Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Angole w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Simon sory ze sie wtracam ale to chyba jego sprawa skad dzwonil. A skoro rzekomo tyle mu pomogles to jemu napewno tez na poczatku bylo ciezko powiedziec czyja to jest stronka. A tak na marginesie to ciezko uwierzyc ze przez rok czasu jakos zapomniales zdjec zmienic.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcialbym natomiast aby Grzegorz dawal upust swoim frustracjom jesli sam w ramach godzin pracy spedzil ze mna na telefonach conajmniej kilkanascie godzin. Czesto rowniez korzystajac z lini stacjonarnej swego pracodawcy, niejednokrotnie przerywajac rozmowe bo szef idzie i oddzwaniajac ponownie.

No to troche pojechałes po bandzie,wyluzuj:) jak pisał seb, odpuść...napewno lepiej na tym wyjdziesz...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jego sprawa - tylko ze robil to na koszt pracodawcy i w czasie pracy.

Nie ma nawet numeru telefonu na stronie o maintenance jak i zadnej innej stronie, wiec chyba ciezko by bylo prowadzic uslugi przez email. Co do calej afery to strone Grzegorzowi sam pokazywalem bo poprzez nia sprzedaje korale.

Ostatnie 2 grosze co do pociskania - jakos inni uzytkownicy forum nadal do mnie wpadaja i dzwonia.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Simon :

Oczywiscie ze jego sprawa - tylko ze robil to na koszt pracodawcy i w czasie pracy.

tylko jaki masz w tym interes pisząc o tym na forum, dla mnie żenujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenua...

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Simon :

Oczywiscie ze jego sprawa - tylko ze robil to na koszt pracodawcy i w czasie pracy.

To go pod...kabluj:)

Kolego szanowny, takimi tekstami udowadniasz tylko, że nie masz tzw. "kręgosłupa" i tyle

Simon :

Ostatnie 2 grosze co do pociskania - jakos inni uzytkownicy forum nadal do mnie wpadaja i dzwonia.

oj jak tak dalej pójdzie to telefony się mogą skończyć:)

I tak na koniec dopiszę co myślę o takim zachowaniu choć wstrzymywałem się długo. Piszę to jako osoba związana komercyjnie z branżą fotograficzną w Polsce - kolego szanowny ukradłeś te zdjęcia i żadne zwalanie na te czy inne okolczności tego nie zmieni. Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce namawiałbym osoby poszkodowane do wyciągnięcia konsekwencji prawnych. Twoje "cwaniactwo", dla Ciebie jest o tyle korzystne, że sprawa się komplikuje z powodu Twojego pobytu "na wyspach". Nie zmienia to jednak faktów i opini jaką sobię w ten sposób wsród Polaków wyrobiłeś.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach nasuwa mi się jedno pytanie zawsze, Simon, warto było? Nie odpowiadaj.

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę i ja dodać coś od siebie, ponieważ żyję od kilku lat w angli, niestety panowie to, co tu widzicie i czytacie to niestety cała prawda o polakach w angli. Główne cechy to wykorzystać, podstawić nogę, okraść,wyzwać i tak dalej, przykro mi to powiedzieć Niechciał bym tu nikogo urazić, ale niestety czasami jest mi wstyd, że jestem polakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon pozwol ze Ci napisze cos na temat swojej pracy jezli tak martwisz sie kondycje mojego pracodawcy.

Pracuje w firmie gdzie na co dzien w budynku 4500 osob prowadzi rozmowy miedzynarodowe, wiec nawet jak czasami taki Dyzma dzwoni do mamy na komorke:baby to firma nie bankrutuje. Po drugie mam telefon osobisty i pakiet "luzne gatki", ktory w zupelnosci wystarcza na rozmowy o morszczyznie i nie ma potrzeby blokowania sluzbowej lini czy sprawdzania bilingu.

Po trzecie obowiazki pozycja i sposob w jaki jestem zorganizowany w swojej pracy pozwalaja mi na to i owo bez lamania etyki, zasad dobrego smaku, czy okradania wlasnego pracodawcy narazajac sie na utrate wlasnej pracy.

...do plenty

Prosze NIE umoralniaj mnie i nie pisz co jest w porzadku a co nie.

Uzyles kolegow zdjec zeby Twoja aktywna strona (sam ja zalozyles) na ktorej sprzedajesz korale, dzial o zakladaniu i serwisowaniu zbiornikow jakos wygladal. To co tam teraz zostalo, raczej nie wyglada zachecajaco. Po mailu od kolegi Snocho usunales tylko jego zdjecie natomiast reszte jak sprawa nabrala wiekszego echa.

Dziekuje


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpowiadałem na twoje tłumaczenia, bo jestem dokładnie zdania, które padło cztery posty wyżej:

kolego szanowny ukradłeś te zdjęcia i żadne zwalanie na te czy inne okolczności tego nie zmieni

ale to jest już coś, czego moje nerwy nie zdzierżą:

http://www.marine-corals.co.uk/shop/aquarium_maintenance.php

Przed kim ty się wybielasz?


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik:clowning .....faktycznie, ale nie bede juz poprawial :)

:kapelusz


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snocho, wykasuj te k.... i ch...


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu

Strone pokazywalem Ci gdy byles u mnie w domu. Pokazywalem Ci rowniez inne strony i adresy sklepow z morszczyzna w ktorych teraz robisz zakupy. O tym ze pokazywalem i oferowalem za darmo akwarium 500 litrowe (z kominem, hydraulika itp) stojace w ogrodku to nawet nie wspomne. To nie jedyna rzecz ktora oferowalem Ci za fiko. Jesli wiec zauwazyles ze na mojej stronie jest cos nie tak, to mogles mi dac najpierw znac.

Za cala sytuacje wine wzialem na siebie bez wzgledu jak to wygladalo, bo strona nalezy do mnie a nie do mojego bylego wspolpracownika.

Co do Twoich zakupow w Londynskich sklepach to powiedz mi kochany jak sie czujesz okradajac wlasciciela Aquatic Design placac Skosnemu/Brazowemu (polacy nazywaja go Brazowy angole Skosny) gotowke do kieszeni gdy nikt nie widzi? Jestes przeciez inteligentny, zajmujesz odpowiedzialne stanowisko w duzej firmie, ktorej akcje potanialy w przeciagu roku o ponad 80%, wiec dobrze wiesz ze ten pracownik czeka az nikogo w poblizu nie ma i szybko chowa gotowke do kieszeni..... Podobno daje wtedy i 50% znizki. Aquatic Design to duza firma ktora nie biednieje poniewaz zyje z obslugi i zakladania akawriow i nikt nie przyklada wiekszej wagi do stanu zwierzakow bo wiekszosc wedruje do wypozyczanych zbiornikow i wymiane zdechlych u stalych klientow. Wiekszosc Angoli bojkotuje ta firme i sklep.

Co do Twojej pozycji w firmie to popros swoich adminow zeby Ci te fora w pracy odblokowali i juz sie nie skarz na innych akwarystycznych forach:

"Ale radocha nareszcie kontakt ze swiatem. To jedyne forum ktore dziala mi w pracy"

"Ps. teraz to mnie z pracy wywala"

"Mam nadzije ze administratorzy sieci u mnie w pracy nie obczaja tego forum"

Na dobranoc kolejna Twoja wypowiedz:

"Ja nie namawiam nikogo do poelniania wykroczen, ale ja olalbym Zaklad Utylizacji Szmalu i inne instytucje.

Kawalek wolnego poddasza lub przeszklona weranada gdzies na wsi zeby spokoj byl...."

Bez odbioru


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@simon- zmień obywatelstwo na ubekistan


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to czytam od pewnego czasu, staje sie a raczej stalo sie to juz niesmaczne. Rezkome kradzieze, wywlekanie i pranie brudow, co za dziecinada.

Panie Grzegorzu Dyzmo prosze juz nie reagowac na zaczepki...


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubie ten post. Zawsze z niecirpliwoscia czekam na nowe odpowiedzi. To jest jak telenowela. Grzegorz powiedzial "A" a Simon "B" i "C" i "D" i ...... Nie potrafie tylko zrozumiec czym ten czlowiek stara sie bronic i co udowodnic. No szkoda slow.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze zamknąć ten wątek bo to robi się już nudne..


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plum


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.