Jump to content

kropelka

Klubowicz
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  UK/Łódź

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Witam kolegę, a co możesz powiedzieć o systemie red see reefer? Teraz działasz na 350 a wcześniej była 170? byleś zadowolony ? Jesteś zadowolony? Jaka jest twoim zdaniem jakość? Dla mnie w tej 170 jest za mały sump, ale tylko takie spostrzeżenia. pozdrawiam serdecznie
 2. Mega fajne akwarium, jednak wydaje i się że baniaki powinny być ustawione odwrotnie. Wtedy Ta kaskada była by widoczna w całej okazałości. A tak troszkę z tyłu ją widać. Z ciekawości ile czasu lałeś RO? :-) robiłeś podmianki już ile potrzebujesz litrów? Na podmianę. Gratulacje i powodzenia życzę. Zapowiada się naprawdę miodzio.
 3. Gratulacje ze startem, solniczki. Ale prosimy o dokładniejszy opis. Wielkość baniaka, jakie oświetlenie, cyrkulacja, odpieniacz, zdjęcia szafki, jaka sól. Jakie parametry wody, jaka obsada. ? Pozdrawiam
 4. A mam pytanie co do ballinga pompy? czy alternatywą może być reaktor wapnia? W takim zestawie z refugium i dsb?
 5. Ja uważam że T5 i ja takie bym wybrał. http://www.charterho...tics.co.uk/home tu masz dobra stronkę,z różnego typu oświetleniami. Jakiego rodzaju ma być ta lampa? Wisząca? na stelażu, na akwarium? czy może ma być korona u ciebie? I wtedy dobierasz lampę, na którą na pewno nie oszczędzaj, ta stronka której link ci podałem , sprzedaje również ratalnie. Przy twoim baniaku 6x54W będzie najlepszym wyjściem, Bo chyba 4x54W to raczej będzie za mało. Jak dojdzie życie korale. Poszukaj np. ATI 6x54W ma rozmiar 118 x 31.5 x 5,2 cm
 6. Huntington, miedzy Cambridge a Peterborogh. Najlepsze światło osiągniesz podobno na Świetlówkach T5. pokombinujesz z doborem świetlówek i otrzymasz kolory jakie cię satysfakcjonują. I oczywiście najlepsze przysrosty, korali.
 7. Super kolejna solniczka w UK, A swoją drogą faktycznie mała ta pompa obiegowa.
 8. Duża ta kostka. :-) Jak możesz podaj koszta transportu calej palety. może być na priv pozdrawiam
 9. kropelka

  ro/di

  Kompletny z żywicą?
 10. kropelka

  ro/di

  A możecie podać linka na takie ro+di juz ze wszystkim, by juz nie dokladać niczego. Też przymiezam sie do kupna więc milo będzie jesli ktoś pomoże.
 11. Ja o tym wiem, że szyby muszą być większe. Tylko z racji tego że nie kleję akwarium, nie wiem która szyba ma być dłuższa a która krótsza. Myślę że szklaż by to już uwzględnił, gdy bym mu zwrócił na to uwagę. Ja chcę wykorzystać ten zbiornik na sumpa. I musi iść po długości w jakiś tam sposób. Co do zbiornika na dolewkę mogę go umiejscowić, gdzie kol wiek chcę, bo i tak będzie zamawiany i klejony. Pompa obiegowa najlepiej co by byla w jak najprostrzej lini do wylotu. czym wiecej Kolanek tym wiekszy spadek wydajnosci Cenna uwaga.
 12. O to widok zagospodarowania sumpa. Zbiornik na dolewkę umieściłem z tyłu będzie miał ok 45L. Przeniosłem go z prawej strony na lewy tył. Komorę na odpieniacz również przeniosłem z prawej na lewą, bliżej spływu i rewizji. Nie wiem co z pompą obiegową. W którym miejscu ją umiejscowić. Może o przeciwnej stronie jak odpieniacz, Koło odpieniacza jest zostawione miejsce w przyszłości może na filtr węglowy. Przypominam że ma to być refugium i dsb.
 13. Widać, że w baniaku i skała troszkę inaczej poukładana. :-) Korale mega super. Czy dobrze widziałem że w kominie miałeś glony? Czy to jakieś złudne odbicie? Jakąś fotkę sumpa? Bedę zalewał dokładnie taki sam zbiornik 100x60x50. Pozdrawiam . I będę obserwował.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.