Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Angole w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac strony internetowe w poszukiwaniu korali natknalem sie na te stronke :)_o

http://www.marine-corals.co.uk/shop/aquarium_maintenance.php

Strona jak kazda, w ofercie sprzedaz korali i innych zwierzat. Zkladanie i serwisowanie zbiornikow cennik juz od 45 funtow.Ale patrzac na galerie zalozonych i serwisownach zbiornikow wyglada na to ze to taniej niz w Polsce.

Firma np zajmowala sie ozywianiem skaly u Kolegi Kivi

http://www.nano-reef.pl/plug.php?e=gallery&f=716

Ten dlugi zbiornik z tangami tez przeciez w Polsce.

Cos mi tu smierdzi :)_o


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.

To nie jest firma, a kolega z forum pokazuje czyjes zbiorniki jako wlasna prace.

Zwracam honor i przepraszam jezeli faktycznie bral udzil w zakladaniu tych zbornikow, lub wlasciciele udzielili mu zgody na pokazanie ich zdjec.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co to za kolega, ale na wykorzystywanie w celach komercyjnych moich zdjęć się nie zgadzałem, więc maila trzeba będzie skrobnąć


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....kolega z naszego forum i to jest przykre.Nie moje akwaria, nie moje zjdecia, nie chce robic szumu. Jak ktos widzi tam swoje akwarium to moze napisac.

Pozdrawiam


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum? Niepotrzebnie napisałem po angielsku. No i wielka szkoda, że na forum pisze złodziej. Ale żeby jeszcze kradzionymi zdjęciami podpierać swój "autorytet" :)


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, zupełnie nie rozumiem Twojej postawy... Dlaczego nie podasz który to "kolega"? Chronisz złodzieja, zdajesz sobie z tego sprawę?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należało by podać kto to.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moich zdjęć już nie ma


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlag mnie trafi. Co tam robi mój zbiornik który sam zakładałem i serwisuje :).


-216L, Aqua Medic Ocean Light 150, 24W ATI Blue Plus T5, Eheim 1250, Marea 4400, Tunze NanoStream Set TNS05, Deltec AP 600, Mikser AM KS-1000, SP-1500, Lajon 111

-10L, 2x11W Lauci, Aquel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie dowiemy się kto jest tym "pomysłowym Dobromirem"?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz podaj zlodzieja. Jedno akwa mozna jeszcze zrozumiec (powiedzmy przez pomylke dodal), ale z tego moze sie zrobic niezla lista patrzac na fotki na stronie


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to gosc pojechał troszke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
balon :

No, to gosc pojechał troszke...

mhm. współczuje osobą których praca została tak ohydnie wykorzystana.

również proszę o podanie kto jest takim złodziejem.


obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie działalności "firmy" roi się od błędów językowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przepraszam ze nie bylo mnie caly dzien.

Z owa firma przez podany adres sie nie kontaktowalem, natomiast kupowalem bezposrednio na starcie troche zycia

Dzis skojarzylem dopiero kiedy zobaczylem zdjecia i przeczytalem lokalizacje

"Livestock collection is free and available from Streatham Hill, London SW16 strictly by appointments only. Please contact us to arrange collection."

Kolego Simon przepraszam, ale to co zrobiles jest bez komentarza. Mogles chociaz zapytac kolegow


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawde Simon to zrobil?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc,też poczułem się trochę urażony,że co,że niby moje gorsze:D:D:D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zamieszczenie bodajze 3 zdjec uzytkownikow z forum bardzo przepraszam.

Okolo roku temu stawialem sklep na oscommerce. Z jednym kolega rowniez robilismy rozne uslugi akwarystyczne, kolega nawet przystosowal swojego vana. Zeby strone o maintenance wyodrebnic spomiedzy dzialow z koralami musialem przerabiac skrypt i tymczasowo powrzucalem rozne zfotki nie bardzo zwracajac uwage co na nich jest. Najwazniejsze w tamtym momencie bylo zeby skrypt sie nie wykladal i zeby sie skalowaly. Zdjecia poszly ze wspolnego zbioru moich i jego zdjec. Nie bede zwalal winy na nikogo, powinienem posprawdzac. Jest to wiec moja wina ze tego nie sprawdzilem. Poniewaz wspolpraca sie nam nie bardzo ulozyla wiec maintenance upadl i dzial nie byl aktualizowany ani poprawiany.

Wczoraj dostalem email i od razu pozdjemowalem niefortunne zdjecia. Szkoda ze nikt mnie wczesniej nie powiadomil ze toczy sie tutaj taka dyskusja, ktora zapoczatkowal Grzegorz ktory gdy zakladal zbiornik dzwonil do mnie przez pare tygodni codzinnie albo i kilka raz dziennie z najrozniejszymi pytaniami.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Simon :

Wczoraj dostalem email i od razu pozdjemowalem niefortunne zdjecia. Szkoda ze nikt mnie wczesniej nie powiadomil ze toczy sie tutaj taka dyskusja, ktora zapoczatkowal Grzegorz ktory gdy zakladal zbiornik dzwonil do mnie przez pare tygodni codzinnie albo i kilka raz dziennie z najrozniejszymi pytaniami.

.....taaa az na rachunki nie moglem urobic:D nie koloryzujmy sprawy.

Kolegow przeprosiles, zdjecia zdjales i po sprawie.

Ps.Gdybys nie potraktowal nas mnie i Aleksandra jak super dojne krowy i naprawde chcial pomoc przy startach naszych baniakow to nie wykorzystywalbys sytuacji do wciskania zwierzakow nowicjuszom w okresie dojrzewania i teraz moze bysmy pohandlowali.

Niestety swiat akwarystow jest maly, szkoda tylko ze Hassan zlikwidowal hodowle


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie bilingi, mozesz przejrzec rowniez ze sluzbowego telefonu.

Dzwonilem z hurtowni, wybraliscie sobie jakies ryby i inne potwory, ktorych w duzej czesci pozniej nie wzieliscie. Oferowalem rowniez darmowego clowna. Dobrze wiesz ze nie mam jak ryb przechwowyac. Taki ze mnie pasozyt ze u Alka w okresie swiat bylem 2 razy za dziekuje.

Hodowla Hassana ma sie bardzo dobrze rosna setki korali.

Za foty jeszcze raz przepraszam, pokrzywdzonym moge zaoferowac darmowa pomoc w promocji strony www.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon wszyscy wiemy jak bylo i jest. Zamykam temat nie bede smiecil na forum.

Pozdrawiam


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon, na Twoim miejscu nie ciągnąłbym tego dalej bo tylko się pogrążasz, nic Cię nie tłumaczy.

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb wine wzialem na siebie jak rowniez moge zaoferowac jakas forme rekompensaty. Moglbym zwalic sprawe na pierwszego lepszego grafika z ktorym wspolpracowalem lub wspolpracuje, webmastera, pracownika itp.

Niechcialbym natomiast aby Grzegorz dawal upust swoim frustracjom jesli sam w ramach godzin pracy spedzil ze mna na telefonach conajmniej kilkanascie godzin. Czesto rowniez korzystajac z lini stacjonarnej swego pracodawcy, niejednokrotnie przerywajac rozmowe bo szef idzie i oddzwaniajac ponownie.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.