Skocz do zawartości
szyman

Moja pierwsza przygoda 49l

Rekomendowane odpowiedzi

Na dużym wiele z tych problemów w ogóle nie będzie istnieć. Za to pojawią się zupełnie inne. 

Ale oczywiście to tylko Twoja sprawa.

Można i Malucha podrasować, zrobić tuning, optyczny i techniczny, można wsadzić super audio.

Tyle że to zawsze będzie Maluch (jakby ktoś nie wiedział to Fiat 126p) ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2022 o 08:08, Nalesnick napisał:

Tyle że to zawsze będzie Maluch (jakby ktoś nie wiedział to Fiat 126p) ;) 

Tak podkręcacie, że chyba zaraz słodkie zlikwiduje (troche jest wieksze ) i myśle że to tylko kwestia czasu aż lampe przerobie :D wtedy już będzie przesiadka na fiata 125p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 14:27, Nalesnick napisał:

A tak z innej mańki. 

Czym robisz zdjęcia i film. Bo wszystko bosko Ci wychodzi.

Sorki że dopiero teraz ale gdzieś mi umkło powiadomienie a dawno tutaj nie zaglądałem. Używam hiczyka POCO i z racji tego, że "moja pierwsza morska przygoda" przechodzi dzisiaj do histori to cykamy ostatnie pamiątkowe zdjęcie.

IMG_20221229_175816_copy_1500x2000.thumb.jpg.f261f1d77524cdb3a2f88120c82144df.jpg

Nowe dzisiaj zalane i może nowy wątek założe. Dzięki wszystkim za dialogi o tym pięknym hobby. 

 

IMG_20230305_151455_copy_1000x750.jpg

Edytowane przez szyman (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, szyman napisał:

Sorki że dopiero teraz ale gdzieś mi umkło powiadomienie a dawno tutaj nie zaglądałem. Używam hiczyka POCO i z racji tego, że "moja pierwsza morska przygoda" przechodzi dzisiaj do histori to cykamy ostatnie pamiątkowe zdjęcie.

IMG_20221229_175816_copy_1500x2000.thumb.jpg.f261f1d77524cdb3a2f88120c82144df.jpg

Nowe dzisiaj zalane i może nowy wątek założe. Dzięki wszystkim za dialogi o tym pięknym hobby. 

 

IMG_20230305_151455_copy_1000x750.jpg

Napisz coś więcej na temat nowego akwa :), jakie ma wymiary, jak rozwiązałeś filtrację.....bo sumpa chyba nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, szyman napisał:

Sorki że dopiero teraz ale gdzieś mi umkło powiadomienie a dawno tutaj nie zaglądałem. Używam hiczyka POCO (...)

 

Kurczę, tylko telefon?

Ja swoi, S22 nie daję rady.

Fakt, kilka lat temu S8 w miarę dobrze to wychodziło teraz nie wiem, niby nowszy a gorszy.

U Ciebie ta głębia, te kolory, brak odbicia od szkła - bajka.

Może mi ktoś podpowie, co i jak ustawiać na Szajsungu S22?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mazmaciek napisał:

Przepiękna acanthastrea

Dzięki. Mam ja od małej główki i nawet przy przeprowadce się nie bała :D

4 godziny temu, Nalesnick napisał:

 

Kurczę, tylko telefon?

Ja swoi, S22 nie daję rady.

Fakt, kilka lat temu S8 w miarę dobrze to wychodziło teraz nie wiem, niby nowszy a gorszy.

U Ciebie ta głębia, te kolory, brak odbicia od szkła - bajka.

Może mi ktoś podpowie, co i jak ustawiać na Szajsungu S22?

Dziwne bo samsung ma jedna z lepszych optyk i w manualu balans bieli ma do 10tys. Ja operuje głównie na migawce, iso (mozliwie jak najnizsze mniejsze szumy) i balans bieli. Co do głebi to najważniejszy jest kadr jakby Ci to wytłumaczyć... Chodzi o to aby wszystkie sciany byly widoczne lacznie z tafla. Musisz sobie wyobrazic ze punkt centralny obiektywu jest rowno na srodku. Tak samo ważne sa krawedzie boczne musza byc rowno w pionie wyczujesz moment pochylajac tel do przodu i do tylu. Pobaw sie rowniez obiektywami na szerszym bedziesz mial wieksza glebie tak samo format zdjecia tez na to wplywa. Jak widzisz jest wiele czynnikow ktore maja wplyw na efekt koncowy i na koniec nie jestem fotografem wiec kolegow po fachu jak by czytali jak cos nagmatfałem to przepraszam ale bazuje tylko na wlasnych spostrzezeniach i doswiadczeniach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.