Skocz do zawartości
AquaManiac

No to i ja sie pochwale :) [duzo megabajtow zdjec]

Rekomendowane odpowiedzi

Że niby już sie nie bawie w akwarystyke morską? Te pogłoski sa mocno przesadzone ;) akwarium zyje, powoli doszlo do siebie po przeprowadzce i spowodowanej nią katastrofie ekologicznej ;) wrzucam na szybiego pare fotek, jak znajde chwilke czasu to wrzuce reszte:

n01.jpg

n02.jpg

n03.jpg

n04.jpg

n05.jpg

n06.jpg


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac kurcze nareszcie sie odezwales po dlugim czasie ciszy:) zooa super nawet bardziej niz ricorde mi sie podobaja ;) gdze je kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piter32 :

AquaManiac kurcze nareszcie sie odezwales bo dlugim czasie ciszy:) zooa super nawet bardziej niz ricorde mi sie podobaja ;) gdze je kupiles?

dokładnie, też bym chciał wiedzieć po prostu piękne


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... skoro sie Zoanthuski spodobaly to prosze jeszcze kilka :) A skad sie u mnie wziely? Coz, zbierane przez ostatnie kilka lat :) od czasu do czasu mozna cos ladnego w Niemczech trafic, i tak sie uzbieralo...

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

z5.jpg

z6.jpg

z7.jpg

z8.jpg

z9.jpg

z10.jpg

z11.jpg

z12.jpg

z13.jpg

z14.jpg

z15.jpg


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne :) Daj fotki pod pełnym oświetleniem bo pod aktyniką pięknie fosforyzują, ale kolory przekłamane, chyba że to kwestia aparatu?

Pozdrawiam

seb

ps. Właśnie siedzę od paru dni i wertuję dział zoa na reefcentral, jakoś w ogóle ostatnio zaczynam dostrzegać coś oprócz sps-ów i stwierdzam że nie wiem co ładniejsze:strutin


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolory przeklamane... no w rzeczywistosci wyglada to jeszcze lepiej :) Faktycznie aparat jest raczej amatorski (Panas Fz-8 ) i bardzo ciezko ustawic wlasciwy balans bieli, to co wyszlo to jest mniej wiecej zgodne z rzeczywistoscia, ale kiedy robie np. zdjecia SPS-ow to kolory wychodza o wiele gorzej niz w rzeczywistosci i NIC nie moge na to poradzic, pozostaje chyba tylko zmienic aparat na jakiej lusterko cyfrowe :) Jesli dam rade to strzele jutro fotki pod glownym oswietleniem, ale ostatnio widze akwarium glownie w aktynice, kiedy wracam poznym wieczorem z pracy.. :[

No i owszem, poza SPS-ami istnieje kilka innych kolorowych korali :) Szczegolnie jesli ktos ma akwarium typowo SPS-owe, z niskimi fosforanami i azotanami, z dobra sumplementacja i porzadnym oswietleniem, wtedy Zoanthusy i Ricordee wrecz kwitna w takim akwarium. Z nimi tez jest tak jak z SPS-ami, zeby wyciagnac naprawde olsniewajace kolory trzeba idealnych warunkow i duzo swiatla, w "normalnym akwarium" tez beda oczywiscie kolorowe, ale w "SPS-owym" beda wrecz swiecic.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to pozostaje tylko Ciebie odwiedzić osobiście :) Fanie to wygląda, powodzonka


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi że to co się jarzy pod aktynika to się jarzy a reszta zgaszona :) a widać że to niezłe ciacha :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, czekam na obiecane fotki, bo mój głód grzybowo-ricordeowy nie zanikł, a wręcz się wzmógł więc nie daj sie prosić:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można aktualizację :) i mam pytanie fitoplanktonem karmisz codziennie???


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jeden Maniac wiecej!:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą aktualizacją? :waving Czekamy!

Boskie zoa - może masz jakąś mniej potrzebną szczepkę? :)


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.