Skocz do zawartości
Marqo

Gdzie kupić mrożonki wysyłkowo?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można kupić większą ilość pokarmów mrożonych wysyłkowo? W lokalnym sklepie dostępny tylko solowiec i to nie zawsze. Chciałbym zrobić sobie zapas w szerszym asortymencie i ilości.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę , że wysyłkowo to ryzyko rozmrożenie . Ale szukaj może wysyłają  w lodówce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w Jadwidze wysyłkowo mrożonki.

 


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Coralhouse na swoją odpowiedzialność. Wcześniej w erybce.


Akwarium: 540l(150x60x60h). Obieg: Aqua Nova 9000 (zasila biopellets), + Aqua Nowa 3000( zasila sterylizator uv 36W).

Cyrkulacja:  Jebao SOW 15, Jebao SLW 20,  Tunze 6095.

SUMP(100x45x45): TWISTMAN OB 200 EXT V2 , Twistman Biopellets filter BPF -VX100, Twistman FP-1 Media Reactor, Tunze 6045.

Oświetlenie: ATI Sunpower 8x54wT5.

Obecny układ świetlówek: 5x Ati Blue Plus, 2x Ati Coral Plus, 1x Ati Aqua Blue Special.

Sól: Zazwyczaj Niebieska Red Sea Salt,

Balling: Prochy Biomus, SBS Aquaforest.

Karmnik automatyczny JBL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to do Was dochodzi rozmrożone czy zamrożone jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym bywa. Zazwyczaj są w połowie zamrożone lub świeżo rozmrożone jeszcze zimne. W każdym razie nie śmierdzą. Wrzucam to od razu do zamrażarki. Potem normalnie podaje rybom. Nic się nie dzieje. Najlepiej jest jesienią i zimą ze względu na panującą na zewnątrz temperaturę. Spotkałem się z pakowaniem w gazetę i folię aluminiową jak i dołożoną butelką z zamrożoną wodą jako wkład i zabezpieczeniem ze styropianu. Najważniejsze aby zamówić na początku tygodnia pon-środa żeby paczka dotarła jak najszybciej i nieprzeleżała na poczcie, bo jak to przeleży przez weekend to do niczego już się nie nada. Wysyłka kurier-paczkomat. Mieszkam na zadupiu. W tutejszych sklepach nie ma odpowiednich mrożonek. Jak mam sposobność wybrać się do większego miasta to sobie przywożę ze sklepu większe ilości i zamrażam, ale tu też mi się zdarzyło kilka razy że nie było tego co chciałem i w odpowiedniej ilości.


Akwarium: 540l(150x60x60h). Obieg: Aqua Nova 9000 (zasila biopellets), + Aqua Nowa 3000( zasila sterylizator uv 36W).

Cyrkulacja:  Jebao SOW 15, Jebao SLW 20,  Tunze 6095.

SUMP(100x45x45): TWISTMAN OB 200 EXT V2 , Twistman Biopellets filter BPF -VX100, Twistman FP-1 Media Reactor, Tunze 6045.

Oświetlenie: ATI Sunpower 8x54wT5.

Obecny układ świetlówek: 5x Ati Blue Plus, 2x Ati Coral Plus, 1x Ati Aqua Blue Special.

Sól: Zazwyczaj Niebieska Red Sea Salt,

Balling: Prochy Biomus, SBS Aquaforest.

Karmnik automatyczny JBL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga. Tylko i wyłącznie, kupowałem w kilku innych miejscach, ale tylko od Jadwigi dochodziły jeszcze zamrożone. Co prawda paczka często miała wymiary małego akwarium, ale nie było problemów. Tyle że mrożonki ON.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga dobrze pakuje. Brałem i latem i zimą. Wiadomo że zima lepsza. Ale na kilka razy tylko raz się zdążylo, że jeden blister był na rogu lekko rozmrożony.

 


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak będziesz w Poznaniu to wpadnij do mnie, zawsze mam w zapasie mrożonki ON.


Pozdrawiam Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.