Skocz do zawartości
j@cek

Małopolskie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez się pisze na to :D tylko byle to było weekendowo :D


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustalać termin :harhar: ja tam mam wolne soboty ,tylko czekam na spotkanie :coffee:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli termin ustalimy do polowy tego tygodnia to bede mogl sobie ustalic grafik jak mi pasuje na soboty, podejrzewam za reszta tarnowiakow podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tez moze byc 8 :) ant pasuje cale auto uzbierac :) i jedziem.... :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 tak tak :thumbup:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie przypomniało, że zostałem studentem ponownie :D

jak poznam grafik to dam znac od ktorej w sobote bede wolny, a tak jak wiekszosci ludziom odpowiada

8 pazdziernika to mozemy zaklepać własnie ta date!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez pasuje 8 dobry termin :thumbup:


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się piszę na spotkanie 8.10.. :)


Szkiełko 43l - kostka 35xx35x35, 36W Led (6x Cree Royal Blue, 6x Cool White), Easy Heater 50W, FZN-3, Koralia Nano 900; Odpieniacz "by Tomko"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rownież pasuje 8.10 :)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

eeee, no dobra, a Olivier wie ? sweat.gif

zadzwonię dziś do niego w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak Olivier już wie... :)

Start jak zwykle o 18h00?

Pozdrawiam

Olivier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede z ekipa od AnT :thumbsup:. . Jakby ktos mial na zbyciu szczepki euphyli lub jakis innych lps to prosze o zabranie chetnie odkupie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

tak na szybkiego lista będzie łatwiej :)

Qba25

Piotr1

Akvarius

spirou

boft

biesiu ?

TDS

Ant

Sebastek

wieczny

Luft

mictar

imperator

Yogher

p.s

jak ktoś chce jakieś wymiany lub podarki robić to pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede z ekipa od AnT :thumbsup:. . Jakby ktos mial na zbyciu szczepki euphyli lub jakis innych lps to prosze o zabranie chetnie odkupie.

Mam ładną euphilię, zielona fluo z fioletowymi końcówkami - dwie główki. Mogę wymienić za jakąś rybkę lub korala.

post-11401-0-68841300-1317233169_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią ale mam ostatnio masę spraw na głowie, a po dzisiejszych przejściach tym bardziej. Nie wyrobie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checia przygarne jakies malutkie szczepki spsow :):whistle: :whistle: jak ktos potrzebuje to mam pompe na wymiane - new jet 2300 ( mialem ja podpinac pod obieg ale jednak zamontuje mocniejsza ) stan perfekt, ps, ktos wie jakie ryby ma oliwier dostepne teraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ponoc studia mam do 18stej wiec z godzinke sie spoznie ale powinienem byc :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

no ja ponoc studia mam do 18stej wiec z godzinke sie spoznie ale powinienem byc :)

no ja myślę :realmad:

@ Yohgher - staram się :)

a co z resztą ??

vira,marioromario,TMK, Smoki, chery lukasz, indra,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT mnie również możesz dopisać :) może się zbiorę wcześniej do Tarnowa na obczajkę Twojego baniaka i zabiorę z Wami (jeśli będzie taka możliwość i miejsce oczywiście :) )Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie - jako że nikt nie chce :p to przyniosę szczepki seriatopory caliendurm, kiedyś była zielona... aktualnie brązowa, nie mogę patrzyć jak wegetuje - tylko mówie im więcej chętnch tym mniejsze kawałki będą :p

chętnei też wymienię zieloną sinularię (>20cm), zieloną monti digitatę (szczepki) - na cokolwiek :p (nadmienię że bardzo poszukuję żółtej tubki / niefoto :p ale mogą być spsy, lpsy, zoa)


Aktualny baniak [209 x 60 x 60 cm]

Poprzednie zbiorniki:

http://nano-reef.pl/...l-yogher-vol-2/

http://nano-reef.pl/...zko-w-glowie-;/

akwarium morskie od 03.IV.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.