Skocz do zawartości
qulpi

Tunze 6045 BADZIEWIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,widzę że na forum jest wątek dotyczący pompy jpv,nie mam takiej,ale to co się wyrabia z moją pompką TUNZE doprowadza mnie do szału.

Już mi ręce opadają,co to jest za badziewie to się w głowie nie mieści.

Najpierw poleciał uchwyt,jakoś to przeżyłem,kupiłem drugi jest ok,następnie rozpadł się koszyk (połowa pompy) byłem wściekły,ale przeszło mi,kupiłem drugi.

Za chwilę pompa zaczęła strasznie hałasować,oglądam ją i się okazuje że wirnik się rozlatuje,myślę sobie wymieniłem już połowę pompy to kupię jeszcze ten wirnik dostałem go 29 grudnia 2008r złożyłem wszystko do kupy i było ok,niestety dziś słyszę buczenie,wyciągam pompę i co? okazuję się że pękła metalowa ośka w pompce.

Dodam że pompkę mam od nowości dokładnie 13 miesięcy.

Jak to możliwe że taka uznana firma robi takie BADZIEWIE?

Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Pierwsze pompy z serii nano były delikatnie mówiąc "wadliwe". Dlatego też producent naprawiał wszystkie te pęknięcia, trzpienie itd gratis.

Aktualnie sprzedawane pompy pracują wg mojej opinii bez zarzutu. Sprzedajemy ich naprawdę duże ilości i częściej wracają do nas stare turbelki na serwis niż nowe nanostreamy.(na około 300 pomp nano stream w serwisie były dwie- naprawione zresztą na koszt producenta)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pompce 6045 rowniez mi sie rozlecial uchwyt po okresie jednego miesiaca eksploatacji.Udalem sie do sklepu gdzie kupilem nowy po zapewnieniu pracownika iz nowe uchwyty sa wykonane z lepszego materialu.Nowa obejma trzyma pompe juz 9miesiecy,nigdy niemialem innych problemow z ta pompka.


.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 tunze 6045 i nie narzekam, jedna ma okolo 2lat a druga kupilem w grudniu, to jest ta nowsza wersja(musialem kupic po tym jak porazila mnie pradem pompa od chinczykow) chodza bardzo cicho i niezawodnie


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj,gulpi miałem identyczny przypadek z pękniętą oską odesłałem do sklepu i po 2 tygodniach przysłali mi nowy element (tz.1/2 pompy w której jest ten trzpień) i jak narazie jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ma dwie takie pompy już ponad rok i działają bez żadnych zarzutów. Nigdy nie miałem z nimi problemów.


500l, sump 100l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,tez mam tunze 6045 okolo dwoch lat i dotej pory kompletnie nie mam z nia zadnego problemu,jak na razie[i ODPUKAC],pracuje cichutko i zadowalajaco,w tunze 6025 owszem na poczatku pekla mi obejna[uchwyt] ,po wymianie na nowy rownierz sie spisuje bez zadnych zastrzezen-klamra jest solidniejsza i swiatnie ta pompe trzyma ,pozdrawiam

1


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałem do sklepu w którym kupiłem pompę,poczekam na odpowiedz,może uda się wymienić część na nową.

Ale nie zmienia to faktu że taka firma nie powinna wypościć na rynek tak wadliwego towaru,lub powinna zarządzić oficjalną wymianę sprzętu na nowy bez wad.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.