Jump to content
Kuba91

Oswietlenie

Recommended Posts

Witam ostatnio borykam się z wyborem oświetlenia do kostki 43l niestety już nie produkują sirius nano i w sumie nie wiem sam co wybrać aktualnie mam jakiś badziew od aquaela i jeden z forumowiczów polecił mi tą lampe

https://pl.aliexpress.com/item/33015237986.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.320c5946NAp1eg&s=p&algo_pvid=d70aacaf-55a5-427f-877e-448f84cd4b4b&algo_expid=d70aacaf-55a5-427f-877e-448f84cd4b4b-18&btsid=3924dda1-dfec-40e7-a14a-96c3d636edb5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_55

Ponoć są też na tym forum użytkownicy tej lampy byłbym wdzięczny za jakieś opinie o niej lub polecenie czegoś innego pozdrawiam:)

4 godziny temu, Kuba91 napisał:

już nie produkują sirius nano

poszukaj na forum - są podane elementy z których można samemu poskładać coś podobnego

22 godziny temu, silvia napisał:

poszukaj na forum - są podane elementy z których można samemu poskładać coś podobnego

Bardzo konstruktywna odpowiedz, kup se elementy i zrob sam hmmm. Kolega pyta o gotową lampę, a takich jest troche w tym chińczyki. Osobiscie tez szukalem, nie doczekalem sie konkretnej odpowiedzi, wybralem chihiros a351m z programatorem bezprzewodowym, na czas dojrzewania i przy mniej wymagajacych koralach starczy ale chcac miec poważniejsze korale tez musze pomyslec o poważniejszej lampie chociaż jeszcze zobaczymy bo negatywnie o niej rozpisywali sie ci ktorzy jej nie mieli. 

3 godziny temu, Dejvix napisał:

kup se elementy i zrob sam hmmm.

właśnie tak powstało sirus ... tylko osłonkę miało ładną a nie zwykłą plexę