Jump to content

tang77

Klubowicz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Londyn

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Witam tak napewno to dino parametry to raczej zerowe nie są Po4-0.25 No3 -5 mg/ Problem sie zaczął od czasu jak mi wywaliło glony nitkowate dosłownie wszędzie więc zacząłem lać bakterie i zaczęły schodzić i się odrywać ale wyskoczyło dino może to jest powiązane glony troszke zeszły , dino niechce odpiscic na tą chwilę leję bakterie microbacter 7 przedtem lałem microbe- lift specjal blend .No3 pewnie wysokie przez glony nitkowe tak mysle Witam napewno spróbuję jutro zamawiam dziękuję za radę
 2. Witam tak napewno to dino parametry to raczej zerowe nie są Po4-0.25 salifert No3 -5 mg/ salifert Problem sie zaczął od czasu jak mi wywaliło glony nitkowate dosłownie wszędzie więc zacząłem lać bakterie i zaczęły schodzić i się odrywać ale wyskoczyło dino może to jest powiązane glony troszke zeszły , dino niechce odpiscic na tą chwilę leję bakterie microbacter 7 przedtem lałem microbe- lift specjal blend .No3 pewnie wysokie przez glony nitkowe tak mysle,bo nie mogę zbic
 3. Cześć no to chyba nie dino zrobiłem zdjęcie w nocy I wygląda to tak, więc nie lepiej .
 4. Cześć wszystkim dziękuję za pomoc i dodaję nowe zdjęcia to 3 dni puzniej to wygląda jak falujący kożuch na piasku i szybach i muszlach ślimaków.
 5. Cześć Bardzo Ci dziękuję więc zostawię i poczekam mam tylko jedno pytanie czy normalnie robić podmianki co tydzień ?,a ztym piaskiem to super nie wpadłem na to jeszcze raz dziękuję za rady .
 6. Witam I dziekuje za odpowiedz niestety to nie jest świeży zbiornik ma 10 miesięcy ale sam sobie w kolano strzeliłem chyba bo dałem swierzego piasku i się zaczęło najpierw wywaliło mi glony wlosowate dosłownie wszędzie i starałem się z tym walczyć i jeszcze walczę i potem zaczęło wychodzić to paskudy i teraz są dwie plagi i już niewiem zaco się wziąć .
 7. Witam bardzo bym prosił o pomoc bo już sam niewiem czy to dino czy cyjano bo już ręce opadają.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.