Skocz do zawartości
seb

Trochę śmiechu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Troje pijani kumpli siada przy barze. Dwóch trzyma się jeszcze jakoś, ale trzeci opiera głowę o ladę i już nie kontaktuje. Barman podchodzi i pyta:

- co podać?

- 2 piwa

- a koledze nie kupicie?

- on już dzisiaj nie pije... prowadzi...

Holender przychodzi do lekarza i mówi:

-Proszę mi przenieść eutanazje na piątek bo w środę mam aborcje

W pubie:

- Kochanie, proszę Cię, nie pij tyle.

- Nie przesadzaj, otwieram dopiero trzecie piwo.

- Jesteśmy tu dopiero od 7 minut…


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochom ślonskom gotke. serio

304942_267009400069072_905789555_n.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała galerianka siedzi w kącie przy cukierni w centrum handlowym i płacze. Podchodzi do niej starszy pan i pyta:

czemu płaczesz dziecko?

ona: buuuuuuuuuuuuuuuu

starszy pan: nie płacz dziecko, może chcesz na pączka?

ona: a jak to jest na pączka??


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
423611_10151016634882382_2096420652_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
377357_10152068926950123_1725187777_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Policjant zatrzymuje samochód, którym jadą trzy osoby.
- Gratuluję - mówi policjant - jest pan tysięcznym kierowcą, który przejechał nową szosą.
Oto nagroda pieniężna od firmy budującej drogi!
Obok pojawia się reporter i pyta:
- Na co wyda pan te pieniądze?
- No cóż - odpowiada po namyśle kierowca - chyba w końcu zrobię prawo jazdy...
Żona kierowcy z przerażeniem:
- Nie słuchajcie go panowie... On zawsze lubi żartować, gdy za dużo wypije!
W tym momencie z drzemki budzi się, siedzący z tylu dziadek i widząc policjanta zauważa:
- A nie mówiłem, że skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy!...

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Michał zaraz dostanie urlop...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż po powrocie z pracy chwali się żonie:

- Dostałem na budowie papierkową robotę, kochanie.

- Cudownie! Mów mi szybko, co teraz będziesz robił?!

- Trzepał worki po cemencie.

Pewnego dnia gospodyni na plebani postanowiła ofiarować prezent zaprzyjaźnionej rodzinie na wsi.

- Dziękuje pani Józefino, ale co to jest?

Kobieta odpowiedziała:

- Cholerna szynka

Facet zszokowany, oczy mu wyszły jak żarówki, zdziwiony, że kobieta która mieszka z księdzem używa takiego słownictwa odpowiada:

- Dlaczego pani tak brzydko mówi?

- Tak tak wiem, ale to tylko nazwa firmy

- ohh... rozumiem, dziękuje bardzo.

W godzinach wieczornych, mężczyzna gotuje w kuchni kolację, gdy wchodzi jego żona:

- Mmmm... pachnie wspaniale co to jest?

- To nasza kolacja, piekę właśnie cholerną szynkę

- Nie mów tak do mnie jestem twoją żoną, w tym domu się nie przeklina

- Tak tak wiem, ale to jest nazwa firmy tej szynki

- Aha rozumiem, pachnie świetnie

Księżyc już wschodził, za oknem już ciemno, stół naszykowany. Cała rodzina siadła do stołu, odmówili modlitwę, podziękowali Bogu, że mają co jeść. Facet odzywa się w kierunku żony:

- Kochanie czy mogłabyś ukroić mi kawałek cholernej szynki?

- Pewnie

Podała mężowi talerz i w tym momencie odzywa się mały Jasiu

- To jak już stoisz możesz mi podać j***ne ziemniaki

- Stój, bo strzelam!

- Stoje.

- Strzelam.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem z kumplem w pubie przy barze, kiedy usiadła koło mnie super babka. Wyglądała na przygnębioną, więc zagadałem do niej. Szybko się dowiedziałem, że jej zazdrosny mąż zrobił jej awanturę, więc wyszła z domu. Jestem dobry w te klocki, więc postawiłem jej parę drinków i zacząłem się "zaprzyjaźniać". Wtedy zobaczyłem jak do baru wchodzi ON.

Miał ze 190 centymetrów i szerokie bary. Odnalazł swoją żonę wzrokiem i zaczął przepychać się w naszym kierunku. Obróciłem się do kumpla i powiedziałem:

- Szybko, pocałuj mnie teraz!

Siedziałem z kumplem w pubie przy barze, kiedy usiadła koło mnie super babka. Wyglądała na przygnębioną, więc zagadałem do niej. Szybko się dowiedziałem, że jej zazdrosny mąż zrobił jej awanturę, więc wyszła z domu. Jestem dobry w te klocki, więc postawiłem jej parę drinków i zacząłem się "zaprzyjaźniać". Wtedy zobaczyłem jak do baru wchodzi ON.

Miał ze 190 centymetrów i szerokie bary. Odnalazł swoją żonę wzrokiem i zaczął przepychać się w naszym kierunku. Obróciłem się do kumpla i powiedziałem:

- Szybko, pocałuj mnie teraz!

Standardowo wędkarz złowił złotą rybkę, która standardowo mówi do wędkarza.

- Spełnię Twoje trzy życzenia.

Wędkarz odpowiedział.

- Chcę ognisko, patelnię i sól.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Kochanie co to za kolor ta magenta?

- No taka karmazynowa fuksja."

Jasiu wraca ze szkoły a w dzienniczku uwaga od nauczyciela: "Jasiu nie rozróżnia chłopców od dziewczyn, proszę uświadomić syna" na co jego matka wzięła go za rękę zaprowadziła po schodach do sypialni i zamknęła drzwi na klucz.

- Pierw Jasiu chcę byś ściągnął moją bluzkę

Więc młody chłopak zaczął rozpinać guziki i bluzki nie było

- A teraz Jasiu ściągnij moją spódniczkę

Po czym spódniczka wylądowała na podłodze

- Okej teraz ściągnij mój stanik

Jasiu zrobił jak mama kazała

-A teraz Jasiu proszę zdejmij moje majteczki

Gdy młody chłopak już skończył dodała:

-Jasiu już nigdy więcej nie zakładaj moich ubrań

Podobno jak się włoży rękę do słoika z kwasem siarkowym to ciężko wyczuć dno słoika


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet umarł i poszedł do nieba. Ale Św. Piotr mówi mu że za życia oszukiwał na malutkim podatku od osób fizycznych i musi to jakoś odkupić. Za karę przez 5 lat ma uszczęśliwiać udanym małżeństwem najpaskudniejszą babę na świecie. Koleś pomyślał "Co to jest 5 lat wobec wieczności w niebie?" i się zgodził.

No i tak sobie żyje z tym babsztylem i któregoś razu na spacerze spotyka starego kumpla który idzie pod rękę ze śliczną kobietą.

- Stary, kurde, skąd żeś takiego lachona wyrwał ?

- No wiesz, obudziłem sie pewnego poranka i ona po prostu przy mnie była. Od tego czasu mam wszystko. Dobre jedzenie, wszelkie wygody i fantastyczny seks. Nie wiem tylko czemu zawsze jak skończymy ona obraca sie do ściany i mamrocze "Pieprzony podatek od osób fizycznych"

Ostatnio moja siostra mnie spytała czy mógłbym jej pomóc powiesić obrazki w mieszkaniu.

- Pewnie - powiedziałem - Jak tylko wrócę z Radomia!

- Super, a kiedy jedziesz do Radomia - spytała się siostra

- Na razie się nie wybieram!

- Jest ojciec?

- Jest - odpowiada szeptem dziecko.

- To poproś Go.

- Nie mogę - szepcze dziecko.

- Dlaczego?

- Bo jest zajęty - szepcze dalej.

- A mama jest?

- Jest.

- To poproś mamę.

- Nie mogę. Też jest zajęta.

- A czy oprócz mamy i taty jest jeszcze ktoś w domu?

- Tak, policja - potwierdza nadal szeptem maluch.

- No to poproś pana policjanta.

- Nie mogę, jest zajęty.

- Czy jeszcze ktoś jest w domu?

- Straż pożarna, ale pan strażak też jest zajęty.

- Powiedz mi dziecko, co Oni wszyscy robią u Was w domu?

- Szukają.

- Kogo?

- Mnie...


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam i Ewa tworzyli idealną parę:

- On nie musiał wysłuchiwać, za kogo ona mogła wyjść za mąż.

- Ona nie musiała wysłuchiwać jak gotowała jego matka.

3 dobermany siedzą w poczekalni do weterynarza i opowiadają sobie za co tam trafiły.

- Wiecie, pan zostawił mnie samego w samochodzie, nudziłem się to pogryzłem tapicerkę. I teraz do uśpienia - mówi pierwszy.

- Moja pani kupiła sobie nową, skórzaną sofę. Zostałem sam w domu, nudziłem się i ją pogryzłem, pani się zdenerwowała i przyprowadziła mnie do uśpienia - opowiada drugi.

Na to trzeci:

- A ja się nudziłem i przeleciałem moją właścicielkę.

- I co? Do uśpienia? - dopytują pozostałe.

- Nie. Na obcięcie pazurków.

Często się zdarza, że podczas naszego snu słyszymy głos. Czasem po obudzeniu się głos wybrzmiewa dalej, a my możemy dostrzec osobę, która mówiła.

Taka osoba nazywa się wykładowca.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa na czacie.

- Jak masz na imię?

- Roman.

- A ja Zosia. Chcesz uprawiać wirtualny seks?

- Tak!

- Powoli się rozbieram i zaczynam tańczyć...

- Mmmm!!!

- Biorę w ręce swoje piersi... jak tam Twój mały przyjaciel???

- Andrzej? A w porządku. Samochód sobie kupił. A czemu o niego pytasz?


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawicie się czasami ze swoimi rybkami? :)

20120912140854.gif


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katechetka prowadzi lekcję religii w klasie:

- Opowiedzcie, dzieci, jak sobie wyobrażacie Matkę Boską?

- Dziewczynki opowiadają, że jest to śliczna panienka w błękitnej, długiej sukni, czysta, skromna, w wianuszku na głowie. Wstaje Jasio i przedstawia swoją wersję:

- Matka Boska to jest niezła cizia - twarz jak tapeta, gorsecik, mini spódniczka, szpilki, cyc prawie na wierzchu.

- Jasiu, na Boga, skąd Ci to przyszło do głowy?

- Bo wczoraj jak przechodziłem koło kościoła, to wychodziła stamtąd taka laska, a ksiądz szeptał za nią:"Matko Boska, żeby Cię tu nikt nie zobaczył!".

Jechały dwa autobusy. W jednym normalni ludzie a w drugim ekipa z parady równości. Normalni ludzie śpiewali piosenkę.

Wiecie jaką?

Nie?

Bo jechaliście tym drugim.

Siedzą dwa wróbelki na gałęzi i sie kłócą, który jest silniejszy:

- Mogę załozyc sie z toba o robaczka, ze strące jabłko z drzewa

- Nie masz szans, za słaby jesteś

- No to patrz

Pierwszy wróbelek wskoczył na wyzsza gałąź, leci prosto na jabłoń, uderzył w jabłko i te się tak buja na prawo, na lewo i w końcu spadło.

- No udało ci się.

Wróbelek poleciał na ziemię, poszukał robaczka i za chwilę dał go swemu koledze, po czym dodał:

- To, to jeszcze nic. Ja założe sie z toba o 5 robaczków, ze zabiję krowę, która sie pasie na polu.

- Buhaha - roześmiał sie wróbelek - ty, takie chucherko, nie ma szans. Nie wiem czy Orzeł byłby w stanie zabić krowę, a co dopiero taka słabiak jak ty.

- No to patrz.

Wróbelek poszukał najwyższego drzewa, poleciał na najwyższą gałąź. Leci bardzo szybko prosto na krowę i trafia ją prosto w głowę. Krowa była juz nieco stara i po uderzeniu w głowę zaczeła się kiwac, w koncu nogi sie pod nia ugieły i upadła na ziemię. Wróbelek, ktory ja przewrócił zaczyna po niej skakac. Wtedy podlatuje ten pierwszy i sie pyta:

- Stary zabiłeś krowę, dam ci te 5 robaczków, ale powiedz po co ty po niej tak skaczesz ? - na to pierwszy wróbelek odpowiada:

- Jeszcze tej k***ie żebra połamię!!


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkało się dwóch gejów. Jeden mówi do drugiego:

- Zakład, że zgadnę jakie masz papierosy?

- Zgaduj.

- L&M czerwone.

- Skąd wiedziałeś?

- Gej zawsze wie.

Pierwszy gej poszedł do sklepu, kupił Marlboro:

- A teraz zgadniesz?

- Marlboro.

- Kurde, skąd wiedziałeś?

- Gej zawsze wie.

Znowu poszedł do sklepu i kupił te z wielbłądem, te, no...

W tym momencie ktoś podpowie, że Camele.

- Gej zawsze wie...

Rozprawa. Sędzia mówi:

- Wczoraj przyszedł do mnie pan Kowalski i dał mi 10 000zł łapówki. Potem przyszedł pan Nowak i dał mi 15 000zł. Panie Nowak, oto pańskie 5000zł i możemy przystąpić do sprawiedliwego procesu.

Pewien facet uciekając z więzienia schował się w domu swojej przyjaciółki. Zaczął się już przebierać (zdjął więzienne ciuchy), kiedy rozległo się walenie do drzwi. Facet, podejrzewajac, że to policja wlazł na jedną z krokwi pod sufitem (tak nieszczęśliwie, że zwisały mu z niej jajka).

Gliniarze szukali go dobrą godzinę, ale nic nie znaleźli. Jeden z nich

zauwazył jaja faceta i spytał gospodyni:

- Co to?

- Chińskie dzwonki.

- Nigdy nie słyszałem jak one brzmią - i huknął w nie pałą. Ponieważ nic nie usłyszał huknął ponownie, mocniej, o wiele mocniej. W tym momencie facet nie wytrzymał. Zszedł z krokwi i rzekł:

- Bim bam bom, ty sk***ysynu!


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem wczoraj po imprezie fajną babkę i chyba musiało jej być zajefajnie, Opowiada o tym wszystkim – przyjaciółkom, rodzinie, policji.

Dwie zakonnice spotykają się i jedna do drugiej mówi:

- Wiesz co wczoraj zgwałcił mnie proboszcz...

- Jak to zgwałcił ?!

- No wyjął swojego penisa i wsadził mi między nogi.

- A to oszust! Mnie mówił, że to grzechomierz !

Podobno są poważne problemy z mapami na nowym iPhonie. Na szczęście fani Apple nie potrzebują map, i tak będą ślepo podążać za innymi.


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szpitala przywieźli rannych zomowców. Jedna z kobiet przyglądających się, jak ich wynoszą z karetki zaczęła głośno płakać.

- Co się tak pani nad nimi rozczula? - spytała druga.

- W karetce jest miejsca na pięciu, a przywożą dwóch.

Pewien człowiek przeczytał w mądrej książce, że jeśli chce żyć długo to powinien codziennie rano jeść płatki owsiane z odrobiną prochu strzelniczego.

Facet postanowił tego przestrzegać i dożył wieku 98 lat. Pozostawił po sobie 6 dzieci, 17 wnucząt, 31 prawnucząt i 5-metrowa dziurę w ścianie krematorium.

Mały Jasiu pewnego dnia zapytał mamusi:

- Czy mogę przechodzić przez drogę, gdy pali się czerwone światło?

- Ależ oczywiście synku, że możesz, ale musisz pamiętać by podnieść rączki wysoko w niebo

-Ale po co tak?

-Personelowi w szpitalu będzie łatwiej ściągnąć z ciebie sweterek


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kategorii "wiejski humor"

246456_465263876830065_693022877_n.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.