Skocz do zawartości
UNSU

Miernik Hanna PO4

Rekomendowane odpowiedzi

"nitrat-nitrogen" oznacza nic więcej niż to, że podaje ilość azotu zawartego w azotanach, a nie stężenie azotanów.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, rozmawiałem dziś telefonicznie z panią w firmie http://www.hannainst.com/poland/index.cfm i powiedziała bym złożył zapytanie ofertowe i wysłał mailem, ale ni cholery nie mogę się doszukać adresu mailowego na tej witrynie, może ja nie umiem szukać ?

Mam chęć na ten miernik wielofunkcyjny, mierzy prawie wszystkie parametry co nas akwarystów interesują, takie 45 w 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Qbab,wynika z tego,że wynik należy pomnożyć x 4.45 Co daje kosmiczną różnicę we wskazaniach między Salifertem a Hanną.

Andrzeju No3 mierzyłem innym miernikiem,nie tym do PO4

pozdrawiam


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który miernik Hanna służy do pomiaru PO4, a który do NO3 ?


Było 670L + sump, AT-Control, KZ Revolution S, OR 3500, cyrkulacja 2xTunze 6105 + 1xTunze 6055 + Multicontroller 7095, 3 x Black Python BT EX 120W, dolewka Tunze Osmolator Universal, dozowanie GroTech TEC III NG Big, LR 120kg, LS 54kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO4 93 713

NO3 93 728

pozdrawiam


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab - czy może coś wiadomo nt. tych mierników będących alternatywą dla Hanny? Czy sprawa umarła śmiercią naturalną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MateuszD - dzięki - jakoś przegapiłem tamten wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki że się podpinam ale znalazłem miernik hanna o symbolu HI 83203-02 , mam ktoś może taki miernik i używa go bo jestem ciekawy czy można wykorzystać go w akwarystyce morskiej.

Mierzy kilka parametrów i wydaje mi się że byłby niezły.

Pozdrawiam Piotrek


465 l.+sump 230 l.Pozostało tylko wspomnienie i pustka w domu!!!

0507-151-131

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupujecie odczynniki PO4 NO3 do mierników Hanna , i jak one kierują kształtują się cenowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.