Skocz do zawartości
darek1973

Ktoś kto może zrobić lampę T5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Czy jest ktoś na forum kto może za odpowiednią opłatą zrobić mi lampę T5 na akwarium o wymiarach 90/50/40 h. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie jest haczyk??? Bo lamp na takie akwarium jest dostępnych sporo. Koszt używanej sprawnej będzie porównywalny z ceną diy na nowych częściach. 

Dodatkowo napisz co Cię interesuje. Ile świetlówek, w jakiej konfiguracji itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dadario. Nie ma żadnego haczyka  . Mam jedną lampę kessil i chciałbym dołożyć dwie świetlówki T5 do mojego zbiornika. Jeśli jednak polecisz mi jakąś nową lampę to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy znalazłby się ktoś, kto umie przerobić  taką lampę by można było ją zaprogramować na wschody i zachody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy czasówkę dołożyć bo ściemnianej trzeba by zrobić sterowanie 0-10v i wymienić stateczniki które są sporo droższe od zwykłych, ponadto masz ledy na których masz możliwość programowania a świetlówki zapal w szczycie. Weź się wysil trochę poczytaj trochę wszystkiego na tacy nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem naprawić żelazko  i musiało przyjechać pogotowie energetyczne więc wszystko co związane z elektryką omijam szerokim łukiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem...zdecyduj co chcesz...

Ewentualnie na olx jest lampa ati sunpower z sciemnianiem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, boo12 napisał:

wystarczy czasówkę dołożyć bo ściemnianej trzeba by zrobić sterowanie 0-10v i wymienić stateczniki które są sporo droższe od zwykłych, ponadto masz ledy na których masz możliwość programowania a świetlówki zapal w szczycie. Weź się wysil trochę poczytaj trochę wszystkiego na tacy nie dostaniesz

zbędne to 

Kolega szuka osoby która wykona taką lampę a Ty mu piszesz żeby trochę poczytał bo na tacy wszystkiego nie dostanie żal


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rumik21 napisał:

będne to 

Kolega szuka osoby która wykona taką lampę a Ty mu piszesz żeby trochę poczytał bo na tacy wszystkiego nie dostanie żal

nie wiem czego ci żal chyba tego, że nie czytasz całego wątku kolega nawet nie wie o co zapytać najpierw lampa później ściemniana a za chwile będzie, że może jednak ledy, napisał by chociaż co chce, odrobinę lektury należałoby liznąć żeby wiedzieć co konkretnie jest mu potrzebne 

Edytowane przez boo12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boo12. Wszystko co jest mi potrzebne napisałem w poprzednich wątkach. Chodzi mi o lampę w którą będę mógł zamontować dwie świetlówki t5 i która ma oświetlić zbiornik o wymiarach 90/50/40h. Nie wiem co jeszcze mam dodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dwóch świetlówek to trochę gra nie warta świeczki.  Kup jakąkolwiek lampę 2x39w t5, a kasę którą zaoszczędzić spraw sobie aqme od maga z diodami, zasilaczem i driverami. Dostaniesz możliwość sterowania kolorem z efektami wschodu i zachodu słońca a dodatkowo włącz/wyłącz świetlówki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.