Jump to content

Fistach

Klubowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Oława
 • Akwarium
  360 + sump

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co powiecie na Zetlight - Lampa Led QMAVEN 6800 II 210W ?? chyba mocniejsza niż Maxspecta
 2. Proszę o pomoc w wybraniu lampy. Szkło 120x60x50. Obsada większość miękkich, LPS i z czasem może jakiś łatwe SPSy. wytypowałem: 1) Lampa LED Evergrow IT5080 Marine 288W 2) Lampa LED Evergrow IT5012 Marine 352W 3) Maxspect RSX R5-200 4) MAXSPECT RECURVE R6-90 Wydaje mi się że nr 2 najlepszy stosunek mocy do ceny. Nr4 już cena trochę przesadna. Otwarty jestem na Wasze propozycje.
 3. Fistach

  [zlecenie] lampa LED

  Dzięki Sygen za fajny przykład. Supla SLW-02 ma wyjścia na 3 ledy do 2A - funkcja off/on i ustawianie 100%, harmonogramy dzień/miesiąc/inne ( np https://e-sklep.zamel.pl/produkt/sterownik-led-wi-fi-typ-slw-02/ ) Czyli do takiego z 6 kanałami jak Maxspect trzebaby użyć 2 Supli. Jeśli dałoby się to użyć do sterowania to potrzebowałbym same panele Led jakoś mądrze dobrane wg waszego doświadczenia.
 4. Fistach

  [zlecenie] lampa LED

  Budżet jeszcze nie określiłem, zakładam, może błędnie, że taka home made będzie tańsza niż sklepowa Wymagania: dobrze zbalansowany rodzaj kolorów, możliwość wschód i zachód... chciałbym żeby sterować ją przy pomocy Supli. Generalnie jestem na początku akwarystyki i moja wiedza jest mocno teoretyczna, chętnie posłucham porad i sugestii. Dopiero organizuje całość sprzętu, wstępnie obsada raczek miękka, może jakiś mniej wymagający twardy ale chciałbym żeby oświetlenie było w miarę uniwersalne.
 5. Fistach

  [zlecenie] lampa LED

  Zlecę budowę lampy LED pod szkło 120x60x50. Na pierwszy plan ważna funkcjonalność i sterowanie, widać jej nie będzie bo góra zabudowana.
 6. SIemka, jak ci się zprawdza? mam podobny projekt. Jak z wilgotnością? Masz jakąś wentylacje dodatkową?
 7. Znalazłem akwarium 120x60x50 teraz pytanie -- komin zewnętrzny czy wewnętrzny, ile i jakie otwory? wizualizacja: Cały dostęp techniczny planowany od pomieszczenia z tyłu..
 8. Dzięki wszystkim za odzew. Akwarium nowe Full OptiWhite szkło 10mm 120x60x50 -- 1100 to chyba dobra cena?
 9. Witam, bezskutecznie poszukiwałem używanego zbiornika 120cm więc muszę zamówić nowy. Polecacie kogoś kto robi dobre i w przystępnej cenie zbiorniki i stelaż do niego? Może ktoś z forumowiczy? Szyba raczej optiwhite. Preferowane okolice Wrocławia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.