Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

@Sawiksaw właśnie przeglądałem... W zasadzie nie różnią się od tych od RO, oprócz materiału, często mają elementy metalowe, a nie chciałbym ryzykować korozji. 
 

@chwialek no i właśnie dlatego burze mózgów i doświadczeń są najlepsze...  Sam teraz używam pojemników do dobowej zbiórki moczu z wklejonym wężykiem z kroplówki. Niestety, wężyki te są za miękkie i łatwo się załamują, przez co trzeba uważać po każdej czynności w zbiorniku i kontrolować drożność. Być może, jeśli nic nie wymyślę innego, to znów na nich się skończy, ale na to mam jeszcze czas i trochę pokombinuję... Zobacz sobie taki "medyczny" element jak mini spike. Mają możliwość podłączenia wężyka "na gwint" (niestety tylko takie z kroplówek) oraz wbudowany zaworek zwrotny, być może jest to też jakaś opcja... 

@waldek123blau hehehe... Sam chciałbym reaktor, jednak na razie nie ma na niego zapotrzebowania jak również środków finansowych... Ale może w przyszłości... 

dadario

dadario

@Sawiksaw właśnie przeglądałem... W zasadzie nie różnią się od tych od RO, oprócz materiału, często mają elementy metalowe, a nie chciałbym ryzykować korozji. 
 

@chwialek no i właśnie dlatego burze mózgów i doświadczeń są najlepsze...  Sam teraz używam pojemników do dobowej zbiórki moczu z wklejonym wężykiem z kroplówki. Niestety, wężyki te są za miękkie i łatwo się załamują, przez co trzeba uważać po każdej czynności w zbiorniku i kontrolować drożność. Być może, jeśli nic nie wymyślę innego, to znów na nich się skończy, ale na to mam jeszcze czas i trochę pokombinuję... 

@waldek123blau hehehe... Sam chciałbym reaktor, jednak na razie nie ma na niego zapotrzebowania jak również środków finansowych... Ale może w przyszłości... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.