą Aquael 1000l/h Jest to zestaw który u mnie działał przez jakieś 2 lata. Do filtra dorzucam około 2.8 kg zeolitu od Jadwigi Morskiej. Cena za zestaw 400 zł. Wszystko sprawne bez żadnych pęknięć i uszkodzeń mechanicznych. Zapraszam na priv osoby zainteresowane.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.