Skocz do zawartości
Gość Leon

Wundermani, Tomentosus, Berghia oraz Chelmon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leon

Aż miło popatrzeć :D

Tomentosus:

nie znalazłem - kto widział jak brzydal wcina aiptasie ???

Wundermanii

Berghia

Chelmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja wlasnie w weekend mam w planie kupic 2 krewetki bo mnie zaczyna cholera brac z aiptasia. Mam nadzieje ze trafie wlasnie na te ktore maja w jadlospisie aiptasie


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widok cudowny,ta berghia jest niesamowita...krewetki u mnie raczej odpadaja,gdyz mialem kiedys i nie cierpie ich za wscibskosc...lubie je tylko z majonezem,najlepiej w opustoszalej wiosce rybackiej nad oceanem...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj brzydal jak tylko wylecial z worka to wbil sie nosem w piach i wytargal 2 male roze :)

Teraz jakos bardziej sie wstydzi


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wunderwafe ani nie popatrzyly na te chwasty, berghi nie mialem, a brzydal dopiero po okolo 6 miesiacach zaczal je podjadac.

Wiec Tester 3mam kciuki zebys trafil na te "prawdziwe".


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wurdemanni na aiptasie się w ogóle nie oglądały, ale za to chętnie uzupełniły swoją dietę o stylophore;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpuściłem 2szt wunderwaffe 3 dni temu efektów na razie nie widać ale krewetki sprawdzone ten baniak w którym wcześniej siedziały wyczyściły z aiptazji :)


Mój baniak: ReefMax 60

Cyrkulacja 2x Koralia nano 1600, Tds i parę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Ja mam u siebie zbiornik tylko na krewetki i brzydala w którym jest sama skała z aiptasią i artemie lub płatki dostają od święta. Nie mają wyboru i muszą żreć ukwiały.

Wczoraj przy okazji wyszukiwania filmików trafiłem na taki oto filmik jak trenować krewetki, żeby żarły aiptasie.

Może komuś pomoże.

Tester - ja jeszcze kupiłem aiptasia X od red sea na duże ukwiały i jak się dobrze poleje to działa jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

U mnie zauważyłem aiptasię taką 5mm na razie ale za to liczną i jutro jadę po wunderwaffe :)

Za to ten duży ukwiał który siedział w dziurze w skale gdzieś polazł i nie widziałem go od 3 dni :)

Ciekawy ten trening wunderwaffe, "programowanie" zwierzątek za pomocą jedzenia sprawdza się chyba za każdym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Ciekawy ten trening wunderwaffe, "programowanie" zwierzątek za pomocą jedzenia sprawdza się chyba za każdym razem :)

Psa Pawłowa pamiętasz ? to masz odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad podawaniem ucietej aiptasii bezposrednio krewetce na zachete. Czyszczaca bardzo chetnie je z rurki wiec moze i wundermanii sie zainteresuje


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

dawaj fote Adam!

Zaaktualizowałem pierwszy post o Chelmona wcinającego aiptasie. Zupełnie o nim zapomniałem podczas pisania wątku.

Tester bardzo dobry pomysł z tym podawaniem. Tylko ja swoje wundermanii widziałem tylko raz... jak przyszły w worku ze sklepu. Potem poszły w skałe i chyba z raz mi większa przemknęła po zmroku. Jesli Twoje będą bardziej smiałe i skoro do bycia karmionymi to powinno się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.