Jump to content

dari_a

Klubowicz
 • Content Count

  542
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdynia
 • Akwarium
  45x65x45+Kessil A160WE+Tunze 9004 na Red Sea Reef Care Program

Recent Profile Visitors

1498 profile views
 1. Też mam kostkę na biurku :-) Powodzenia!
 2. Hello! Chłopaki jakieś piwo w Sopocie?
 3. Ufff, dawno nie miałem czasu nic napisać.... Niestety podczas długiego wyjazdu wakacyjnego i fali dzikich upałów padło kilka (o zgrozo najdroższych) korali, między innymi dwie scoly, super, 2tys w plecy :/ Trzeba było uzupełnić obsadę, na zdjęciu jeden z nowych mieszkańców :-)
 4. Nawet w swoim dwupiętrowym domu bym nie zmieścił ;-) Tak, znam to akwarium. ...ale przede wszystkim po obserwacji tego akwarium mam jedno przemyślenie - jak wielkie rosą żółtki, hepatusy, borsuki itp gatunki, które trzymamy w naszych maleńkich zbiornikach :-(
 5. Idzi wiosna, kwiatki zakwitły ;-) A nieco poważniej to czasu brak, w szczególności na akwarium. Ostatnio jedynie dostałem kilka nowych cukierków, w tym tą papayę.
 6. Ponad 20lat już nie mieszkam w C-nowie, ale trzymam kciuki za spotkanie!
 7. No dobra, przyznam się do jeszcze jednej zmiany w akwarium. Pod choinkę do stałem średnio trafiony prezent...małą zeberkę. Pewnie będę musiał się zaraz z nią rozstać, bo ze względu na brak czasu, stawianie nowego, dużego zbiornika musiałem odłożyć na później. Nie bijcie mocno ;-)
 8. Przepraszam za brak aktualizacji, niestety praca zabiera mi praktycznie cały wolny czas i nie mam nawet kiedy zajrzeć na forum. W akwarium brak większych zmian - doszła jedynie druga plerogyra, w innym kolorze, to zdecydowanie mój ulubiony LPS. Drugi ulubiony - Cataphyllia - rośnie jak szalony, potrafi zjeść całą krewetkę koktajlową! Aha, no i walka z glonami w 100% wygrana! Jutro postaram się wrzucić jakieś nowe zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.