Jump to content

Seba28

Klubowicz
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Sebastian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Piła
 • Akwarium
  64l+42l sump

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Nie chodziło mi kto jaką kaskade używa u siebie tylko opinie czy są głośne, czy są awaryjne, czy stwarzają jakieś problemy itd.
 2. Planuję założyć drugie mniejsze akwarium dla syna około 90l i mam dylemat jaką kaskade kupić, na tą chwilę przemawia za mną tidal 75. Kaskada ma być cicha, funkcjonalna i pojemna. I jak w temacie proszę o opinie różnych kaskad plusy i minusy z góry dziękuję
 3. Dział "sprzedaż życia" Działa? Bo nie widzę żadnych ogłoszeń.
 4. Po co płacić za coś co jest za darmo gdzie indziej;) nie rozumiem już tego "forum".
 5. Seba28

  Triton other methods

  Ja Cię bardzo dobrze rozumiem , że trzeba wszytkie parametry kontrolować tylko że przy Ati głównie przy ustalaniu dawki mierzy się kh i ca i sam producent poinformował że mogą być konsumowane w różnym stopniu a w metodzie tritona producent jasno mówi że wszytkie pierwiastki z 4 butelek lać po równo i tu już nie ma mowy czy ewentualnie kalkulatora który przeliczyłam ile czego lać
 6. Seba28

  Triton other methods

  Ja chyba dalej zostanę przy Ati esential wolę kontrolować 2 butelni i dwa parametry niż jak w przypadku tritona 4. Dzięki za pomoc
 7. Seba28

  Triton other methods

  Czyli wychodzi na to że z tą metodą też różnie bywa i nie wszystkie pierwiastki/elementy są konsumowane w jednakowych ilościach.
 8. Seba28

  Triton other methods

  No ok ale jeżeli ktoś ma w akwarium ca 420 to tą metodą samoistnie podbije ca do powiedzmy 450 i będzie się na tym poziomie utrzymywać? Albo jeżeli ktoś ma wysoko ca to tą metodą zbije?
 9. Seba28

  Triton other methods

  No to też przeczytałem żeby trzymać kh koło 8. A co z innymi parametrami np Ca? I nie od dziś wiadomo że różne pierwiastki, mikroelementy są zjadane w różnych ilościach. Przy Metodzie tritona mierzy się tylko kh?
 10. Zamierzam przejść właśnie na tą metodę. Może ktoś mi powiedzieć jak się go dawkuje? Od jakiej dawki zacząć itd bo w internecie nie ma żadnych informacji z góry dziękuję.
 11. No mam ale bardzo małe z 0.5cm wielkości.
 12. Jak w temacie na czyściku zauważyłem bardzo mały pęcherzyk z jajeczkami, ktoś wie co to może być?
 13. One są koloru brązowego takie kłębki włoskowate
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.