Skocz do zawartości
chwialek

off topic na myślenie i czytanie ze zrozumieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Z końcem Roku udało mi się sięgnąć po aktualny nr Koral - tj 3/2018
I w związku z powyższym zadanie sylwestrowe - znajdź błąd w druku :) - podpowiem iż chodzi o zredagowanie tekstu pisanego ze zdjęciami. (ciekawe czy tylko mi ta niespójność się rzuciła w oczy)

Kto pierwszy ten lepszy. Ktoś ma chęci pomyśleć poszukać i podać odpowiedź na której stronie występuje ta niespójność słowa pisanego ze zdjęciem? Zadanie jest wg mnie dość banalne - ale cóż sprawdzimy czy komuś dzisiaj chce się jeszcze chwilkę pomyśleć. 

Dla osób oczekujących nagrody od razu odpowiem iż jej zwyczajnie nie ma. Sprawdzam czy ktoś się wciągnie w zabawę ;)
Powodzenia w szukaniu i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie ma tego numeru ? 

Daj parę fotek stron będzie zabawa :D 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona 60?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie ma to widocznie był niegrzeczny i mikołaj nie doniósł ;)
Publikacji nie chciałbym robić ze względu na szacunek do praw autorskich oraz aby uniknąć ewentualnej reklamy...

InterZoo2018r w tym artykule ja znalazłem... Ale  Romanie czapki z głów skoro  przewertowałeś prawie cały numer w poszukiwaniu niespójności... Przyznaję ja na 60-tej stronie nie czytałem jeszcze. Być może jest więcej niespójności :) zabieram się za czytanie...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.