Skocz do zawartości
fal

Zdjęcie miesiąca , roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Kilkakrotnie przeglądałem galerię zdjęć , robicie świetne zdjęcia , aż prosi się żeby zorganizować konkurs na zdjęcie miesiąca , póżniej ze zdjęć miesiąca wybrać zdjęcie roku.

Żeby zabawa była przednia jawnie powinniśmy oddawać głosy i wystawiać komentarze , a zdjęcie miesiąca powinno być zamieszczone na stronie głównej forum.

Mam nadzieję , że się nie wychyliłem za bardzo przed szereg :)

Pozdrawiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny pomysl, ja pisalem o zbiorniku miesiaca ale rozeszlo sie po kosciach, moze zdiecie misiaca zajdzie dalej


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, pomysł super, a i fotek ciekawych przybędzie.


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec do dziela panowie moderatorzy, albo zaczynajmy wklejac fotki tutaj. Mamy poczatek lutego wiec na poczatku marca mozna oglosci rozstrzygniecie konkursu.:)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Super sprawa popieram :] będzie czym oczy nacieszyć

a także porównać z własnymi "dokonaniami"


360l + sump ok 100l, LED MAXSPECT R420R, DELTEC 1456.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomysł na prawdę super, temat jak dla mnie bardzo interesujący.

Jako że moja solanka dojrzewa mogę wkleić fotę w kategorii Dojrzewający Baniak Miesiąca :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03ad1380afcd409d.html

Pozdro


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto będzie wybierał zdjęcie? może jakąś sondę zrobić?


160L + sump 40L, 150W HQI BLV Nepturion 14kK, 2 x ATI blueplus 39W i 2 x ATI actinic 39W, OR 2500, 5000 l/h, odpieniacz TUNZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Super pomysl


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum na którym może trochę bardziej się udzielam (za to tu dokładniej czytam :) ) jest takie coś jak Jeep miesiąca.

Zasady proste każdy wygrywa po trzy fotki i na koniec jest głosowanie. Fal bardzo dobry pomysł, żeby i tu było coś takiego :D


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forach fotograficznych tez takie coś obowiązuje :) przyłączam się będzie na co popatrzeć narazie :D


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że nie powinno to być zrobione na łapucapu. Moim zdaniem zdjęcia powinny być przesyłane do moderatora do ustalonego terminu np 10 każdego miesiąca , od 15 zdjęcia są przez moderatora wstawiane na forum , i każdy z nas jawnie wystawia swoją opinię i oddaje głos na dane zdjęcie w postaci postu.

To tyle z mojej strony


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....hm jak jest jaka polemika na forum i trzeba interweniowac, dawac ostrzezenia to zawsze sie jakis znajdzie.

Ale kiedy jest pomysl na naprawde cos fajnego, to albo "eeeee nieee wypali" albo brak wsparcia wlasnie ze strony moderatorow.

Panowie czekamy na pozytywna reakcje z Waszej strony :kapelusz


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję,aby były kategorie np. ryby,bezkręgowce,korale,akwa ogólne i jakieś tam jeszcze.Z całym szacunkiem dla moderatorów zdjęcia powinny być wstawiane przez każdego bo mój gust może nie pokrywać się z gustem moderatora.Potem możemy sobie przeglądać i oddawać głosy.Myślę,że moderator w innym przypadku miał by sporo pracy przy selekcji fotek.Na malawi tak mają.

http://galeria.klub-malawi.pl/top.php?cat_id=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z kategoriami się wstrzymał, niech ruszy fota miesiąca, jak się rozkręci to kategorie powstaną same z siebie.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inmar :

Proponuję,aby były kategorie np. ryby,bezkręgowce,korale,akwa ogólne i jakieś tam jeszcze.Z całym szacunkiem dla moderatorów zdjęcia powinny być wstawiane przez każdego bo mój gust może nie pokrywać się z gustem moderatora.Potem możemy sobie przeglądać i oddawać głosy.Myślę,że moderator w innym przypadku miał by sporo pracy przy selekcji fotek.Na malawi tak mają.

http://galeria.klub-malawi.pl/top.php?cat_id=5

Myślę , że kolega niepotrzebnie idzie w las , to ma być tylko najładniejsza fotka , która zrobi największe wrażenie na nas wszystkich , po co podziały ? Zdjęcia wysyłali byśmy do moderatora chociażby po to , żeby nie było mozliwości usuwania bądź zmiany zdjęcia w trakcie konkursu, a moderator każde zdjęcie wstawia bez selekcji. Na koniec miesiąca zliczone są głosy oddane przez nas i wszystko jasne , które zdjęcie wygrywa. TO MUSI BYĆ PROSTE , bo w każdym innym przypadku nic z tego nie wyjdzie.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę też,że foty powinny być wstawiane anonimowo,ewentualnie z jakimś numerem.Zapobiegnie to wazeliniarstwu:p i ocena będzie obiektywna:)

pozdrawiam Marek


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fal ma racje prostota ponad wszystko


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być niegrzeczny ale koledzy umieją czytać :) ?

a jaki post jest pierwszy w dziale fotografia ?

można reaktywować, ale ktoś musiałby zastąpić alexa bo sam nie będę tego ciągnął.

Pasują zasady jakie tam zdefiniowaliśmy czy chcecie inne ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Przeminęło z wiatrem :) ,

Qbab nie wiem na ile jest to uciążliwe wstawić zdjęcia nadesłane na forum , ale mogę pomóc.

Regulaminu nie czytałem , bo nie jest dostępny więc nie mogę się wypowiedzieć. Nie chce się powtarzać , ale zasady powinne być czytelne , a konkurs prosty , jedna osoba jedno zdjęcie , nadesłane do okreslonego terminu itd... Głosowanie jawne i tyle z mojej strony.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to wyglądało :

"GALERIA NANORAFY to projekt mający za zadanie promowanie dobrych zdjęć prezentujących akwarystykę morską oraz przyrodę mórz i oceanów.

Tematem zdjęć umieszczanych w GALERII są zwierzęta oraz rośliny żyjące w "słonej wodzie" oraz krajobrazy "morskie". Dopuszczalne są również zdjęcia prezentujące "nadwodne" elementy krajobrazu morskiego, ale tylko takie, które bezpośrednio odnoszą się do krajobrazów podwodnych (np. odsłonięte fragmentu dna przez odpływy).

REGULAMIN:

1. Do galerii można zgłaszać tylko i wyłącznie własne zdjęcia.

2. Zdjęcia zamieszcza tylko i wyłącznie ich autor w specjalnie do tego celu założonym wątku na forum nano-reef.pl, w postaci pojedynczego postu, w układzie: numer, tytuł, zdjęcie.

3. Numer zdjęcia to kolejny numer po zdjęciach poprzedzających nasz post, czyli jeśli zdjęcia przed naszymi mają numery 24 i 25 to nasze pierwsze powinno mieć numer 26, proszę zwrócić uwagę na porządek w numeracji, ponieważ jest ona niezbędna przy prawidłowym głosowaniu!

4. Każdy członek forum nano-reef.pl w danej edycji galerii może wstawić maksymalnie 3 zdjęcia.

5.Można wystawiać te same zdjęcia w kolejnych edycjach konkursu, pod warunkiem że nie awansowały poprzednio już do galerii.

6. Wstawienie zdjęć do konkursu oznacza równocześnie zobowiązanie się do oddania głosów w danej edycji.

7. Oddanie głosu odbywa się poprzez wysłanie emalia na adresy wszystkich członków komisji galerii z wybranymi numerami zdjęć.

8. Każdy forumowicz w danej edycji może głosować tylko raz, przy czym ilość zdjęć, na które można oddać głos nie jest limitowana. Nie dopuszcza się oddawania głosu na swoje zdjęcia!

9. Każdy głos jest równoważny

10. Wynik to suma głosów oddanych na dane zdjęcie.

11. Komisja ustala tak zwany "próg odcięcia" czyli liczbę najlepiej ocenionych zdjęć awansujących w danej edycji konkursu do GALERII, "Próg odcięcia" służy tylko i wyłącznie utrzymaniu wysokiego poziomu zamieszczanych prac w galerii.

Wymagania techniczne dla zdjęć:

1. Zdjęcia powinny być w formacie JPG (zalecane) lub PNG o rozmiarach maksymalnych do 700 pikseli w poziomie i 600 w pionie, jednak nie mniejsze niż 450 pikseli na dłuższy z boków, oraz wielkości pliku do 300kB.

2. Zdjęcia umieszczamy w serwisie www.nano-reef.pl w dziale "Moje pliki" i linkujemy je za pomocą miniaturki, linkowanie za pomocą pełnego zdjęcia jest niepoprawne (utrudnia przeglądanie uczestnikom z wolnym łączem)

Terminy kolejnych edycji:

1. Wstawianie zdjęć do 31.01.2007, głosowanie 1.02-15.02.2007, ogłoszenie wyników przed 28.02.2007

2. Wstawianie zdjęć do 31.03.2007, głosowanie 1.04-15.04.2007, ogłoszenie wyników przed 30.04.2007

3. Wstawianie zdjęć do 31.05.2007, głosowanie 1.06-15.06.2007, ogłoszenie wyników przed 30.06.2007

4. Wstawianie zdjęć do 31.07.2007, głosowanie 1.08-15.08.2007, ogłoszenie wyników przed 30.08.2007

5. Wstawianie zdjęć do 31.09.2007, głosowanie 1.10-15.10.2007, ogłoszenie wyników przed 30.10.2007

6. Wstawianie zdjęć do 31.11.2007, głosowanie 1.12-15.12.2007, ogłoszenie wyników przed 30.12.2007

Przypominamy, że chcielibyśmy aby w wyniku działania Galerii Nanorafy została zrealizowana wystawa "papierowa" dlatego zalecamy by zdjęcia zgłaszane do Galerii były efektem zmniejszania orginałów o rozmiarach i jakości na tyle wysokiej by można było z nich w przyszłości wykonać duże (25x38 cm lub 30x40 cm) odbitki.

Równocześnie informujemy, że "komisja" to Alex i Qbab

Oczywiście zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Strona Galerii jest właśnie "finalizowana" (hostiing itp.) jak tylko zostanie wpełni uruchomiona podamy jej adres. Na pewno będzie to przed ogłoszeniem wyników pierwszej edycji."


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.