Skocz do zawartości
Tomek1987

Oświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość zakupu taniej lampy odyssea quad 4x39 w t5, czy jest możliwość podmiany świetlówek w tej lampie na świetlówki dedykowane do akwarium morskiego ? Tj, czy jak kupię ta lampe to będę mógł podmienić te świetlówki i będzie cacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetlówki wymienia się w każdej lampie na swietlówki. Jeśli długość typ i pobór mocy jest taki sam to pewnie, że możesz. Jeśli to lampa T5 39W to możesz użyć dowolnej swietlówki T5 39W.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. swoją drogą, to ja osobiście, jestem relatywnie dziwnym klientem, jesli spotykam się z taką formą reklamy (wiem że skley z definicji traktują klienta jak idiotę, ale niektóre robią to z klasą i kulturą), nawet żeby cena była nie wiem jak okazyjna, omijam sklep szerokim łukiem. Oczywiście, nie pozostawiam też takiej opinii dla siebie.

moderacja

@dale nie jestem 24/h na forum, wyluzuj, usunięte;)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dale napisał:

Czy ktoś tego bota wywali? Ludzie, naprawdę nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy????

chyba, że to taki nowy super pomysł na dochód z forum. Tyle, że raczej nie, bo Akwarystyczny nie jest sponsorem forum.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, katani napisał:

chyba, że to taki nowy super pomysł na dochód z forum. Tyle, że raczej nie, bo Akwarystyczny nie jest sponsorem forum.

N o, nawet jeśli by byli sponsorami to taką kryptoreklamę widziałem tylko w wykonaniu AF :). Przemek, co by nie mówić (a nie raz mi się zdarza i po firmie Pana Admina się przejechać :) ) trzyma poziom i klasę. Sam często też piszę o dwóch czy trzech firmach, ale u mnie to wynika tylko z tego że za uczciwość tych ludzi i jakość towarów (z którymi miałem do czynienia) mogę śmiało ręczyć, a nie jestem przez nich zatrudniony :) (ba, nawet pewnie nie widzą tych wpisów).

Ciekaw jestem tylko, czy tutaj zadziałał jakiś skrypt, czy pracownikowi się nudziło... 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dale napisał:

Ciekaw jestem tylko, czy tutaj zadziałał jakiś skrypt, czy pracownikowi się nudziło... 

Moim zdaniem (i patrząc od drugiej strony jak to czasem wygląda) sklep zamówił pakiet SEO, w który wchodziło ileśtam wpisów na forach, więc walą bez zastanowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban na konto i kasacja postów... Plus cięta riposta do właściciela sklepu. Zaś w wypadku kolejnego pojawienia się - faktura za reklamę na forum...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.