Skocz do zawartości
inmar

Nowe firmware do Calcfeeder

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś sam aktualizował firmware w pompie reaktora calcfeeder ? Trzeba potencjometrem ustawić prąd spoczynkowy na 450mA po wgraniu nowego firmware.Ja przed aktualizacją chciałem sprawdzić sobie jaki jest prąd,ale pompa chodzi a multimetr pokazuje 000 .Rozpiąłem przewód niebieski bo podobno obojętnie który.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 14:43, inmar napisał:

Ktoś sam aktualizował firmware w pompie reaktora calcfeeder ? Trzeba potencjometrem ustawić prąd spoczynkowy na 450mA po wgraniu nowego firmware.Ja przed aktualizacją chciałem sprawdzić sobie jaki jest prąd,ale pompa chodzi a multimetr pokazuje 000 .Rozpiąłem przewód niebieski bo podobno obojętnie który.

Jakie zmiany wprowadza nowe oprogramowanie. Ja przy PS obawiam się wgrywać nowego oprogramowania jak na obecnym działa dobrze. Przy tym sprzęcie wyznaję zasadę - działa nie ruszam!


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować wiadomość z firmy PS.

"Sama zmiana wartości prądu spoczynkowego ma za zadanie zmniejszenie zapotrzebowania na prąd silnika krokowego co powoduje również zmniejszenie jego temperatury pracy i wydłużenie długości pracy urządzenia.
Ma to znaczenie przy użyciu nowej wersji oprogramowania w której silnik pompy pracuje bez przerwy 24h na dobę a nie w cyklach włącz/wyłącz jak w wersjach poprzednich"

Fajnie,że udoskonalają swoje urządzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoń do PS tak pomogą lub nawet sami Ci zaktualizują oprogramowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,jestem w kontakcie,ale to jest grzebanie w elektronice,odpinanie pinów,amperomierz i ustawianie prądu a później aktualizacja.Mogę wysłać do serwisu i zrobią to sami,ale co ja pocznę bez pompy przez kilkanaście dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.