Jump to content

rafsieg

Klubowicz
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Tak trochę cyano jest ale samo schodzi nie ruszam. Po przeprowadzce wyskoczyło bo dodałem piasku z KZ. Tak parametry mam zerowe PO4 nie wiem co to jest a NO3 na Colombo też 0 morze w tym problem.
 2. Pewnie. Odpieniacz Deltec MCE600. Cyrkulacja to 2x Tunze 6095 na sterowniku 7095. Dozownik Aquamedic Reefdoser dozuje Kh, CaMg razem, zamawiam w Jadwidzemorskiej gotowe płyny. I jest tez filtr przepływowy od juwela w którym mama kamienie zeovit o trochę zmniejszonym przepływie. A tak to nic ciekawego Węgiel jest w odpieniaczu i wszystko śmiga.
 3. Akwarium o wymiarach 70x60x50. niestety przy przeprowadzce musiałem tez zmienić akwarium i z tego takie wymiary. zmiana dotyczyła tez lampy z Ati na PacificSun Hybryde. Akwa po przeprowadzce 2 miesiące temu łatwo nie było bo większość acropor była przyrośnięta do skały wiec jechały sobie 20 min bez wody :). System nadal pełny Zeovit i działa już pięknie 2 lata bez sumpa. Pozdrawiam
 4. Wszystko fantastycznie rośnie
 5. Do zbiornika trafiły 3 acry z australi i coś tam jeszcze. Ogólnie wszystko rośnie po stosowaniu Coralboostera jakby o wiele szybciej. Parametry bliskie zera tzn no3=0,25 po4=0...……..
 6. Wszystko zarasta powoli ale do przodu. nastąpiła zmiana cyrkulacji na dwie Tunze 6095 ale jakoś jeszcze trochę za mało jak dla mnie. Pozdrawiam
 7. Aktualizacja. Akwa ma się świetnie. System działa i przyrosty są zadawalające.
 8. Co to może być??? Na euphili wyrasta mi coś takiego jest czerwone czego nie oddaja zdjęcia.
 9. Akwarium prowadzone na Zeo Kz od sierpnia 2017. Akwarium firmy Juwel Rio 180. Kamienie umieszczone mam w filtrze przepływowym Juwel przepływ 600l/h samej pompy, filtracja wegiel KZ oczywiście. Dozowanie ZEOBAK, ZEOSTART3, CYANOCLEAN, CORALSNOW PLUS, AMINOACID, CORALVITALIZER, A-BALANCE, ACROGROW, POHL'S XTRA, ZEOFOOD 7, KALIUM AQUAFOREST. Obsada ok 20 acropor, i ok7 LPS. Aktualnie parametry w normie zeovitowe ale start był ciężki ponieważ startowałem na żywym piasku i na wodzie z podmian wiec plagi były. Oświetlenie Ati sunpower 6X39W trochę dużo. Na razie musze powiedzieć że da się bez sumpa i dodatkowego filtra do Zeo. Odpieniacz Deltec MCE600. Pozdrawiam.
 10. Witam. 

  Masz może jakies sps'y na sprzedaż? 

  Euphilie bym wzioł i jeszcze może coś masz....

  Kiedy by można było podjechać???

  Pozdrawiam

   

  1. adam_d2@vp.pl

   adam_d2@vp.pl

   Cześć. Tak mam sps .  Z  lps  ; euphylie , caulastry , monitphory , hydnophora , favia, duncanopsamia .Podjechać można nawet  jutro .  Podaj  jak możesz nr. tel. to wyślę fotki .

  2. rafsieg

   rafsieg

   Witam.

   Jak możesz to prześlij mi zdjęcia co ma aktualnie na sprzedaż. Interesują mnie LPS'y i SPS'y.

   mój nr to 516830271

    

  3. adam_d2@vp.pl

   adam_d2@vp.pl

   Tel. do mnie 606761413  w  sobotę  zapraszam jestem  od 16. w domu . Pozdrawiam Adam

×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.