Jump to content

bysio71

Klubowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Żyrardów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki Ejdzej88. Rozumiem że dodać jedna przegrodę od strony odpieniacza, w sumie trzy.? Od strony pompy zostawić tylko jedna przegrodę, pozostałe dwie wywalić? Boje się że dsb/refugium będą mi wpadał glony do przegrody z pompą. Poza tym ewentualne absorbenty powinny być za dsb? Chyba że się mylę?
 2. Witam. Jestem na etapie projektowania sumpa, właściwie na przeróbce przegród w sumpie który zakupiłem i ma wymiar 100x40x40. Zależy mi na jak największym refugium/dsb oraz na miejsce na ewentualne absorbenty. Nie wiem czy w przegrodach na absorbenty 5 cm to dobrze, czy zrobić np 3cm? Proszę osoby doświadczone na rzucenie okiem co wymyśliłem i ewentualne korekty lub rady. Sump ma być pod akwarium 530 litrowe. Wszelkie rady poparte praktyką mile widziane.
 3. Absolutnie nie polecam tego Pana. Zamowilem u niego lampe do słodkowodnego. Jakość słaba, kable do zasilacza i lampy podłączone tak że płakać się chciało. Musiałem poprawiać, wtyczka od sterownika sklejona taśma izolacyjna żeby się nie rozlaczała. Napisałem do niego i otrzymałem odpowiedź że faktycznie nie powinno tak być. Następnym razem bardziej się przyłoży. Teraz po 5 miesiącach użytkowania plexi się odkleiła od obudowy, przepalil się jeden moduł. Znowu do gościa napisałem a on na to że mu przykro. Powiedział żebym sobie plexi silikonem podkleil a jeden moduł nie rzutuje na resztę. To wiem ale nie świeci. Masakra jakas, nie wiem skąd ma tyle pozytywnych komentarzy na FB. Przestrzegam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.