Skocz do zawartości
egon24

[S]Lampa led Pacific Sun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mamy na sprzedaż lampę testową która była użyta do zaprojektowania paneli do najnowszych Hyperion S.

Diody "leżą" na płytkach STAR - przymocowane są do radiatorów i połączone kabelkami, więc jakakolwiek wymiana/naprawa - dopasowanie do swoich potrzeb barwnych nie będzie sprawiało ządnego kłopotu.

Lampa składa się z trzech paneli o mocy ok. 120W każdy - zbudowana z 8 rodzajów diod.

Sterowanie bezprzewodowe, diody pogrupowane w 3 kanałach niezależnie sterowanymi.

Soft pod jakim pracuje - to najnowsza wersja dla lamp 3ch(gdyż komputer jest 3ch a nie 8 kanałowy jak w finalnych modelach, ale nie ma to specjalnego znaczenia).

Świeci przepięknie - gwarancja do maja 2015 ale lampa po całkowitym serwisie w PS wymiana szybek czyszczenie, nowe zasilacze itp.

Bez problemu oświetli akwarium do 160-165cm długie.

Cena 1700 + przesyłka

kontakt tel. 608 535638 Piotr

u2648_1428867404_thumb.jpg

u2648_1428867508_thumb.jpg

u2648_1428867605_thumb.jpg

u2648_1428867673_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie ma wymiary??


MOJE MAŁE SZKIEŁKO -

150x50x45 + sump 105l,

i takie tam...

DSC_1029.jpg.3a3d7c5d3154eb84f27df4b4cb245567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kanały po 120W. W jednym kanale 26 diód różnego rodzaju jak widzę po fotce. 120W : 26 diód = 4,6W. Widzę tam czerwone, zielone i UV. Moc wymyślona z głowy czy ktoś to jakoś pomierzył. Bo liczyć to ja umiem i niejedną LED postawiłem.


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ktoś to jakoś pomierzył"

W naszym lampach zawsze podajemy maksymalną moc pobieraną przez panel między zasilaczem a lampą(czyli bez strat na zasilaczu) - jest to moc pobierana przez panel i driver przy wypełnieniu kanału PWM na 100%.

Lampa używa białych diod XM-L oraz niebieskich XT-E pracujących na prądzie 1.45A - pozostałe czerwone, zielone(XB-D) pracują na 1A - UV - 3.5W(700mA)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa wstępnie zerezerwowana , gdy wpłynie przelew dam znać że sprzedana .

długość lampy 125 cm.

Edytowane przez egon24 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.