Skocz do zawartości
grzegorz77

Briareum zanika w moim akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,bardzo chce mieć w swoim akwarium "trawkę" ale nic z tego.Nie mam zielonego pojęcia dlaczego, twarde i lps dają radę a trawka pada.W sumie miękasy u mnie raczej słabo "idą".Odrazu mówię że azotany jak i fosforany są w moim akwarium z ostatniego badania NO3 około 5 mg/l a PO4 około 0,25 mg/l.W załączniku podaje wyniki ICP z zeszłego roku,już wtedy miałem problem z miękkimi.

Results_44580_pl.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

U mnie rosła w zerowych i wyższych parametrach, tak szybo zarastała ze musiałem zrobić restart akwarium 

Ona lubi dużo światła i dość silną cerkulacje tak u mnie miała, bo w niższych partiach akwarium z małą cyrkulacją nie rosła prawie w ogóle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ze u mnie wręcza zanika . azotany i fosforany mam praktycznie na 0 od dłuższego czasu , myslalem ze moze to przed plagi dino i cyjano ktore gdzies tam dokazują albo brzydala , ze moze skubie . Teraz jak mi brzydal padł mam wrazenie , ze jakby zaczelo smielej sie otwierac

Edytowane przez karoll (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem u mnie jest taki że po włożeniu szczepki do akwarium,ono się nawet nie otwiera,po prostu się "rozpuszcza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od pewnego czasu mam to samo , czyli nie otwiera się. Wg. mnie mam za czystą wodę :). Nie rozpaczam z tego powodu , bo to przecież chwast.:)

Pozdrawiam 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karoll napisał:

mam to samo ze u mnie wręcza zanika . azotany i fosforany mam praktycznie na 0 od dłuższego czasu , myslalem ze moze to przed plagi dino i cyjano ktore gdzies tam dokazują albo brzydala , ze moze skubie . Teraz jak mi brzydal padł mam wrazenie , ze jakby zaczelo smielej sie otwierac

U mnie brzydal szarpał briareum aż wykończył całą połać wielkości dłoni.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.