Jump to content

Andrzej58

Klubowicz
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrzej58

 1. witam! jakie jest haslo do dzialu targowiska zyciem >>>>???  

 2. czesc! wzial bym  te trzy jedno-glowkowe acany ok..  ale mogę dopiero po niedzieli 

 3. no jak zwykle hejterzy zaatakowali i fachowcy się znaleźli wiedza co ja sprzedaje bo sam nie wiem he..ciężko mieć tak dobrą pamięć . Siporax pochodzi z czasów kiedy cześć ludzi z tego forum jeszcze nie była w planach u rodziców oraz na świecie a z 99,99% co była nawet nie słyszała że można mieć akwarium morskie w domu ja już miałem i od suporex zaczynałem Często kupowałem produkty Sery ... ciężko mi teraz określić co to jest ile z tego przypomina obecną Sere, he bo wtedy chińskich podróbek oraz naszych tworow raczej na rynku nie było Cenę jakąś trzeba tu podać .. i dodałem inne propozycje !
 4. przedam siporax mix uzywka, będzie tego dość sporo, czysty 15zl za litr... inne propozycje
 5. piasek według propozycji klienta ile da za tyle zepchnę jeżeli cena mi pasi
 6. Mam na zbyciu troche gruzu koralowego drobnego z 2 litry , 10 zl.. żwirku koralowego grubego ok 15-20 litrów 50 zl. lub propozycje? xxxx piach w stanie już suchym trzy rodzaje każdy po ok 10-15 litrów ??? cena do uzgodnienia propozycje? siporax mix używka ok 20 litrów po 5zl za litr lub propozycje : biobale mix ok 25 litrów po 5zl za litr lub propozycje ? Przy odbiorze osobistym ceny do uzgodnienia
 7. Sprzedam nowy nigdy nie używany falownik z pełną gwarancją JEBAO RW8 cena 289,00zl plus wysyłka
 8. nowa zdecydowanie niższa cena promocja! 308,00zł
 9. nowa zdecydowanie niższa cena 308,00zl +
 10. te ze zdjęcia sprzedane ale polecam inne od 20zl do 100,00zl na sporej skale
 11. gwarancja ze sklepu akwarystycznego jeszcze 2 lata . Widzę że co niektórzy zachowują się jak ci z PIS Jeżeli ktoś nie chce kupić nowej pompy z pełną gwarancją to niech idzie na złom albo pogrzebie w śmietniku pod jakimś sklepem akwarystycznym może mu bozia da i znajdzie lub niech szuka sobie używanej ok .
 12. Sprzedam trochę Briareum może być w całości na tej skale 250x150 mm = 150,00zl lub szczepki od 20,00zł ... fajnie wygląda . Sama skalka troche warta nie pamietam wagi. jesteś zainteresowany napisz na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.