Skocz do zawartości
Admed2

PROGRAM O RAFIE JUTRO!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie to co leciało na 2 to pikuś w porównaniu do tego filmu który polecił rafal19, a mowa tu o IMAX - Coral Reef Adventure. Film wspaniale zrealizowany. Zdjęcia podwodne niesłychanej jakości i wspaniała muzyka. Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Szczerze POLECAM !!! Dzięki Rafał za podpowiedź :clapping


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film o którym mówił Rafał w połączeniu z dobrym telewizorem robi duuuże wrażenie:)(HD mam na myśli)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno dobry jest jeszcze film w imaxie The Living Sea - nie oglądałem jeszcze więc nie wiem czy jest to typowy film o rafie koralowej, ale zapewne jakieś wzmianki się znajda, własnie szukam na torrentach. W imaxie fajny jest jeszcze film o delfinach Dolphins - ogladałem i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal19 jak możesz podeślij tytuły filmów o wiadomej nam tematyce w jakości HD :clapping


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film to:

"IMAX Coral Reef Adventure" Blu-ray

Prezentowany w kinach IMAX, wspaniały film o rafach koralowych.

"Best Film of 2003 - Giant Screen Theatre Association"

Naprawdę wyjątkowe podwodne zdjęcia

Doskonały obraz w Full HD 1080p oraz dźwięk w DTS HD MA 5.1

Dostępne języki audio: angielski, francuski

Obraz: 1080p 16:9

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 , DTS HD MA 5.1

Czas: 46 + 30 min

%7BF9536B98-539D-40D6-AB01-126F6E9ED93F%7DImg100.jpg


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do sprzętu na jakim ten film oglądam to jest to: Plazma 42" HD Ready więc nie jest to szczyt techniki jeśli chodzi o TV, a w połączeniu z kinem domowym (ściężka nagrana jest w 5.1) film ogląda się równie przyjemnie jak hollywoodzkie produkcje.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na torrentach wyszukałem coś takiego IMAX.The.Great.Barrier.Reef.XviD.AC3 - to chyba to co leciało ostatnio w tv ale niejestem pewny do końca, trzeba ściągnąc i sprawdzić

po za tym Secrets of the Great Barrier Reef Xvid AC3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coral reef advanture jest rzeczywiscie extra, co prawda jak dla mnie za duzo gadania o niczym i przelotów, ale mimo to to chyba najlepszy firm o rafie jaki w życiu widzialem w sensie jakosci.

living sea jak pamietam jest bardziej o tym jak mozna wypoczywac nad wodą i pod wodą, mało o życiu w morzu.

z opinii na amazonie wynika, ze nie bylo to robione pod katem zycia podwodnego i dla ludzi szukajacych info o rafie film jest mało ciekawy.

http://www.amazon.com/review/product/B00022PYZC/ref=cm_cr_dp_hist_1?%5Fencoding=UTF8&showViewpoints=0&filterBy=addOneStar

a jak kupiles reef advanture ? ja na amazonie chcialem zamowic, ale jak pamietam byla strefa tylko north america i balem sie , ze w polsce bede mial klopot z odtwarzaniem tego filmu ..?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do w/w tytułów...

zachęcam do zapoznania się z peb.pl

"czego nie ma na torrentach to jest w pebie" :clapping

pozdrawiam


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizaz, ale jestem w tyle, w blurayu nie ma kodow regionalnych ??

ile kosztuje odtwarzacz ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radek911PL :

Film to:

"IMAX Coral Reef Adventure" Blu-ray

Prezentowany w kinach IMAX, wspaniały film o rafach koralowych.

"Best Film of 2003 - Giant Screen Theatre Association"

Naprawdę wyjątkowe podwodne zdjęcia

Doskonały obraz w Full HD 1080p oraz dźwięk w DTS HD MA 5.1

Dostępne języki audio: angielski, francuski

Obraz: 1080p 16:9

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 , DTS HD MA 5.1

Czas: 46 + 30 min

%7BF9536B98-539D-40D6-AB01-126F6E9ED93F%7DImg100.jpg

Jakby coś to ten film jest też dostępny w HD na DVD ( w oryginale zajmuje 2 płyty DVD )


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy odtwarzacz BlueRey to PlayStation3 :clapping

Kaziko nie zgodzę się z Tobą, że jest tu dużo gadania o niczym. Według mnie oni poruszają temat, który nas fanów morszczyzny powinien ponad wszystko zainteresować, czyli ochrona rafy, co powoduje że w niektórych regionach rafy umierają.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga gadac i wiecej o tym, ale niech pokazuja przy tym rafe, a nie gosci plynacych łodką czy przelot samolotem.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o film coral reef to kupilem go w saturnie za 90zl i najwiecej jest tam o plywaniu lodka, filmy ktore mozna spotkac rowniez w saturnie przebijaja ten film nie tylko obrazem ale i cena bo kosztuja w granicach 20 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A życie oceanu widzieli Wy koledzy mili? Dla mnie bomba! Od życia w głębinach poprzez morza arktyczne aż po morza koralowe:strutin seria BBC bodajże, coś pięknego:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb- A czy to w oryginale nazywa sie Blue Planet? Tez BBC to robilo. Jak tak to widzialem i polecam wszystkim, mozna wypozyczyc w niektorych wypozyczalniach, ale za cholere nie moge tego nigdzie kupic. Niesamowite zdjecia z roznych morskich biotopow.


Pozdrawiam, Piotr

Moj blog: http://www.brightsidereef.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dopisać : z serii IMAX - Coral Reff Adventure i The living sea, to bardzo dobrze zrobione filmy przyrodnicze o "naszej" tematyce i świetnie się je ogląda. Ale skoro już jesteśmy przy takich produkcjach ( i tak zeszliśmy trochę z tematu przewodniego) to gorąco polecam obejrzeć (poszukać dobrze w necie) film pt. Living Landscapes Costa Rica. Wprawdzie nie o rybkach i koralowcach, ale ... eh .... zresztą kto poogląda sam oceni czy było warto :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie coś znalazłem, myślę że też może być coś ciekawego:)

IMAX - Ocean Oasis

"Ocean Oasis, a new giant-screen film, is a fascinating journey into the bountiful seas and pristine deserts of two remarkably different, but inextricably linked worlds ? Mexico's Sea of Cort?s and the Baja California desert."

post-59-11409546302.jpg

A tu zapewne coś o głębinach :clapping

"VOLCANOES OF THE DEEP SEA is an adventure that plunges 12,000 feet into the ocean for an unprecedented experience of this vast and little-explored dimension of our planet. The film follows a team of scientists as they dive to research mysterious hydrothermal vents on the mid-ocean ridge. As the dive unfolds, the film and the scientists reveal for us the fantastic diversity of the deep: its strange communities of organisms, bioluminescent creatures and awesome giant predators. An astounding 97% of the Earth's biosphere is located here, in the dark regions of the ocean that we have truly just begun to penetrate and explore."

post-59-11257322720.jpg


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lionfisch, tak, tak to się nazywa, jest cała seria pod tą nazwą, a jedna z części nazywa się "Życie oceanu" zawiera chyba trzy czy cztery płyty, jedna z nich to "Morza koralowe". Merytorycznie może nie jest jakoś mocno wartościowa, ale zdjęcia, montaż i muzyka tworzą niesamowite widowisko :clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam te 3 filmy w divx-ie

BBC - The Blue Planet - Coral Seas

IMAX Ocean Oasis

IMAX Coral Reef Adventure

Pozdrawiam

Sebastian


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.