Jump to content

luki6237@gmail.com

Klubowicz
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Łukasz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mińsk Mazowiecki
 • Akwarium
  360 L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. luki6237@gmail.com

  Start zbiornika 350

  Witam wszystkich. Zakładam swoją pierwszą solniczkę. 350 L plus sump. 34 kg skały. moja wiedza na temat akwarium morskiego jest obecnie mierna. czytam fora i podpowiedzi. Przyszedł jednak czas na start. jutro mam zamiar zacząć układać skale i powoli startować. Powiedzcie mi po kolei jak mam działać w czasie dojrzewania zbiornika. zakupiłem bakterie. tylko nie wiem czy odrazy mam włączać odpieniacz, czy coś mam już wkładać do sumpa jeżeli chodzi o ceramikę albo coś innego. ile czasu ma być włączone światło. Podpowiedzcie proszę co jeszcze muszę robić czy coś dokupić dodać żeby nie popełnić jakiegoś błędu. kiedy pierwsze życie i ewentualnie jakie? za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny
 2. luki6237@gmail.com

  Tyskie 300 l

  dzieki wielkie. Poczytam
 3. luki6237@gmail.com

  Tyskie 300 l

  no własnie ja tez czytam od ponad miesiąca. wcześniej działałem w słodkowodnej a teraz zmiana na morską. no kupiłem juz odpieniacz redstarfish. skały już mam 34 kg i chce jeszcze dać własnie żywej. tylko czytałem na forach że można przynieść z nią sporo rożnego syfu. jedni piszą ze stosują jakaś chemie do takiej skały i dopiero ją dodają inni pisze ze wkładają taka. co do węgla to tez juz mam zakupiony i chce go dawać..
 4. luki6237@gmail.com

  Tyskie 300 l

  cześć. jestem nowy w akwarystyce morskiej i mam takie samo akwarium. dopiero startuje ze zbiornikiem. przeglądam fora i nigdzie nie mogę znaleźć co najlepiej trzymać w sumpie do filtracji. wszędzie tylko pisze sie o biosphere. może Ty mi podpowiesz co umieścić w tym sumpie i ile żeby woda wystartować dobrze ze zbiornikiem i żeby potem trzymał w miarę parametry?
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.