Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

@AnT rozumiem, że nie załapałeś się na spis w 2002 roku, ale że nie załapałeś się na spis w 2011 to nie uwierzę ;)  Daniel, aż tak młody to ty nie jesteś ;)
Spis jak spis, trochę statystyki i nic więcej.  
Na spora cześć pytań masz możliwość odpowiedzieć:

Cytat

nie mam żadnej wiedzy na ten temat lub  nie chcę odpowiadać na to pytanie

Poza tym - nie ma tam nic w tych pytaniach czego by Państwo o mnie nie wiedziało. Chyba, że nie płacisz rachunków, mieszkasz gdzieś na lewo, unikasz podatków i z US nie masz nic wspólnego, z ZUS  itd itd. 90% pytań to jest to co sami mogliby sobie ogarnąć gdyby system informatyczny kraju stał na jakimś uczciwym poziomie i integrował wszystkie urzędy a nie tylko wybrane. Więcej Microsoft, Facebook i Google wie o Tobie niż Państwo się dowie z tego spisu :D;) 

Przy okazji - uczulcie rodziców by weryfikowali dane rachmistrzów i sprawdzali czy tel. z którego dzwonią to 

(22) 828 88 88 lub (22) 279 99 99

Nie trzeba długo było czekać na takie newsy: 

https://opoczno.naszemiasto.pl/oszustwo-na-rachmistrza-falszywy-rachmistrz-wyludzil-dane/ar/c1-8287662
 

@J@cekWro (22) 279 99 99 wew.1 - o ile masz telefon ;) 

VDR

VDR

@AnT rozumiem, że nie załapałeś się na spis w 2002 roku, ale że nie załapałeś się na spis w 2011 to nie uwierzę ;)  Daniel, aż tak młody to ty nie jesteś ;)
Spis jak spis, trochę statystyki i nic więcej.  
Na spora cześć pytań masz możliwość odpowiedzieć:

Cytat

nie mam żadnej wiedzy na ten temat lub  nie chcę odpowiadać na to pytanie

Poza tym - nie ma tam nic w tych pytaniach czego by Państwo o mnie nie wiedziało. Chyba, że nie płacisz rachunków, mieszkasz gdzieś na lewo, unikasz podatków i z US nie masz nic wspólnego, z ZUS  itd itd. 90% pytań to jest to co sami mogliby sobie ogarnąć gdyby system informatyczny kraju stał na jakimś uczciwym poziomie i integrował wszystkie urzędy a nie tylko wybrane. Więcej Microsoft, Facebook i Google wie o Tobie niż Państwo się dowie z tego spisu :D;) 

VDR

VDR

ANT rozumiem, że nie załapałeś się na spis w 2002 roku, ale że nie załapałeś się na spis w 2011 to nie uwierzę  ?  Daniel, aż tak młody to ty nie jesteś ;)
Spis jak spis, trochę statystyki i nic więcej.  
Na spora cześć pytań masz możliwość odpowiedzieć:

Cytat

nie mam żadnej wiedzy na ten temat lub  nie chcę odpowiadać na to pytanie

Poza tym - nie ma tam nic w tych pytaniach czego by Państwo o mnie nie wiedziało. Chyba, że nie płacisz rachunków, mieszkasz gdzieś na lewo, unikasz podatków i z US nie masz nic wspólnego, z ZUS  itd itd. 90% pytań to jest to co sami mogliby sobie ogarnąć gdyby system informatyczny kraju stał na jakimś uczciwym poziomie i integrował wszystkie urzędy a nie tylko wybrane. Więcej Microsoft, Facebook i Google wie o Tobie niż Państwo się dowie z tego spisu :D;) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.