Skocz do zawartości
dziadziol6

Juwel Rio 125 + zetlight lancia ZP4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dylemat zmiany lampy powraca .Mam pytanie czy jest ktoś na forum kto ma taki zestaw lub miał.

Opcja 1 - Juwel Rio 125  oryginalna pokrywa z belką a w niej zetlight lancia ZP4000 590

Opcja 2 - Juwel Rio 125 bez pokrywy a w niej 2 x zetlight lancia ZP4000 742

image.jpeg.179dd960893ce246b36d8384a202de29.jpeg

Opcja 1 w oryginalną pokrywę i belkę montuję 2 x ZP4000 590   i wszystko mam ładnie oryginalnie ukryte tylko mam 2x19 w.

Opcja 2 bez pokrywy montaż na stopkach 2 x ZP4000 742  2 x 25 W i po bokach dorabiam pokrywę z oryginalnych klap pokrywy oryginalnej ,chociaż 742 z tyłu mogę nie zmieścić ,z jednej strony odpieniacz z drugiej filter dlatego pytanie dla posiadaczy takiej konfiguracji lub byłych posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juwel 240 dwie świetlówki biała i niebieska juwela w oryginalnej belce plus led aquaela. Miękasy polipują aż miło.

Nie masz oryginalnej belki juwela z T5? Dodasz jeszcze led i będzie wystarczająco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Pawel_Q napisał:

Juwel 240 dwie świetlówki biała i niebieska juwela w oryginalnej belce plus led aquaela. Miękasy polipują aż miło.

Nie masz oryginalnej belki juwela z T5? Dodasz jeszcze led i będzie wystarczająco. 

Mam oryginalną belkę i świetlówki  białą i niebieską  juwela.O jakich ledach aquaela piszesz?Nie gadaliśmy już kiedyś o tych lampach? Jak to świeci??jakiś filmik ?foto?

No Macieju widzę że moje dane lamp  z danymi jakie wkleiłeś nie pokrywają się jeśli chodzi o waty dlaczego???nie wiem.

W aukcji podane są takie dane

https://www.ebay.de/itm/Zetlight-LED-Beleuchtung-Lancia-ZP4000-Serie-Aufsatzleuchte-Suswasser-Meerwasser/322550626820?hash=item4b1983fa04:m:mONF9SKp56UBBDuXf4lweRA

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dziadziol6 napisał:

Mam oryginalną belkę i świetlówki  białą i niebieską  juwela.O jakich ledach aquaela piszesz?Nie gadaliśmy już kiedyś o tych lampach? Jak to świeci??jakiś filmik ?foto?

No Macieju widzę że moje dane lamp  z danymi jakie wkleiłeś nie pokrywają się jeśli chodzi o waty dlaczego???nie wiem.

W aukcji podane są takie dane

https://www.ebay.de/itm/Zetlight-LED-Beleuchtung-Lancia-ZP4000-Serie-Aufsatzleuchte-Suswasser-Meerwasser/322550626820?hash=item4b1983fa04:m:mONF9SKp56UBBDuXf4lweRA

 

Jeżeli chodzi o ledy to mam te:

https://erybka.pl/product-pol-14121-AquaEl-Retrofit-16-W-39-W-T5-Marine.html

Zdjęcia poniżej. Wszystkie korale mam od malutkich szczepek. Części już nie ma bo powoli trafiają do nowego baniaka. Największy przyrost oczywiści xenia, która zarosła już większość skały :) 

IMG_20180523_222607.jpg

IMG_20180523_222705.jpg

IMG_20180523_222713.jpg

IMG_20180523_222722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie one są długie? 65 cm?ile masz sztuk2?przód i tył ?czy tylko przód niebieską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu na stronie producenta masz dane http://www.aquael.pl/produkty/akwarystyka/oswietlenie/243-leddy-tube-retro-fit#dane-techniczne . A co do zetlight to nie wiem czemu dane techniczne z aukcji różnią się z danymi ze strony producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.