Jump to content

Wude

Klubowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Rybnik
 • Akwarium
  200x50x50

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Co prawda nie wydaje mi się a żeby obydwa czujniki grzewcze zawiodły jednocześnie, termostat jest wyposażony w opcje heat i cool i to jest jego zaletą , cena też przystępna , kolega pawoj1 pisze że używa i jest zadowolony, ....tak więc kupię i zobaczymy co tam Chińczycy nam oferują
 2. A nie będzie to miało wpływu na przekłamywanie "odczytu " przez czujnik.
 3. Nie orientujesz się czy jak grzałka jest już z termostatem da radę ją podłączyć, czy będzie to kolidowało, no i czy ma to wogule sens , bo co do wentylatora to wiadomo że tak
 4. Witam miał ktoś z was do czynienia z takim termostatem, ? TERMOSTAT PANELOWY RC-316M GRZANIE/CHŁODZENIE Potrzebowałbym opinii przed kupnem , może macie inny sprawdzony sprzęt do podłączeni wentylatora i grzałki ?
 5. A zdaża się że przelewa? Jest cichy ? Pociągnie 600 l ?
 6. Ok dzięki wszystkim za pomoc Przed chwilą znalazłem skimz 143 na pompie jebao DC 2000 co o nim myślicie?
 7. Czyli generalnie jeden jak i drugi odpieniacz pociągne 600l średnio obciążenie?
 8. Jaki to dokładnie model? jest też zasilany ze spływu?
 9. No właśnie myślę o używce między innymi że względu na cenę która jest do przejścia, co prawda baniak nie będzie jakoś strasznie obciążony, ale w późniejszym czasie kto wie.
 10. Witam wszystkich od jakiegoś czasu przeglądam forum i szukam info na temat odpieniaczy do 600l , moją uwagę przykuły dwa modele DELTEC APF 600 i H&S 150 , jakie jest wasze zdanie na ten temat, jako bardziej doświadczonych? Który z nich byście wybrali?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.