Jump to content

Karoolynkaa

Klubowicz
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie zbieram sie do drogi polipocora polipuje histyx też .. euphyllie panacore i glabnescent chyba tak to sie pisze wyglądają normalnie zoa polipuje capnella polipuje discosoma ricordea i rodhactis calustrea okey też anthellia odpuściła focha briareum nie polipuje sarco lekko się fochuje a xenia się topi wygląda jakby się rozpuszczala
 2. Anthelli już foch prawie przeszedł xenia wygląda jakby się topila na jednej szczepce a briareum nadal protestuje resztą korali okey ..
 3. Hehehe już się bałam w poniedziałek wyjeżdżam na urlop mama zostanie z opieka nad akwarium chociaż sie nie będę denerwowała hahaha wrócę może im przejdzie dziwne jest to że spsy piękne są a te mendy jak flaki hehehe zapewne tezod zmiany cyrkulacji i reszty no cóż będę się martwiła za tydzień jak im nie przejdzie A start był na skalę żywej i połowie wody z działającego zbiornika :)))
 4. Witajcie przed wczoraj zrobiłam przemeblowanie w akwarium bo raziło mnie mało miejsca a ze korali dochodzi stwierdzilam ze to ostatni gwizdek na to.. więc wstawilam inaczej cała konstrukcje kawałek briareum musiałam obciąć bo część szczepki mam na skalę część przyrosnieta do skały anthellia też przeszła podzielenie część zostala na skalę część na piachu .. wczoraj zrobiłam podmianę w akwarium 15l przed tym sprawdzian parametry. Niestety od tej całej kuracji briareum sie nie otwiera , anthellia wychodzi ale nie cała .. natomiast xenia cała oklapla zastanawiam się czy im to przejdzie? Parametry zasolenie 1024 sól af reef ca 420 mg 1450 no2 0 no3 7 po4 0.03 kh 6 temp 26.. akwarium zalane pół roku temu. Prócz tych koralu posiadam dwa spsy polipocore i hystixa które polipuja euphyllie panacore ricordea floride, miękkie zoa capnelle xenie briareum anthellie rodhactisa..
 5. Juz od jutra będą działać po co ten stres każdemu urlop się należy sama czekam aż wrócą :))
 6. Po4 Hanka pokazuje 0.10 No3 skacze 5-10 raz 10-20 .. Ph8 kh7 na stałym poziomie no2 0 Ca 440 mg 1410
 7. Test na po4 wyszedł 0,10 No3 skacze od 5-10 do 10-20.. Skały przedmuchane biały pyl wyleciał z nich
 8. Dziś omiote skały i zrobie kolejny test na no3 . Jutro bede miała możliwość zbadania wody na po4 Hanka więc będę.mogla coś więcej napisać .. Rozumiem że problem może tkwić w złej cyrkulacji? Czyli reasumując tak mało glonów w refurgium nie ma sensu.. szukać problemu u źródła .
 9. Jutro będę miała możliwość zbadania wody Hanka na po4.. może będzie bardziej dokładanie skąd się bierze ten glon.
 10. Kh mam na jednym poziomie od początku .. ale myślę czy czasem nie powinnam go podbić może wtedy glony odpuszcza gdzieś na forum czytałam że wyższe kh powoli podniesione powoduje ich mniejsza populację .. No właśnie i tu cały cyrk a wódka plus bakterie? Co w tym przypadku a jeż ładny
 11. Akwarium 162l Ph 8,2 Kh 7 No2 0 Nh3 0 No3 około 15 Po4 0 Ca 440 Mg 1320 Zasolenie 1025 temp25-26 Ślimaki mam , kraba mitraxa i bicolora niestety salarias sobie popelnil samobójstwo światło mam t5 4 x 39w dwie blue i jedna marine i jedno miejsce nie używane .
 12. Jak ro możliwe skoro zbiornik ma 4 miesiące już toną śmieci?
 13. Odpieniacz chodzi a wylot pompy buja tafla wody
 14. Wrzucilam foto A jak to jest zaczęłam dozować nowe bakterie special blend pierwsza dawkę dałam 35ml po 2 dniach 5 ml ogólnie mam wrażenie że jest więcej tego paskudztwa coraz bardziej się zastanawiam nad vsv
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.