Skocz do zawartości
bleq

Garbik terrorysta..:/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z garbikiem ( chrysiptera arnazae ) ...

Mam 3 sztuki ktore w poprzednim akwa 60l zyly razem spokojnie. przez kilka dni ustalaly kto bedzie szefowal i pozniej plywaly juz razem....

Po przeniesieniu akwa do 230l... szef tlucze dwa pozostale tak ze juz pletwy ogonowej nie maja , siedza pokitrane w skale..

Jednego juz odlowilem i trzymam przy powierzchni w siatce bo juz byl tak obity ze schodzil na wieczna rafe...

Mial ktos podobna sytuacje ??? terror minie czy bedzie musial zostac jeden osobnik ???

Nie jest agresywny do inncych ryb bo w sumie jest najmniejsza istota w akwa ( ma ok 3cm )

pzdr


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby najmniejsze a jednak wielkie z nich kozaki. u mnie tez zyly sobie razem do czasu az podrosly i jeden oglupial jak twoj. najpierw dojezdzal swoich, pozniej przezucil sie na hepatus ,a ten sie wysypal kropkami .... po dlugiej walce z ospa przegralem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie garbik terroryzował błazenka, po kilku dniach nie wytrzymałem i oddałem garbika. Teraz błazen odżył i ma się bardzo dobrze :)

ah ten garbik... był taki ładny :D


Aquael-30l

4647_4649.png

powolne kompletowanie sprzętu pod większe.

Krzycho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rybom dają spokój ale rękę albo skrobaczkę atakują . Jedna rybka tylko im się postawiła i eksmitowała jednego z jego ulubionego miejsa .Był to jeszcze większy rozbójnik

Pictichromis paccagnellae . <h3>

</h3>


akwa.240 l ,tylko miękie Sump 100 l, ośw .4 x54W + nocne, odpieniacz DIY, obieg 3000l ,cyr 2x6000 +1x3000 ,

start :04.11.2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej dalej będą walczyć


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rybki żyły w zgodzie ale jak przełożyłem je z 300l na 1100l dostały szału ,tego się kompletnie nie spodziewałem,jedyne co to garbiki i chromiski żyją dalej spokojnie inne powariowały ,nawet pary się rozdzieliły ,odbiła im przestrzeń ?mam nadzieje ze z czasem wróci do normy,dobrze że maja gdzie uciekać i się chować ,największa podlizna to samica clarkii,ręki do akwa nie idzie włożyć


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo było ...miałem parkę - czasem samiec tłukł samice ale raczej ona była twarda..rękę atakowały jak głupie ... jak wpuściłem błazny tłukły je we dwie ostro jednak błazny nie dały sobie w kasze dmuchać :D

ostre problemy zaczęły się gdy wpuściłem hexataenie :( w 30 minut prawie ja zatłukły ...musiałem biedaka odłowić bo był w opłakanym stanie w psychicznym :(

odłowiłem garbiki ...nastał ład i spokój w akwarium :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.