Skocz do zawartości
AcanthurusLeukosternon

Akwarium morskie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim .

Po szesciu latach akwarystyki slodkowodnej , zdecydowalem sie na zalozenie akwarium morskiego , prosze poradzcie od czego zaczac ? nie mam o tym zbyt wiele pojecia , lecz bardzo bym chcial "morskie" :-( ( z gory wszstkim dziekuje)

Pozdrawiam Acanturus

Ps; Ile ja musze tam tej soli nasypac ?:D oki ide przeczytam cale forum od a do z i wtedy pogadamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leukosteron na miarce to ze 1.023 powinno być dobrze.To nie wiecie że Zbychu i Lider są zbonowani. cenniki morszczyny przedstawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz zbanowac sie nie da

zaloza nowe konto, podepna sie przez dowolne proxy

bez sensu


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Tak , jestem z wami tymi wszystkimi , ktorzy niebawem zdecyduja sie przyjsc na czata pogadac .

Nie zalezy mi na moim akwarium , poniewaz mialem juz ich w zyciu kilka i dalej robie nowe :):) chce pomoc wam przy waszych akwariach i pomoge a przekonacie sie niedlugo .

Do uslyszenia na czacie , niebawem dam znac .

Pozdrawiam Zbyszek 36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Tak , jestem z wami tymi wszystkimi , ktorzy niebawem zdecyduja sie przyjsc na czata pogadac .

Nie zalezy mi na moim akwarium , poniewaz mialem juz ich w zyciu kilka i dalej robie nowe :):) chce pomoc wam przy waszych akwariach i pomoge a przekonacie sie niedlugo .

Do uslyszenia na czacie , niebawem dam znac .

Pozdrawiam Zbyszek 36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za polgodzinki powinien juz dzialac . ( nie wazna jest ilosc czatownikow , wazne sa ciekawe rozmowy :) kto zechce to przyjdzie , nikogo na sile nie sciagam , kto uwaza ze dobrze sie czuje na nano tez jego sprawa , nikogo nienamawiam .

pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj człowieku...

Po pierwsze - nie bawiłem się z Tobą w piaskownicy , żebys mi publicznie ubliżał - mam już tego szczerze dość, cieniarzem, kelnerem i innymi inwektywami może ktoś Cię obrzucał w dzieciństwie i teraz musisz odreagować - ale nie życzę sobie żeym to byl ja - spórbuj do lutra, powinno pomóc.

Po drugie - jesteś pieniaczem jakich mało - jestem znudzony już Twoją gadką, Twoimi ciągłymi atakami na mnie, moja firmę i to forum - idź sobie stąd i daj mi świey spokuj człowieku bo pomyslę, że naprawde masz coś z głową - odpisuje Ci - bijesz piane, nie odpisuję Ci - przysyłasz mi kretyńskie maile!

Czy z Tobą aby wszystko jest ok>???

Przemyśl to sobie i przestań wciskac głodne gadki - jak jestes taki znudzony tym wszytskim co tu widzisz, to zrób coś swojego, pisz tam sobie co uważasz ale ode mnie personalnie się odczep.

Może to przyiesie jakieś korzyści dla innych, bo wątpie żeby można było takowe odnieść z Twojego bicia piany.

Przestań zachowywac się jak zwykły troll - bo piszesz niestworzone rzeczy które przestają mnie już śmieszyć.

I uwaga - BĘDE usuwał wszystkie Twoje posty które będą narusząły moje dobra prywatne - w tym szczeniackie oszczerstwa i wszystko co obraża mnie i moich bliskich - bo ta firma nie jest tylko moja.

Coś kogoś boli - to forum to nie śmietnik , telefon każdy zna, tylko odwaga wielu osób kończy się na pisaniu na to forum - bo wątpie czy ktoś by odwazył się na takie głupkowate gadki i oszczerstwa w rozmowie w cztery oczy.

I jeśli kogoś boli to co tu się dzieje i komuś nie odpowiada towarzystwo - niech sobie pójdzie i tu nie wraca. Niech nie robi g.... z tym forum, jaki kiedyś stało się to z n.a.m czy też p.r.a , Na tym forum rzadziej jestem od wielu jego uczestników i swoje interwencje ograniczam do minimum.

Co do cenników - usunąłem je bo forma ich opublikowania to zwykły spam.

Od teog jest linkownia - prosze tam sobie dodawać co chcecie, a nie żasmiecac forum kilkudziesięcioma identycznymi postami z których nic nie wynika.

PS> Olku, kiedy wpadniesz ? :)

Pozdrawiam wszytskich zainteresowanych

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Przemek

okey jak napisales odczepie sie od Ciebie i Twojego Forum , niema sprawy , chcialem tylko zebys sie zmienil w stosunku do klientow , byl poprostu milszy nic wiecej do Ciebie niemam i w sumie niemialem .

Z tym "cieniarzem" czy tez "kelnerem" to nie bierz sobie tego tak do serca to byl tylko niesmaczny zart .

Nic nie mam z glowa , heh mozesz byc tego pewny przeciez moglbym byc mniej elegancki i wypisywac co mi tylko slina na jezyk przyniesie , nieprawda?:) ale tego nie robilem i niezrobie .

Rozumie , ze ciezko jest prowadzic za***iscie duza Firme ktora posiadasz wiadomo nie jest to tez od Ciebie zalezne , gdybys mial to bys napewno powysylal ludziom :)

Nikt sie nie boi do Ciebie zadzwonic Przemku czy pogadac w cztery oczy bo przeciez jestes tak samo normalnym czlowiekiem jak inni :) chcialem tylko zebys byl milszy jak sie ktos o cos Ciebie zapyta nic wiecej , chcialem Ci tez pokazac ze nie jestem pierwszym lepszym akwarysta ktory niema pojecia o akwarystyce morskiej czy tez to ze jest taka mozliwosc pisania dowoli na forach jeszcze raz powtarzam nic niemam do Ciebie chlopie , posprzeczalem sie z Pilotem , mnie wywaliles jego nie i to mnie chyba najbardziej rozzloscilo

.

Pozdrawiam Cie , i zycze CI dalszych sukcesow i dobrego startu w nowym roku

Za slowa typu " kelner , cieniarz " jeszce raz Cie przepraszam .

Ps; Nie bede juz pisal na Twoj temat , czasami jak cos bede musial odpowiedziec komus na Twoim forum to "moze "sie pojawie , czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek nie wydaje mi się abyś sam to napisał :) :

"Widzisz , tak to juz jest ludziom sie w glowach przewraca , otwieraja piekne witryny

internetowe , sklepy online itd..... nie posiadajac na to wystarczajaco funduszy .

To sa niedowartosciowani ludzie , mniemajacy o sobie jako wielkei "JA" cieniutcy dyktatorzy,

ktorych nie nalezy wogole sluchac za wszelka cene chca kierowac "Ludzmi" ,chcac zeby wszystko bylo po ich mysli ....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.