Skocz do zawartości
azgar

Diuna t5 wentylatory

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos jakie sa do tej lampy wentylatorki potrzebuje wymienić chodzi mi o napiecie pracy nie znam sie na tym 

wentylatory wymiar 40x40x10mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, azgar napisał:

Wie ktos jakie sa do tej lampy wentylatorki potrzebuje wymienić chodzi mi o napiecie pracy nie znam sie na tym 

wentylatory wymiar 40x40x10mm 

Zadzwon do pacific suna nie wiem jakm w Diunie ale w tej drugiej lampie wymiana jest banalna właśnie w razie awarii żeby klient mógł to zrobić od reki sam. Ale zakładam ze standard 12V.

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sith114 napisał:

nie wiem jakm w Diunie ale w tej drugiej lampie wymiana jest banalna właśnie w razie awarii żeby klient mógł to zrobić od reki sam

Niestety doszli do tego właśnie w tej drugiej lampie diunę trzeba praktycznie wybebeszyć, żeby wentylatory wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, boo12 napisał:

Niestety doszli do tego właśnie w tej drugiej lampie diunę trzeba praktycznie wybebeszyć, żeby wentylatory wymienić

to nie problem tylk onie wie mjakie ma byc napiecie wentylatorow bo na tych co mam nie ma nalepek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgar napisał:

to nie problem tylk onie wie mjakie ma byc napiecie wentylatorow bo na tych co mam nie ma nalepek :D

Multimetr podpiąć zamiast wentylatora, ale obstawiam 12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zasilaczu w obudowie powinno być napięcie sterowania. Podejrzewam jak koledzy, że będzie to 12V lub 24V.

Myślę, że na zasilaczu jest podane napięcie wyjściowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Ostatnio wymieniałem zasilacz w diunie, potwierdzam 12V, swoją drogą mogli by ciut lepsze dawać a nie taki syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napięcie zasilacza to 12V. Używane przez nas zasilacze są dobrej jakości i w historii sprzedanych lamp zdarzyły się tylko jedna lub dwie usterki.

Oczywiście, jeśli użytkownik chce wymienić na inny może to zrobić, jednak wiąże się to z utratą gwarancji (jeśli jeszcze jest)  - oraz proszę pamiętać że nie każdy zasilacz się tam zmieści.

"Ciut lepszy" czy "lepszy" nie będzie pracował "lepiej" - ważne aby pracował stabilnie w czasie(pod obciążeniem), spełniał wymagania techniczne i był możliwie najmniej awaryjny :- ) 

 

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.