Skocz do zawartości

Historia edycji

akwa144

akwa144

@Arek77 ciekawy ten pomysł z dwoma pojemnikami na kh w razie potrzeby można sterować ph bez wpływu na kh. Zastanawiałem się nad tym i przy okazji idzie dograć jeszcze treisy lub strong. Ja zarysykuje i dodam treisy do NaOH. Dam znać czy mi kuchni nie wywaliło w powietrze i czy cała reszta jest si. Chyba że ma ktoś istotny argument że nie koniecznie może być to dobry pomysł..? A i jeszcze jedno ciekawe jest to co pisał @Grzegorz Dyzmaze podaje tylko w nocy NaOH. Też sprawdzę temat. 

1.2.3 ..edit..

chemik ze mnie żaden więc zacząłem czytać czy warto jest zmieszać terasy lub strong. Wikipedia pokazuje że w wyniku reakcji z F powstaje jeszcze inny kwas Fluorek sodu. Stwierdzam że rozsądnie będzie niepróbowań. !!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fluorek_sodu

akwa144

akwa144

@Arek77 ciekawy ten pomysł z dwoma pojemnikami na kh w razie potrzeby można sterować ph bez wpływu na kh. Zastanawiałem się nad tym i przy okazji idzie dograć jeszcze treisy lub strong. Ja zarysykuje i dodam treisy do NaOH. Dam znać czy mi kuchni nie wywaliło w powietrze i czy cała reszta jest si. Chyba że ma ktoś istotny argument że nie koniecznie może być to dobry pomysł..? A i jeszcze jedno ciekawe jest to co pisał @Grzegorz Dyzmaze podaje tylko w nocy NaOH. Też sprawdzę temat. 

akwa144

akwa144

@Arek77 ciekawy ten pomysł z dwoma pojemnikami na kh w razie potrzeby można sterować ph bez wpływu na kh. Zastanawiałem się nad tym i przy okazji idzie dograć jeszcze treisy lub strong. Ja zarysykuje i dodam treisy do NaOH. Dam znać czy mi kuchni nie wywaliło w powietrze i czy cała reszta jest si. Chyba że ma ktoś istotny argiment że nie koniecznie może być to dobry pomysł..? A i jeszcze jedno ciekawe jest to co pisał @Grzegorz Dyzmaze podaje tylko w nocy NaOH. Też sprawdzę temat. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.