Skocz do zawartości
Szymon

A'propos "zadymy" na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym w kilku zdaniach nawiazac do tego, co w dzisiejszy i wczorajszym dniu bylo zaprezentowane na tym forum. Jak zwykle szyku zadaly te same osoby co zawsze, a ja niestety mam taki charakter, ze nie zgodze sie i nie pozostane cicho, jesli ktos obraza mnie i posrednio nie tylko nie. Cytujac kolege Swira:

najpierw:

"Szymona korale jak dla mnie sa jeszez za ciemne i lepsze nie beda chyba ze na ZeoVit przejdzie , no ale to musial by wziac nowy kredyt"

"to ze napisalem o koralach nie znaczy ze post byl skierowany do ciebie , ode mnie otrzymales juz dawno tutaj na forum przyslowiowego ignora synku :] a swoim baniakiem to spadaj na ukraine straszyc i splac kredyt bo mozesz tego baniaka nie miec i EOT bo sie zrzygam zaraz ciebie czytajac"

Czyli nasz mentor, przebog i praojciec znowu przemowil, oczywiscie nie ma tu nic "co mogloby obrazic". Do tego Olus - dziecko spod znaku banana i klockow lego z pewexu, probuje wzbudzic zainteresowanie rasistowskimi tekscikami ponizej pasa.

Poziom merytoryczny tego forum jest wydaje mi sie staly - ciagle pojawiaja sie osoby nowe, sredniozaawansowane tocza dyskusje - i tak powinno byc. Od tych, jakby sie moglo wydawac bardziej zaawansowanych, chcialoby sie oczekiwac wiedzy, odpowiednio przekazanej, popartej doswiadczeniami i przedewszystkim adekwatnej do tonu i pewnosci siebie, jaka prezentuja. W zamian za to, po totalnym zjechaniu calkiem przyzwoitego baniaczka kolegi Darka, Rs4 pokazuje miernote, naprawde miernote, przecietne akwarium, ktore nadrabia wielkoscia i - to trzeba przyznac - umiejetnym wkomponowaniem w ladne wnetrze. Po raz kolejny to, co sie czyta nijak wspolgra z tym, co sie widzi. Swir natomiast z uporem maniaka, nie wiem, czy leczac swoje kompleksy, czy chcac odreagowac brak wody w zbiorniku, pietnuje mnie za wszelka cene, udowadniajac mi, ze moj baniak jest do d*py - wiem Swir, ze mozna lepiej, naprawde zdaje sobie z tego sprawe - tylko co Ci to da, ze mi to udowadniasz caly czas? Pociesze Cie - mozesz byc spokojny, nie napisze tu juz ani jednego posta.

Chcialbym podziekowac i pozdrowic osoby, ktore poznalem przez to forum, te, z ktorymi rozmawiam godzinami przez telefon i te, ktore poznalem osobiscie. To mi w zupelnosci wystarcza, aby doskonalic sztuke akwarystyki. Trzymajcie sie cieplo i tropcie scieme gdzie sie da:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie często wypowiadam się tym forum, bo uważam, że trzeba mieć coś do powiedzenia aby zająć głos w dyskusji, jednak chciałbym powiedzieć, że Twój zbiornik jest jednym ze wzorów jakie staram się osiągnąć i pokazuję rodzinie, myślę, że on jest wystarczającym dowodem Twojej wiedzy. Nie przejmuj się taką krytyką bo widać nie jest ona ani konstruktywna ani nie prowadzi do niczego jest wyrazem niestety typowo polskiej zazdrości.

Pozdrawiam, życzę miłych, radosnych Świąt i wielu sukcesów na polu naszego hobbi

Eliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon nie mam zapewne tak duzej wiedzy jak ty o morszczyznie.nie mam takiego baniaka.mam co mam i jak bede cos wiedzial to odezwe sie w temacie.nie uwazam zebys musial przestac pisac na forum.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle, ze lepiej dla forum bedzie, jezeli bedziesz Szymonie nadal sie tutaj wypowiadal.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Szymionie, wlacz olewatora i pozwol dalej kozystac innym ze swojej wiedzy. inaczej skonczy sie w koncu tym, ze zostana tu sami eksperci ktorzy Ci tylko powiedza ze baniak masz do d*py i najlepiej idz i strzel sobie w leb albo sie w nim utop :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy, o gustach sie nie dyskutuje:) wiec uwazam, że wczorajsze dyskusje na temat wygladu były zbyteczne, nie znam ani Szymona ani RS4 ani Swira ani Darkan12(tzn. osobiscie )natomiast kazdy z nich mi pomógł w swoich wypowiedziach na FORUM, wiec apeluje: NIE OBRAŻAĆ SIĘ, NIE KRYTYKOWAĆ INNYCH! Pomagajmy sobie chlopcy:)

WESOŁYCH ŚWIAT!!!:)

Edit:

Szkoda by było, gdybyście opuścili nasze forum na zawsze :)


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co się z wami porobiło i to w taki czas ?!!!

Śledzę to forum od ponad 3 lat wszyscy zaczynaliście metodą prób i błędów a teraz co ? Co niektórzy mają się za ekspertów i żeby to byli tylko eksperci od akwarystyki, ale są też eksperci od tego jak ułożyć skałę ( chyba kończyli architekturę krajobrazu ) Sam miałem około roku solniczkę na szczęście nie publikowałem swoich zdjęć teraz widzę że na prawdę na szczęście.

Ludziska wyluzujcie nie zamieszczajcie postów typu :”Twój baniak jest do d*py” lub „Ułóż inaczej skałę bo mi się nie podoba” bo takie posty niczego dobrego nie wnoszą a wręcz przeciwnie wnoszą same kwachy.

Moim zdaniem nie jest ekspertem ten ko pochłonął tonę literatury ( najlepiej nie w języku PL ) tylko ten którego akwarium stoi kilka lat i prezentuje się wspaniale. Dla mnie ( a są to odczucia subiektywne a więc nieopiniotwórcze ) akwarium Szymona jest wspaniałe, ale i akwarium Darkan12 ma swój urok ( przecież jest dużo mniejsze no i w innym kształcie ). Ale najważniejsze w tym hobby jest to żeby mój baniak podobał się mnie i żebym był z niego zadowolony a nie żeby podobał się komuś z forum chociażby z nie wiadomo jakim stażem w morszczyźnie.

Możemy także ludzi z forum lubić lub nie, jest to każdego indywidualna sprawa, ale jak ta antypatia przejawia się krytyką czy wręcz atakiem na forum to już coś jest nie tak.

A to że na forum pojawiają się młodzi akwaryści którzy też chcieliby założyć sobie piękną rafę to trzeba się tylko cieszyć i jeżeli ktoś ma ochotę i wiedzę to trzeba im pomóc aby oni nie powielali naszych błędów kiedy to my zaczynaliśmy fascynację morszczyzną.

A swoją drogą brak mi postów Adiego :) starsi forumowicze będą wiedzieć o kogo chodzi

Ludziska jeszcze raz apeluję wyluzujcie no i Wesołych Świąt


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nasz mentor, przebog i praojciec znowu przemowil, oczywiscie nie ma tu nic "co mogloby obrazic". Do tego Olus - dziecko spod znaku banana i klockow lego z pewexu, probuje wzbudzic zainteresowanie rasistowskimi tekscikami ponizej pasa.

I co to ma byc ? wyzywas zdzieciaka , prowokujesz zmnie do pisania nie milych postow , po co to ?

WYJMIJ BELKE ZE SWEGO OKA !

"Szymona korale jak dla mnie sa jeszez za ciemne i lepsze nie beda chyba ze na ZeoVit przejdzie , no ale to musial by wziac nowy kredyt"

Wiem co napsialem nie musisz mnie cytowac , maja mi sie prawo nie podobac Twoje korale , nie widze w tym zadnej obrazy , nie wime jak to zrozumiales dalej ...stane tez w obronie Olka tuaj poniewaz rasistowskie texty padaly z Twojej strony duzo wczesniej jak jechales na Niemcow .

Twoje posty mi nie przeszkadzaja jesli nie sa skierowane w moim kierunku , zajmij sie lepiej swoim baniakiem skoro jestes swiadomy ze mozna lepiej .

" Ruskie nie beda na nas bomb wysylac ", ani nikt nie bedzie mial o nic zalu do Ciebie ....sumujac , domysl sie co mam na mysli .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon: ja mialem swego czasu dyskusje ze swirem na privie i wierz mi na slowo, ze generalnie to co cytujesz to tylko mala probka jego mozliwosci.

jakiekolwiek kontynuowanie dyskusji grozi eskalacja agresji i chamstwa, dlatego proponuje wlaczyc totalnego ignora.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zescie sie umowili czy jak heh ale nie znam cie kompletnie kolego i nigdy w zyciu z toba nie rozmaiwalem wiec daruj to sobie , IGRNOR dokladnie :)

Po zatym nie rozumie czemu zabierasz glos nie pytany ? nie pisz w moim kierunku to pierwsaz sprawa gosciu a druga sprawa jesli mam cos do Szymona czy on domnie to nikt nie potrzebuje tutaj nianki , zalatwimy to sobei sami , po co dodatkowo Ty czy inni maja stac sie tylko wrogiem ?

Ps; Wiem dokaldnie z kim rozmaiwam na gadu a z kim nie :] a jesli jakis nieznajomy sie pakuej w butach i wysyla spam to moglem byc niegrzeczny fakt tego nie lubie:]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka opcja jak "edit" :haha


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir2

Każdego dnia widzisz ludzi głupszych od siebie, wytykasz im tę głupotę, naśmiewasz się z niej i jesteś święcie przekonany, że nie zaliczasz się do bezbarwnej masy. Umiesz pouczać, ganić, wytykać czyjeś niedoskonałości. Topisz się we własnej pysze.

Nie starasz się ukrywać swojej głupoty, bo jej akurat nie dostrzegasz.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffy prosil bym Ciebie zebys mnie tutaj nie obrazal i nie rzadal ode mnie zebym byl cicho , skoro wiekszsoc z was wlasnie to samo robi i nie widzi wlasnje belki w oku , to tyle , na drugi raz przemysl swojego posta i albo od nowego roku zaczynamy sie szanowac albo szarpac dalej :]

Ps; O ile sobie przypominam to schodze wam z drogi peiniaczom dobry rok czasu .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon zapewne jesteś mocno zdenerwowany i mam nadzieję, że ta deklaracja została napisana w "afekcie" :) Nie wyobrażam sobię tego forum bez Ciebie. Tak jak koledzy już napisali - swoim zbiornikiem udowadniasz, że w akwarystyce morskiej doszedłeś bardzo wysoko i nie masz się czego wstydzić, a wręcz przeciwnie nawet samych Amerykanów zaskoczyłeś na reefcentral. Mam nadzieję, to zdenerwowanie minie i więcej takich sytuacji nie będzie.

Ja też mam swojego Alefa, w którego oczach jestem dętym frajerem, bufonem itp. :) Może lepiej nie udzielać satysfakcji takim osobom bo wychodzi na to, że wygrywają jakąś tam wojnę.

Zbyszku, jest mi bardzo przykro czytając Twoje posty bo są żenujące. Po co te wycieczki kredytowe? Po co ogólnie wypisujesz te przykre posty skierowane w kierunku Szymona? Naprawdę nie zdajesz sobię sprawy, że komuś może być przykro czytając o sobie takie teksty. Nie jesteśmy politykami więc nie ma co oczekiwać, że jesteśmy gruboskórni.

Zamiast starać się czerpać z wiedzy osób z wynikami w akwarystyce trzeba je kopać. Dziwne zasady zapanowały na tym forum.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bylo tutaj keidys inaczej sluchaj ? jeden drugiemu do pieca dorzuca texty , albo koniec z tym albo...

Ps; Szymon pare tygodni temu pisal jakies podtexty , szukal ..i szukal to sie dalo wyczuc .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir2 Ja Cię szanuje, tylko pojąć nie mogę.

Uciekam na upragnioną ucztę :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no daj Ci Boze , nazdrowie , uwazaj na karpai bo ma kupe osci :)

Ps; Nazbieralo sie wam widze , musicie odreagowac , zaczelsicie ostro jechac na Rs4 jak napsial swoje zdanie ze mu sie cos tam nie spodobalo, ruszylsicie na niego jak wilki:D ja sie odezwalem i teraz widze ze cala zlosc przelewacie w moim kierunku :) spoko wylejcie w starym roku cala zlosc ktora macie juz na mnie , jesli wam ulzy to i ja bede zadowolony :)

To nara , wpadne po nowym roku pocyztac , tylko ostro macie napier.... :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty rebcio to jednak jestes beszczelny na maxa :)

Masz swojego alefa ?? nie chcesz mu dawac powodow do atakow ?? I piszesz to ZALATWIAJAC mi wczesniej bana za to ze napisalem co mysle o tobie i twoich sarkastycznych i atakujacych wypowiedziach na kazdy temat ??

Czlowieku - ty sie zastanow nad soba - pisac cos takiego do zbanowanego usera ??????

Co do szymona - nie obrazaj a nie bedziesz obrazany - przypomnij sobie swoja ostatnia odpowiedz na moja wypowiedz (na temat sniegu i beszczad) - tak totalnego szczytu chamstwa bez powodu (offtopicowy temat) nie uslyszalem w swoim kierunku nawet od rebcia - a ostatni raz spotkalem sie z tym w szkole podstawowej (w erze wczesnych pewexow).

Co do SWIRA - jeden z nielicznych, ktory PISZE OTWARCIE CO O WAS MYSLI.

Do reszty lizusow, klakierow, ochów i achów - nie robcie z siebie blaznow - stara ruska zasada o tym ze ktos na was pluje a wy mowicie ze pada deszcz zostala wam z komuny ?? Jak czytam posty w stylu 'ja widzialem rebcia na zywo' to podobnie jak swirowi - jedyne odczucie to odczucie ze zaraz puszcze pawia.

Szymonka juz nie ma - super - zostal jeszcze rebcio - jak on napisze takiego posta jak szymon to wreszcie bedzie mozna powiedziec ze idzie ku lepszemu

Ten nick postal tylko po to zeby napisac to co tu napisalem - zaraz go usune wiec nie musisz @rebciu pisac blagalnych listow do admina zeby zakladal kolejnego bana. Stary nick (alef) tez zostanie zlikwidowany jak tylko skonczy mi sie ban - teraz sie nie da bo nie ma dostepu.

To tyle i wesolych swiat - dla klakierow takze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się dociekać kto komu co napisał - co kto o kim sądzi itd.

Forum jest miejscem publicznym - i dlatego wszelkie przejawy chamstwa, braku kultury - czy też inne nieakceptowalne społecznie zachowania będą przeze mnie(i innych moderatorów) tępione.

Jeśli ktoś chce robić sobie prywatne wycieczki pod czyimś adresem - proszę to robić na priva, bowiem część z wypowiedzi w tym(i źródłowym) wątku nawet do offtopic się nie nadaje.

Nie chciałbym używać środków przymusu bezpośredniego - jak ban czasowy czy też pernamentny dla osób które się nie będą stosowały do tych zasad.

Zdrowych i spokojnych Świąt Bozego Narodzenia życzę.

Przemek

PS. Szymon - uważam że masz bardzo ładny zbiornik i wiesz co wiem na temat Twojej wiedzy :)

Szkoda by była gdyby Cię tu nie było.

Hough.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, strasznymi sa czasy w ktorych chamstwo nazywane bywa otwartoscia, a uprzejmosc lizusostwem. EOT z mojej strony.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Swira2 z forum wyrzucić i będzie spokuj i czyżby nie było w skąd ten gość pisze forum takiego jak to a może go juz tam nie chcą .Poznałem Szymona osobiście i jak dla mnie może on tu wogóle nie pisać ponieważ zawsze moge do niego zadzwonić po rade w sprawie akwa czy w każdej innej sprawie i wiem że moge liczyć na jego pomoc .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę aby na koniec ktoś Szymona jeszcze oczerniał i dopiszę dwa cytaty aby kolega alef napisał gdzie to Szymon tak go uraził. Ten wątek dotyczy jego pożegnania z forum więc aby wyjaśnić tą kwestię cytuję:

alef :

Chlopaki z miasta nie wiedzą co to łopata do odsniezania, co to 150 metrów drogi dojazdowej do odsniezania (plus solidna górka wiec tylko 4x4 zimą nadaje sie do jazdy) czy biegająca za oknem sarna czy jeleń :)

Chłopaki z miasta nie nadają się do mieszkania w Bieszczadach :)

jak na razie nie jest zle - pamiętam 4 lata temu to były rekordy - na drodze mialem rowno 2 metry sniegu DO ODSNIEZANIA :) Dobrze ze sąsiedzi też używają tej drogi hehe

pozdrawiam

odpowiedź Szymona:

Szymon :

nie no Gosciu z Ciebie:)

Ostatni post ocelocika jest bardzo trafiony. Nie widzę powodów aby być nieuprzejmy do osób, które bardzo dobrze znam, które lubię i szanuję. Zresztą nie widzę powodów abym musiał się z tego komuś tłumaczyć.

Może zróbmy sondę dla użytkowników tego forum - kto ma zamilknąć Rebciu z Szymonem czy alef?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak to czytam to mi sie żygac chce zróbcie sobie ustawke Ci co mają coś do siebie dajcie sobie po ryju zobaczymy kto jest mocny w gębie i będzie wszystko dobrze to że ktoś ma wiedze na temat morszczyzny i sie tym asi bo dużo tu takich cwaniaków na forum szczerze to mnie to nie interesuje i innych też gnojenie kogoś na każdym kroku dużo ludzi czyta tylko to forum bo czytając niektóre posty nie chce sie tu logować pozdrawiam i wesołych

jak ktoś ma dużo kaasy to zawsze będzie miał wypasiony baniak ten kto ma mniej to i w baniaku będzie mało tak jak szef jezdzi mercolem tak jego pracowanik polonezem

PISZ UŻYWAJĄC ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH


moje aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5553339 250L+sump 100L 25kg skały,cyrkulacja 4 kilo,obieg aquabee 2000/1,o?wietlenie 4x39(2x10000k,2xactynic),odpieniacz midiflotor na pompce tetra ap300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...widac nikt nie ma jeszcze doskonalego zbiornika,bo zbiornik doskonaly to idealna harmonia,ktora oddzialowuje tez na nasza psychike...i tak jestescie lepsi ode mnie bo ja przed swietami jakis podminowany chodze i wybilem facetowi zeby,co tlumacze sobie tym ze moj zbiornik jeszcze nie jest zalany,wiec o zadnej harmoni mowy byc nie moze...wesolych swiat i wybaczcie mi wybite drzwi lbem zabojada...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.