Jump to content

Agata1990

Klubowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Świętokrzyskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak dokładnie z przed miesiąca. W ubiegły poniedziałek wysłałam nowy ICP minął tydzień a nawet nie dotarł do laboratorium… Myślę, że wyeliminowałam już przyczynę wysokiego cynku, miałam metalową obejmę nad sumpem, jeśli to nie to będę szukała dalej. Też sądzę, że to było przyczyną. Aczkolwiek podmiany robiłam co drugi, trzeci dzień po 20%… kolare padają dalej… montipora zbielała, acropora zbrązowiała i teraz zaczyna bieleć, euphyllie dwie poleciały (miały po 15 główek) masakra!
 2. Właśnie przed przelaniem kh utrzymywałam w okolicach 7,5 wzrosło do 11 a teraz po podmianach w ciągu miesiąca i zaprzestaniu dozowania ballinga spadło znów na 7,28
 3. Posiadam zbiornik zalany w 12.2022r 520l wody w obiegu 50kg skały żywej 2x gyre xf350 pompa Jebao 12000 odpieniacz bubble magnus hero180 siporax 3 l kulki maxspect 1l 1,5l Life Bio fil bakterie stability sól red sea niebieska Do brzegu miesiąc temu skończył mi się balling z af i postanowiłam zmienić na ati essential pro niestety zmieniłam go przed samym tygodniowym wyjazdem na ferie no i prawie załatwiłam zbiornik… Przelałam ballinga do tego stopnia,że korale najpierw zaczęły marudzić ,a po podmianach padać (zrobiłam 6 podmian 20%) ale poziom wapnia spadł niewiele.z 611 na ok 500. Oczywiście problem z po4 i no3 (karmie 3 kostki dziennie )do tego wysypało dino… Co robić? Jak zbić wapń? W załączniku wrzucam icp zaraz po powrocie aktualnie czekam na wyniki nowego do porównania. dzisiejsze testy: kh 7.28(hanna) Po4 0.31(Hanna) No3 14.9(Hanna) ca ok 500 (test kropelkowy af) mg 1290 (test kropelkowy af)
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.