Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwość edycji postów (chodzi mi o dział targowisko) kiedyś wróci i jej aktualny brak jest kwestią "problemów technicznych" ? Czy jest to decyzja "polityczna" o jej wyłączeniu ?

dolaczam sie do pytania , strasznie denerwujace jest jak mozna edytowac post 5min a potem juz wcale i trzeba pisac nowy, naprawde to strasznie utrudnia obsluge targowiska, sprzeajac wiele przedmiotow nie moge na bierzaco edytowac rezerwacji czy sprzedanych a post pod postem staje sie nieczytelny po chwili


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mi sie naprzykład bardzo podoba że widać kiedy admin jest dostępny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :p wiśnia :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, już dawno temu o to wnioskowałem i tylko się dym zrobił i żale "dyslektyków/dysortografików" - nikomu nie zależy, lepiej bić pianę o "demokracji na forum", osobistych wycieczkach i lampach z PS.

ogarniamy:) z tym, ze poprawiamy błędy ortograficzne a nie podkreślamy, tak jak to było wcześniej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarniamy:) z tym, ze poprawiamy błędy ortograficzne a nie podkreślamy, tak jak to było wcześniej.

pozdrawiam

to może spowodować że większość oleje ortografię bo i tak poprawicie :blushing:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy wlasny favicon :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atam taki na szybko namaziałem :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna by cos w koncu zrobic ze znikajacymi "obserwowanymi tematami" w zakladce Obserwowane...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko czy to sie dzieje na każdej przeglądarce?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak..najdziwniejsze ze nie wszystkie tematy..jakos tak losowo mi wywala..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Użytkownik mzurawblue dnia 23 grudnia 2012 - 12:05 napisał :

>Może dało by się coś zmienić ze stroną główna czsami uciekaja fajne tematy, a tematów jest sporo może np. >do 4 stron czy dowolna ich ileść dało by sie wyświetlić.

na górze portalu klikasz " Wyświetl nową zawartość " po otwarciu po lewej stronie masz opcje wyświetlania np.

od ostatniej wizyty, ostatnie 24H itp.

złe rozwiązanie proponujesz ,

zazwyczaj odpalamy przeglądanie forum od "portalu" ,

i co mamy ?

a no za mało tematów .

dlaczego ?

ponieważ - przykładowo ktoś pisze ciekawy temat w piątek wieczorem , my akurat jestesmy na wyjeździe , nie czytamy forum , po weekendzie wracamy i co zastajemy na portalu ?

zero śladu po tym temacie , fakt jest on dostępny ale już gdześ w czeluściach forum w wydzielonych działach , gdzie normalnie nie chce mi sie tam zaglądać wszędzie albo najzwyczajnie nie mam na to czasu .

dlaczego go nie ma przez chociaz kilka dni na startowym "portalu" ?

bo jest źle "portal" ustawiony na zbyt mało ilość tematów .

i tematy znikają przykryte innymi w których pojawiają się nowe posty , często generowane przez sfrustowanych użytkowników np : " bo fruwa mi jakiś pył , pytam się po raz 2436 czy jest w porządku ten zajebiaszczy odpieniacz w moim prześlicznym sumpie " itd itp .

wystarczyło by powiększyć chociaż dwukrotnie liczbę tematów na "portalu" i zastosować algorytm powodujący że tematy nowe utrzymują się mniej więcej do tygodnia na "portalu" mimo nie dopisywanych w nich nowych postów . chyba że MOD zdecydował by że dany temat jest np wtórny i nic nowego nie wnoszący merytorycznie do forum usuwał by go ze startowego "portalu" pozostawiając w wydzielonych zgodnie z tematem dziale .

podepre sie tu własnym przykładem :

TESTER miał ciekawy wątek o walce z ospą , bardzo dokładnie opisany , mimo że staram się od roku czasu systematycznie czytać forum , ten temat umknął mi całkowicie , przez przypadek trafiłem na niego z googla , i miałem dopiero po jakimś 1,5 miesiącu przyjemność się z nim zapoznać , a tak gdyby na portalu wisiał by ten temat z tydzień , napewno bym na niego trafił przewijając w dół .

praktycznie to samo dotyczy się giełdy , wydzielenie jej z głównego portalu i umieszczenie na samym końcu "portalu" oraz dodanie działami z widokiem po trzy ostatnio modyfikowane ogłoszenia danego typu jak dla mnie to porażka .

powinno to wyglądać tak jak "portal" bez działów - ogłoszenia rozwijane w dół . po prostu kolejna zakładka u góry .

czyli po kolei : PORTAL . GIEŁDA . FORUM . SKLEP itd.

i tak przekonfigurowane forum się utrzyma , bo będzie najbardziej wygodne dla użytkowników , w dzisiejszych czasach najważniejszy jest szybki i prosty dostęp do informacji .

ps: pozdrawiam moda który mi kiedyś skasował śmiesznego posta z linkiem do youtu.be .

nadgorliwość gorsza od faszyzmu . kiedyś się Twój czas też skończy .

Edytowane przez presidento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam faktycznie że to świetny pomysł. Podpytam naszego magika Skoczka ;-)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej denerwuje jak nowi forumowicze mają w du...regulamin i w dalszym ciągu zakładają konta bez danych które są obowiązkowe.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się nikt nie chwali ze forum się zmienia???nowa opcja WIKI,i nowa chyba od wczoraj miniaturka

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikona (favicon) jest już od około tygodnia - kwestia wyczyszczenia ciasteczek na własnym kompie ;)

Wiki - na razie tajne już chowam :p

Poprawiłem SB i już w pełni działają polskie "ogonki"

Teraz czas na mapę i ..... ale po kolei.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To wiki jest wkurzajace:)

Bo caly czas chce kliknac "forum"a mi tu wiki wskakuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wywalić z ostatnich postów w Portalu wpisy z archiwum targowiska, bo większego sensu tam raczej nie mają ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siur już poprawiam


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybszy niż babcia biegnąca do wolnego miejsca w busie :thumbup:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja to zgłaszalam od razu:)

Jednak kapuhy ma wieksza sile przebicia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tapatalk nadal są problemy z kodowaniem przy edycji postów.

Rob.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie mogę z taptalk wystawiać zdjęć tak jak kiedyś :(


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z logowaniem na forum z telefonu. Przeglądarka chrome i oryginalna z androida4. Wchodzę w logowanie, wpisuję dane, klikam zaloguj i wracam z powrotem na główną stronę niezalogowany. Nie mogę też przełaczyc forum na tryb mobilny, nic się nie dzieje. W czym może byc problem?


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie by się marzył obowiązek występowania na forum z użyciem imienia i nazwiska. Myślę, że chamskich i nieprzemyślanych postów byłoby mniej. Niektóre fora już od dawna tak są zorganizowane.

U nas, pewnie nie do zrobienia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.