Skocz do zawartości
garnella88

Tunze 9001 w kaskadzie fzn 3??

Rekomendowane odpowiedzi

Skimmer ma głębokość zanurzenia max 15,5cm. Wydaje mi się, że tu ok. Tylko czy na długość wejdzie. Ma 11cm. Zmierz kaskade. Chyba, że masz tunze a nie masz aquela. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aquaela. Mam tunze ktory zajmuje trochu niejsca.Coś chcialem pokombinować, fzn jest duzy,

widzialem ze tunze 9001 wsadzali do kaskady aquaclear 110 ale jej nie ma na polskim rynku. myślalem o pudełku przelewowym i sumpie ale ztym pudełkiem widze na forum to tak średnio.

Akwa 43l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Zmierzylem kaskade i myślę, że ciut braknie. Kupować i sprawdzać.  Szkoda kasy. Co prawda w tak małym oczku to pienidło można sobie darować lub na kostkę ale skoro już masz tunze. Sprawdź inne tańsze filtry. Niektóre są większe od fzn3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w kaskadzie fzn 3 tunze 9001. Mieści się na styk. Regulować niestety się już nie da. Tzn można ale tylko poprzez regulacje dopływu powietrza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło to wszystko prawidłowo? Odpieniacz.filtr

W takim razie kupię fzn3 i spróbuje uruchomic tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wszystko dobrze chodziło. Po drugiej stronie była żywa skala.

 

W tej chwili mam panel i nie powiem ale jest wygodniej.

Ale jeśli masz możliwość zrobić sump pod akwarium, to ja bym się nie zastanawiał i robił sump[emoji846]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, garnella88 napisał:

Nie mam aquaela. Mam tunze ktory zajmuje trochu niejsca.Coś chcialem pokombinować, fzn jest duzy,

widzialem ze tunze 9001 wsadzali do kaskady aquaclear 110 ale jej nie ma na polskim rynku. myślalem o pudełku przelewowym i sumpie ale ztym pudełkiem widze na forum to tak średnio.

Akwa 43l

ja mam spływ z rurek pvc zrobiony. akwarium 91l sump 30l :) smiga elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.